TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

PIONEER MVH-08UBG

Dostupnosť na sklade
Výrobca: Pioneer
Kód: 14026
Vaša cena:
€54,90


 Ks

Opýtať sa na tovar


Autorádio s čelným vstupom AUX a USB, prehráva formáty MP3, WMA počet pamätí 24, 5-pásmový ekvalizér, krátke prevedenie šasi, 1xRCA, výkon 4x50W. Zelené podsvietenie tlačidiel..

Štýlové a kompaktné rádio

Pioneer prichádza s kompaktným autorádiom, ktoré bezpochyby splní všetky vaše očakávania. Jedná sa o prístroj, ktorý na prvý pohľad zaujme svojím štýlovým vzhľadom kombinujúcim čiernu farbu so zeleným podsvietením tlačidiel a tiež úsporne skonštruovaným krátkym šasi.
K bezpečnostným

opatreniam prístroja patrí užitočná možnosť ľahkého odobratia čelného panelu.

 

Dokonalé počúvanie

S autorádiom Pioneer MVH-08UBG sa môžete spoľahnúť na dokonalé vlastnosti prehrávaného zvuku. Prístroj sa môže pochváliť vysokým výkonom 4x 50 W, za každej situácie sa tak pri jazde autom dočkáte perfektného zvuku - či už budete počúvať svoju obľúbenú hudbu alebo treba nejakú audioknihu.

Veľa možností využitia

Toto autorádio poteší vodiča aj širokou možnosťou využitia. Vďaka USB portu umiestnenému na prednom paneli môžete ľahko pripojiť flash disk so svojimi obľúbenými piesňami, ktoré môžu byť vo formátoch MP3 či WMA. Prístroj pritom dokáže vďaka technológii ID3 Tag zobraziť na displeji informácie o práve prehrávanej skladbe (meno interpreta, názov skladby a i.). Vždy tak budete mať dokonalý prehľad o tom, čo práve v rádiu hrá.
 
K dispozícii budete mať tiež konektormi typu AUX a RCA, ktoré vám umožnia prepojiť prístroj s ďalšími externými zariadeniami.