TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Pioneer X-HM15-K

Dostupnosť už nedostupný
Recyklačný poplatok bez DPH 0.88EUR
Výrobca: Pioneer
Kód: 14018/B
Prepravná váha: 8.52kg
Vaša cena:
€199,00
€148,00
Zľava: 26% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Mikro systém s CD prehrávačom, dvojpásmové repro, výkon 30W vďaka zosilovaču triedy D, šrobovacie konektory, čelný vstup USB, AM/FM tuner s RDS, podpora MP3/WMA, hliníkový čelný panel, regulácia basov a výšok, P-Bass, prednastavený ekvalizér, diaľkové ovládanie..

Mikrosystém Pioneer X-HM15-K v čiernom prevedení prehráva vašu obľúbenú hudbu z MP3 alebo z CD, prehráva všetky formáty CD-Audio, CD-R / -RW (MP3 / WMA), ďalej USB zariadenia (MP3 / WMA). Rádio využíva 30 FM predvolieb a 15 AM predvolieb, disponuje ekvalizérom s funkciou zvýraznenia basov, celkový výkon činí 30 W.

Elegantný CD mikrosystém v celočiernom prevedení od značky Pioneer, X-HM15-K. Poteší každého vášnivého milovníka hudby, ale aj tých, ktorí radi počúvajú hudbu v pozadí len tak v pokoji doma. Tento mikrosystém prehráva klasické CD, môžete naladiť obľúbenú rádio stanicu, alebo si prehrať obľúbené skladby z vášho USB disku. Značka Pioneer je nositeľom kvality, skvelých funkcií a inovatívnych technológií.

Mikrosystém je vybavený digitálnym zosilňovačom triedy D s výstupným výkonom 15 W + 15 W, využíva Sound Control, ekvalizér a funkciu Bass Enhancer. Z konektorovéj výbavy môžete použiť USB port, audio a slúchadlový výstup, linkový vstup a reproduktorový terminál.

Môžete ho pohodlne ovládať pomocou diaľkového ovládača, má funkciu automatického vypnutia, časovača a ukazuje aktuálny čas. Vďaka svojim rozmerom ho pohodlne umiestnite kdekoľvek vo vašej obývačke či trebárs spálni.

Technické údaje:

Podporované médiá: CD-R / RW

Audio formáty: MP3, WMA

Farba: biela

Tuner: AM, FM

Diaľkové ovládanie: Áno

Equalizér: Áno

RDS: Áno

Zvýraznenie basov: Ano

Počet miest v pamäti: 45

Výkon RMS [W]: 30

Výkon na kanál [W]: 15

Šírka [mm]: 215

Výška [mm]: 95

Hĺbka [mm]: 315

Hmotnosť [kg]: 2

Šírka [mm]: 215

Výška [mm]: 95

Hĺbka [mm]: 315

Hmotnosť [kg]: 2

 

Do vypredania zásob...