TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Samsung QE49Q70RATXXH

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Samsung
Kód: 2404
Prepravná váha: 14.1kg
Vaša cena:
€1.549,00
€879,00
Zľava: 43% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


QLED 49 "Smart TV s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160 px). Obrazový systém Q Engine. Index kvality obrazu 2 700. Quantum Dot Panel, 100% objem farieb, priame zadné podsvietenie, Q HDR 1000 / HDR10 +, technológia Direct Full Array 4X. Fantastické herné funkcie a pokročilý herný displej, sila prvotriedneho procesora Quantum 4K, umelá inteligencia AI Upscaling. Obrazovka podľa vášho vkusu - splynutie so stenou, dizajnový vzor, vlastné obrazy alebo svetelná show.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí. 

 

Samsung QLED 2019 predstavuje vrchol obrazovej kvality. Jej panel využíva technológiu Quantum Dot, vďaka ktorej dokáže zobraziť 100% objem farieb bez ohľadu na jas sledovanej scény. A desať-bitová farebná hĺbka prináša 1,07 miliardy odtieňov pre maximálne realistické pozeranie .

 

Skvelý kontrast a hlboká čierna

QLED 2019 je vybavený technológiou priameho zadného podsvietenia Direct Full Array 4X. prehrávanému videu poskytuje optimálny kontrast, farebnosť i hĺbku. Čierna na obrazovke je vďaka nemu skutočne hlboko temná, nie šedá, zadné podsvietenie navyše pomáha zažiariť aj drobným detailom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dynamický jasný obraz

Pre zobrazenie videa s vysokým rozsahom jasu používa Samsung QLED technológiu Quantum HDR 8X. Vďaka nej uchová dokonalé detaily a fantastickú farebnosť bez ohľadu na druh záberu. V jasných scénach obrazové prvky nezmiznú v intenzívnom svetle, v tých nočných či temných potom zbadáte oveľa viac obsahu.

 Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Pokročilé technológie

Samsung QLED 2019 sa vyznačujú nízkou dobou odozvy a podporou FreeSync (vrr) pre plynulé hranie bez nepríjemného trhania obrazu. Režim Auto Game Mode pre analýzu a optimalizáciu herného audia a videa využijete s aplikáciou Steam Link aj so zapojenými konzolami PS4, XBOX alebo Nintendo Switch. A ešte vám nová QLED pomocou funkcie Dynamic Black Equalizer vylepší viditeľnosť v temných častiach obrazu pre lepšiu identifikáciu nepriateľov skrývajúcich sa v tieňoch.

Dizajn pre divácky zážitok

K bezchybnému diváckemu zážitku prispieva u QLEDU aj jeho elegantný vzhľad. Obrazovka je ohraničená takmer neviditeľnými rámčekami, ktoré nijako neodvádzajú vašu pozornosť. A ešte z vašej QLED činí prirodzený doplnok modernej obývacej izby aj klasicky zariadeného interiéru.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 

Umelá inteligencia pre 4K upscaling

Vysoký výkon a rozsiahle možnosti procesora Quantum 4K odhalíte na prvý pohľad. Práve s jeho pomocou a za prispenia umelej inteligencie a strojového učenia totiž QLED vykonáva redukciu šumu, navýšenie ostrosti a upscaling obsahu v nižšom rozlíšení do kvality blížiace sa 4K. Navyše dokáže upraviť prehrávaný zvuk i obraz podľa okolitých podmienok. Takže aj dobre vyzerajúce zdrojové video ešte o niečo vylepší.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 

Obsah na neaktívnej obrazovke

Aj keď Samsung QLED vypnete, stále vám poslúži ako inteligentný displej. V režime Ambient dokáže napodobniť dizajn a farebnosť okolitej steny, zobraziť aktuálny čas, ale aj ďalšie okrasné prvky alebo vami zvolenej fotografie. Je len na vás, na čo obrazovku premeníte, keď práve nesledujete obľúbené filmy a seriály.

Súčasť inteligentnej domácnosti

Samsung QLED 2019 sa stane prirodzeným doplnkom vášho chytrého domova. Môžete cez ňu ovládať ďalšie inteligentné spotrebiče, spustíte na nej interaktívne aplikácie aj online streamovanie obsahu. A vďaka intuitívnemu menu Smart Hub a univerzálnemu diaľkovému ovládaču One Remote budú jej praktické funkcie aj ponuka zábavy vždy okamžite na dosah.

Naj vlastnosti TV

QLED 49 "Smart TV s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160 px). Obrazový systém Q Engine. Index kvality obrazu 2 700. Quantum Dot Panel, 100% objem farieb, priame zadné podsvietenie, Q HDR 1000 / HDR10 +, technológia Direct Full Array 4X. Fantastické herné funkcie a pokročilý herný displej, sila prvotriedneho procesora Quantum 4K, umelá inteligencia AI Upscaling. Obrazovka podľa vášho vkusu - splynutie so stenou, dizajnový vzor, vlastné obrazy a pod.

Technické údaje:

Vlastnosti obrazovky

Uhlopriečka displeja [cm]: 123

Uhlopriečka displeja ["]: 49

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Technológia TV: HDR, QLED, Smart (múdra)

Typ podsvietenia: Direct LED

Index kvality obrazu: 2 700

Multi funkcie

WLAN (WiFi): Áno

Bluetooth: Áno

Operačný systém: Tizen

Webový prehliadač: Áno

DLNA: Áno

HbbTV (Červené tlačidlo): Áno

Miracast (Zrkadlenie obrazu): Áno

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Ovládanie hlasom: Áno

Tuner

Typ tunera: Duálny, DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (HEVC)

Rozhranie

HDMI: Áno

HDMI 2.0: Áno

Počet HDMI: 4

Počet HDMI 2.0: 4

USB: Áno

Optický audio: Áno

LAN: Áno

CI: Áno

Ostatné parametre
 
Montáž na stenu: Áno

Energetická trieda: B

Spotreba [W]: 116

Ročná spotreba [kWh]: 161

Výkon reproduktorov [W]: 40

Farba: Strieborná

Rozmery a hmotnosť produktu:

Rozmer pre VESA držiak: 200 x 200

Šírka [mm]: 1 095

Výška [mm]: 708

Hĺbka [mm]: 248

Hmotnosť [kg]: 14,1

Výška bez podstavca [mm]: 633

Hĺbka bez podstavca [mm]: 63

Hmotnosť bez podstavca [kg]: 13,6