TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm SM-R890

Dostupnosť na sklade
Výrobca: Samsung
Kód: 24764
Prepravná váha: 0.5kg
Vaša cena:
€389,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4 Classic (SM-R890NZSAEUE) - strieborné

 

1,4 "(34 mm) kruhový Super AMOLED (450 × 450) displej
2-jadrový procesor Exynos W920 s frekvenciou až 1,18 GHz
Operačný systém Wear OS, 16 GB interná pamäť, 1,5 GB RAM
Fitness, Notifikácia, Volanie, Ovládanie hudby, budík, Meranie spánku, Meranie stresu
Meranie tepu, Meranie EKG, Meranie krvného tlaku, Meranie okyslyčenia krvi SpO2, Meranie zloženia tela
Vojenská certifikácia MIL-STD-810G, vodeodolnosť 5 ATM, IP68, Corning Gorilla Glass DX +
Bezkontaktné platby Google Pay
Atraktívny dizajn "Classic", otočná luneta

Chytré hodinky s dizajnovým telom a dušou športovca

Spoločnosť Samsung umiestnila ešte viac fitnes noviniek, zdravotnícke technológie a pokročilých vychytávok do ľahkého tela chytrých hodiniek. Galaxy Watch4 vám tak teraz ponúkajú presné informácie o spálených kalóriách a zloženie vášho tela, komplexnú analýzu spánku či meranie krvného tlaku a EKG v reálnom čase.Vďaka operačnému systému Wear OS tiež zažijete intuitívne rozmedzie a bohatý výber aplikácií pre váš ďalší rozvoj.V skratke sa jedná o perfektného fitness partnera, ktorý vám je vždy po ruke - a to rovno na vašom zápästí.

Presné dáta o vašom tele

Na vašej fitness ceste za zdravším ja je dôležité sledovať svoje pokroky a merať výsledky, aby ste si mohli včas upraviť váš tréningový program a dosiahnuť vaše ciele rýchlejšie. Vďaka vôbec najrýchlejšiemu čipu a citlivému senzoru BioActive máte teraz možnosť zistiť zloženie svojho tela priamo na Galaxy Watch4 - dozviete sa napríklad, aký podiel z vašej váhy sú svaly či tuky a aká je vaša miera hydratácie.

Zapracujte na svojej kondícii zábavnou formou

Nič nemotivuje tak efektívne ako zdravá súťaživosť s vašimi priateľmi a rodinou.Zapojte sa spoločne do zábavných pretekov, zvyšujte si skóre a získavajte za svoj výkon pamätné odznaky.Odmenou za šport vám bude nielen lepšia fyzička a kvalitne strávený čas, ale aj udržiavanie kontaktu s vašimi blízkymi.

Počítajú každý krok

Majte dokonalý prehľad o vašom výkone. Krokomer automaticky zaznamenáva vašu dennú aktivitu, zatiaľ čo integrovaná funkcia GPS vám môže poskytnúť presnú trasu nielen pri outdoorovom behu.Okrem toho máte na výber z viac ako 90 druhov rôznych športov, ktoré na hodinkách môžete zapnúť a sledovať presné dáta o vašom workoute- od stráveného času až po spálené kalórie. Nazbierané informácie potom môžete porovnávať ako na Galaxy Watch4, tak i na smartphone.

Meranie krvného tlaku a EKG

Vďaka inteligentnému senzoru BioActive od spoločnosti Samsung si teraz môžete zhotoviť vlastné meranie krvného tlaku a EKG v pohodlí domova a v reálnom čase.Po počiatočnej kalibrácii chytrých hodiniek pomocou tradičného tlakomeru s manžetou už môžu Galaxy Watch4 zaznamenať vašu tepovú frekvenciu a akékoľvek odchýlky či abnormality.Všetky dáta sa bezpečne ukladajú tiež do vášho telefónu, odkiaľ ich môžete kedykoľvek zdieľať s vaším osobným trénerom či ošetrujúcim lekárom.

Na kvalite spánku záleží

Doprajte svojim svalom cez noc čo najlepšiu regeneráciu. Chytré hodinky Galaxy Watch4 vedia zmerať vaše jednotlivé spánkovej fázy, mieru okysličenia krvi a tiež vzorce chrápania. Spoločnosť Samsung navyše nadviazala spoluprácu s organizáciou National Sleep Foundation, vďaka čomu získate prístup k nespočetných užitočným radám, ako z nočného odpočinku vyťažiť čo najviac - a zvýšiť tak aj váš výkon cez deň.

Prispôsobiteľný ciferník

Nebaví vás jednoliaty displej, ktorý sa hneď omrzí? Nastavte svojim Galaxy Watch4 vlastný vzhľad. Môžete si vybrať medzi analógovým a digitálnym ciferníkom, rôznymi druhmi pozadia, fontov a farieb. Okrem širokej ponuky prispôsobenie sa, navyše môžete tešiť sa na skvelé AR emotikony, ktoré môžu informovať vašich priateľov o vašej aktuálnej nálade či aktivite.

Celkom nový operačný systém

Obľúbený platobný systém Google Pay, intuitívne ovládanie, jednoduchý prístup k funkciám a mohutná knižnica skvelých fitness aplikací.Zásluhou operačného systému Wear OS, ktorý je vôbec prvýkrát na chytrých hodinkách Samsung, sa môžete tešiť na ešte lepšiu kontrolu vašich Galaxy Watch4.

Technické parametre:

Operačný systém: Wear OS
Veľkosť displeja: 1,4 "kruhový (34 mm)
Rolišenie: 450 x 450
Typ: Super AMOLED
Materiál: Nerezová oceľ, silikónový remienok
Konektivita: Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, Glonass
Interné úložisko: 16 GB
Operačná pamäť (RAM): 1,5 GB
Procesor: Samsung Exynos W920
Senzory: G-senzor, Senzor okolitého svetla, Digitálny kompas, Gyroskopický senzor, Kontinuálne meranie tepu, Meranie tepu, Krokomer, Meranie EKG, Meranie krvného tlaku, Meranie okyslyčenia krvi SpO2, senzor BIA pre meranie zloženia tela, Barometer, Hallov senzor
Funkcia Fitness, Notifikácia, Volanie, Ovládanie hudby, budík, Meranie spánku, Meranie stresu
Odolnosť: MIL-STD-810G, IP68, odolnosť voči vode do tlaku 5 atm, Corning Gorilla Glass DX
Mikrofón: Áno
Výbava: Športový silikónový remienok, nabíjací kábel, sprievodca rýchlym spustením
Batéria: 361 mAh (40 h), bezdrôtové nabíjanie
Rozmery: 46 x 46 x 11 mm
Váha: 52 g