TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

RICATECH PR1980 Ghettoblaster

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: Ricatech
Kód: 24000
Vaša cena:
€39,90


 Ks

Opýtať sa na tovar


AM / FM / SW 3, kaziet. prehrávač, USB + SD portu pre prehrávanie digitálnej hudby, Vstavaný mikrofón, Funkcia nahrávania (nahrávanie z mikrofonu na kazetu), 2 pásmový ekvalizér, 3,5mm slúchadlový výstup, 2x 8 W, Anténa, Rukoväť, Batériová / Sieťová prevádzka...

Späť do osemdesiatych rokov

S hudobným prehrávačom Ricatech PR1980 Ghettoblaster zažijete návrat do osemdesiatych rokov. Ak teda patríte medzi vyznávačov retro štýlu, rozhodne zbystrite. Ide totiž o štýlový prístroj, s ktorým budete môcť nostalgicky zaspomínať na minulosť, ale zároveň si užijete celý rad moderných vychytávok.
 
Výkon dvoch vstavaných reproduktorov činí 2x 8 W, k dispozícii je tu navyše aj 3,5 mm výstup na slúchadlá. Iste oceníte aj praktickú rukoväť, vďaka ktorej je možné prehrávač veľmi ľahko prenášať.

 

Rádio i klasické kazety

S týmto prístrojom od spoločnosti Ricatech budete môcť počúvať klasický rozhlas, k dispozícii totiž budete mať vstavaný tuner pre príjem staníc vysielajúcich v pásmach FM i AM. Navyše nechýba ani prehrávač audiokaziet, dosýta si tak budete môcť užiť aj počúvanie svojej zbierky MC nosičov, na ktorú už pomaly začínal sadať prach.
 
Prehrávač disponuje aj integrovaným mikrofónom, budete ho tak môcť využiť aj ako diktafón.

Moderné funkcie navyše

Napriek svojmu retro dizajnu vám prehrávač Ricatech PR1980 Ghettoblaster ponúkne aj niekoľko najmodernejších funkcií, vďaka ktorým si naplno vychutnáte počúvanie hudby v digitálnej kvalite. Zariadenie sa totiž môže pochváliť aj integrovaným USB portom a tiež čítačkou pamäťových kariet. Počúvať tak budete môcť aj hudbu, ktorú si uložíte na flashku, externý disk či SD kartu.
 
Prístroj môže byť napájaný z elektrickej siete, alebo pomocou štyroch monočlánkov.