TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Pioneer VSX-330-K

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Pioneer
Kód: 14019/B
Prepravná váha: 8.4kg
Vaša cena:
€299,00
€248,50
Zľava: 17% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Vysoko kvalitný AV receiver s podporou 5.1 priestorového zvuku, celkový výkon 105 W, FM / AM tuner s možnosťou uloženia až 30 staníc, USB port s podporou prehrávania iPod / iPhone / iPad a audio súborov na flash disku, podporované formáty: MP3, WMA a ACC, 4 x HDMI vstup a 1x výstup s podporou prenosu videa v ultra HD 4K rozlíšení, digitálny optický a koaxiálny vstup, port pre slúchadlá, funkcie: OSD, Sleep Timer, Auto Power Down; ECO mód.

Zosilnite svoje domáce zážitky s 5.1 priestorovým zvukom. PIONEER VSX-330-K bude stredom vašej hernej audio zostavy a domáceho kina. Tento AV receiver vám zaistí úžasné sledovanie filmov. Dokonca umožňuje prenos 4K videa. Pre rozšírenie vašich obľúbených filmov skvelým zvukom vyberte Dolby alebo DTS, rozšírený priestorový mód s vysokým rozlíšením.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

USB

Vďaka portu USB si môžete ľahko prehrávať vaše obľúbené pesničky vo formáte MP3, WMA a ACC z flash disku. Receiver tak disponuje certifikáciou PFI (Made For iPhone / iPad / iPod), ktorá zabezpečuje kompatibilitu s produktmi Apple a umožňuje vám tak pomocou USB portu prehrávať pesničky priamo z vášho iPodu, iPhonu alebo iPadu.

Energeticky úsporné nastavenie

Použite ECO mód, aby ste ušetrili energiu. ECO mód 1 je vhodný pre prehrávanie CD, 2-kanálových audio súborov a internetových rádií. Ešte úspornejšie ECO mód 2 pracuje aj s filmami, živými koncertami a ďalším obsahom s priestorovým zvukom.

Funkcia

Receiver VSX-330-K disponuje hneď niekoľkými užitočnými funkciami. Prvý z nich je automatické vypnutie, ktoré zaistí vypnutie prístroja pri dlhšej nečinnosti. Ďalej je tu funkcia Sleep Timer, ktorá vám umožní nastaviť dobu, za ktorú sa prístroj vypne. Ďalšou užitočnou funkciou je OSD (len pre HDMI). V neposlednom rade disponuje receiver možnosťou napájania pripojeného iPodu či iPhonu.

Naj  vlastnosti receiveru

PIONEER VSX-330-K je vysoko kvalitný AV receiver s podporou reproduktorov v zostave až 5.1. Disponuje celkovým výkonom 105 W. Je vybavený FM / AM tunerom s možnosťou uloženia až 30 staníc. Umožňuje prenos videa v ultra HD 4K kvalite. Je vybavený vstupmi: 4x HDMI, 1x kompozitný AV, 1x digitálny koaxiál, 1x digitálny optický a výstupy: 1x HDMI, 1x monitor kompozitný, 5x pre reproduktory (Front, Center, Surround) a 1x Subwoofer Pro Out. Na čelnej strane je potom konektor pre slúchadlá a USB port umožňujúci prehrávanie z iPodu / iPhone / iPad, či audio súborov vo formáte MP3, WMA či ACC z flash disku. Funkcia Sleep Timer, Auto Power Down a OSD. Súčasťou balenia je diaľkový ovládač. Rozmery zariadenia sú (Š x V x H) 435 x 168 x 331,5 mm pri hmotnosti 7,2 kg.

Technické údaje:

Viackanálový- Zvukový systém
Dolby Digital Plus: áno
Dolby TrueHD: áno
Dolby Pro Logic II: áno
DTS-HD: áno
DTS-Neo: 6: áno
Technika
Sínusový výkon režimu surround (W): 5 x 105
Rádio
Vlnový rozsah: UKW / MW
DAB +: nie
Počet pamäťových miest: 30
Vybavenie
3D: áno
4K Ultra HD: áno
Rádio: áno
Diaľkový ovládač: áno
Audio D / A konvertor (Bit): 192 kHz / 24 Bit
Pripojenie
Audio vstup: 3x
Video vstup: 2x
Video výstup: 1x
Výstup predzosilňovača: áno
Digitálny vstup optický: 1x
Digitálny vstup koaxiálny: 1x
HDMI-Vstup: 4x
HDMI-Výstup: 1x
HDMI Audio- spätný kanál: áno
Zapojenie antény: áno
Pripojenie slúchadiel: áno
USB: áno
iPod- pripojenie: áno, cez USB
Všeobecné
Farba: čierna
Šírka (mm): 435
Výška (mm): 168
Hĺbka (mm): 320,5
Hmotnosť (kg): 7,3