TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Pioneer MVH-AV290BT

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Pioneer
Kód: 14028
Vaša cena:
€239,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


2DIN multimediálna jednotka, 4x 50 W MOSFET, 6,2" dotykový displej, Bluetooth handsfree telefonovanie / audio streaming, RDS FM/AM tuner, 5 pásmový EQ, USB / AUX vstup, prehráva: Divx, Xvid, MPEG-4, MP3, WMA, WAV, AAC, JPEG, BMP, 2x RCA, 1x Video výstup, možnosť pripojenia parkovacej kamery, červené podsvietenie tlačidiel.

Autorádio s dotykovým displejom je vybavené FM / AM tunerom s podporou RDS informácií a samozrejmosťou je pamäť pre uloženie rádiových staníc. Okrem počúvania rádia môžete na prehrávanie hudby použiť i zadné USB port, cez ktorý môžete napárovať zariadenia iOS .. Autorádio ponúka 2x RCA pre-out výstup.

Kvalitný zvukový výstup zabezpečuje vstavaný MOS-FET zosilňovač s maximálnym výkonom 4x 50 W a vyladenie zvuku podľa vkusu každého poslucháča umožní grafický 5-pásmový ekvalizér.

Bluetooth technológia

Vďaka technológii bluetooth môžete prepojiť vaše mobilné zariadenie s autorádiom a používať ho ako handsfree alebo pre audiostreaming, súčasťou príslušenstva je i handsfree mikrofón pre možnosť telefonovanie za jazdy.

Veľký dotykový displej

Veľký 6,2 "dotykový displej so širokou škálou nastavení pre aktuálne podmienky s možnosťou pripojenia zadnej kamery. Autorádio ponúka na svojom okraji aj klasické červené podsvietené tlačidlá pre intuitívne ovládanie.

Naj vlastnosti jednotky

2DIN autorádio s 6,2 "dotykovým displejom, FM / AM tunerom s podporou RDS informácií, zadný port USB, zadný AUX vstup, 2x AV vstup, vstavaný MOS-FET zosilňovač s výkonom 4x 50 W, 5-pásmový grafický ekvalizér, prehrávanie hudby z iPhone .

Technické údaje:

Základné parametre

Veľkosť autorádia: 2-DIN
Mechanika: bez mechaniky
Farba podsvietenia: modrá
Dotykový displej: Áno
Diaľkové ovládanie: Áno

Zvuk

Max. výstupný výkon (W): 4x50W
Počet pásiem ekvalizéra: 13
Audio formáty: AAC, MP3, WAV, WMA
Funkcia Loudness: Áno

Tuner

Počet predvolieb: 24
Predvoľby FM: 1V

Vstupy

USB: Áno
AUX in: Áno
Ovládanie z volantu: Áno

Výstupy

RCA pre-out: 2
Subwoofer: Áno

Konektivita

Bluetooth: Ano
iPod direct: Ano