TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

PlayStation 4 Slim, 1TB, čierna

Dostupnosť nie je skladom
Recyklačný poplatok bez DPH 0,15EUR
Výrobca: Sony
Kód: 30038
Prepravná váha: 3kg
Vaša cena:
€349,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Herná konzola PlayStation 4 Slim s osemjadrovým procesorom AMD Jaguar s veľmi nízkou spotrebou, ktorý dopĺňa 8 GB zjednotenej systémovej pamäte GDDR5 a grafický akcelerátor AMD Radeon. Užívateľské dáta možno ukladať na vstavaný pevný disk s kapacitou 1TB. Podpora HDR. K dispozícii tiež jednotka BD / DVD len na čítanie. Wi-Fi a Bluetooth v4.0. Spotreba energie max 165 W. V balení taktiež bezdrôtový herný ovládač DualShock 4 v2..

Sony predstavuje super silný a navyše veľmi úsporný systém v extra SLIM telo, ktorý je o 25% ľahší a o 30% menší ako predchádzajúce verzie PS4. S PS4 Slim sa vaše herné zážitky doslova dostanú na nový level a vy zažijete skutočne pohlcujúci zážitok z neskutočných detailov a ostrého obrazu vďaka dychberúcej grafike HDR a tých najrýchlejších a najplynulejších akcií.


Výborná hardvérová výbava ukrytá v elegantnom tele dokáže na vašu obrazovku dostať strhujúce herné akcie, kedy hry doslova ožívajú vďaka intenzívnej grafike a zvýšenému výkonu pod kapotou. To všetko tvorí dokonalý základ pre vytvorenie nadupaného zábavného centra priamo u vás doma.

Omlouváme se, popis obrázku chybí. 

Výkon pre strhujúce herné zážitky

Základom týchto najrýchlejších, najostrejších a najplynulejších herných zážitkov je moderný osemjadrový procesor AMD Jaguar, ktorý je dopĺňaný výkonným grafickým čipom AMD Radeon o výkone skvelých 1,84 TFlops a 8 GB mimoriadne rýchle zjednotenej systémovej pamäte GDDR5. S týmto supervýkonným vybavením vás potom už čaká len neuveriteľné hranie a zábava. Naviac iste tiež uvítate interné úložisko s kapacitou 1 TB, na ktorej si môžete v kľude ukladať hry, aplikácie, snímky obrazovky a videá.

Moderný dizajn

Konzola PS4 Slim zaujme jednoduchým, ale pritom moderným dizajnom, ktorý zvýrazňuje jej dokonale plochý vzhľad. Vnútorná konštrukcia architektúry systému PS4 Slim bola špeciálne navrhnutá tak, aby celkové rozmery a hmotnosť boli čo najnižšie a umožňovali výrazne zvýšiť flexibilitu celkového dizajnu. Čierna farba spolu s matným povrchom dodáva PS4 Slim sofistikovaný vzhľad vystihujúci zábavný systém novej generácie, ktorý dokonale zapadne všade tam, kam ho umiestnite.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hranie novej generácie

Konzola už v základe podporuje technológiu HDR u hier aj filmov, takže dostanete za odmenu nevídané vizuálne predstavenie s dych vyrážajúcimi HDR farbami a všetky hry doslova ožijú neuveriteľnou energiou, ktorá vás doslova vtiahne. Užite si temnejšu čiernu a svetlejšiu bielu s úplnými detailmi, ktoré môžu rozhodnúť o vašich výhrach či prehrách.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezdrôtový ovládač DualShock 4 v2

Nový herný ovládač DualShock 4 v2 predstavuje inovatívny nástroj pre dokonalý herný zážitok. Je vybavený mimoriadne citlivým šesťosým senzorom a dotykovým panelom, ktorý ponúka úplne nové spôsoby, ako hry hrať a komunikovať. Nové tlačidlo SHARE umožňujú prenos videa a zdieľanie jediným stlačením.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

.

Naj vlastnosti konzoly

 

Herná konzola PlayStation 4 Slim s osmijádrovým procesorom AMD Jaguar architektúry x86-84 s nízkou spotrebou, ktorý dopĺňa 8 GB zjednotenej systémovej pamäte GDDR5 a grafický akcelerátor AMD Radeon s vysokým výkonom 1,84 TFlops. Užívateľské dáta možno ukladať na vstavaný pevný disk s kapacitou 1 TB. K dispozícii tiež jednotka BD / DVD len na čítanie (BD 6x CAV, DVD 8x CAV). Vstupy a výstupy: 2x USB typu 3.1 a AUX port. Zo sieťových pripojení je možné využiť 1x Ethernet, Wi-Fi štandardu IEEE 802.11 a / b / g / n / ac a Bluetooth v4.0. Napájanie AC 100-240 V, 50/60 Hz. Spotreba energie max 165 W. Výstup AV: port HDMI out podporuje HDR. V balení taktiež bezdrôtový herný ovládač DualShock 4 v2.