TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Pioneer DEH-S520BT

Dostupnosť viac ako mesiac
Výrobca: Pioneer
Kód: 14048
Vaša cena:
€139,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


FM rádio s rozhraním Bluetooth a CD mechanikou s odnímateľným predným panelom. Je kompatibilný so svetom Android a Apple iPhone. Umožňuje prehrávať MP3 / WMA / FLAC a WAV súbory. Podporuje Spotify, rozhranie Pioner Smart Sync, režim karaoke, variabilný ponuka farebného podsvietenia. Výkon MOSFET 4 x 50 W. Rozhranie: 1 x USB in, 1 x AUX in, 3 x RCA pre-out.

Vychutnajte si hudbu z tradičných CD alebo počúvajte FM rádio. Ak chcete prehrávať zvukové súbory MP3, WMA a WAV, môžete k tomuto autorádiu ľahko pripojiť cez Bluetooth rozhranie váš chytrý telefón Android či značky Apple. A tiež USB flash disk k osvetlenému prednému USB konektora.

Hlavné prednosti

Kompatibilita s OS Android / Apple iPhone
USB / AUX vstup
13-pásmový ekvalizér
Podporuje Spotify
Variabilná ponuka farebného podsvietenia
Prehráva bezstratové FLAC súbory (len z USB)
Odnímateľný predný panel
Bezdrôtové Bluetooth rozhranie

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Skvelý zvuk

Získajte nedotknutý zvuk zo zabudovaného zosilňovača MOSFET 50 W x 4 alebo s pomocou 2 konektorov RCA pre pripojenie ďalších komponentov, ako sú reproduktory, subwoofery, zosilňovače, pre ešte väčšiu univerzálnosť.

Nápaditý vzhľad

Atraktívny dizajn 1-DIN s odnímateľným čelným panelom s podsvietením ponúka dostatok priestoru pre zobrazenie užitočných informácií. Má tiež veľký otočný ovládač a ľahko prístupná tlačidlá predvolieb pre výber vašich obľúbených rozhlasových staníc.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

S Bluetooth

Pripojenie Bluetooth umožňuje bezpečné a pohodlné volanie hands-free a bezdrôtový prenos hudby z vášho smartphonu. Vďaka jedinečnej technológii Pioneer Advanced Sound Retriever bude kvalita zvuku čo najbližšie pôvodnému záznamu. Môžete dokonca pripojiť dva telefóny Bluetooth súčasne.

Naj vlastnosti autorádia

Moderné autorádio s Bluetooth rozhraním, ktoré prekvapí s výkonnou funkčnou výbavou - napríklad kompatibilitou so svetom Android, Apple iPhone a s aplikáciou Spotify.

Okrem FM rádia ponúka aj CD mechaniku a odnímateľný predný panel. Umožňuje prehrávať MP3 / WMA / FLAC a WAV súbory.

Ponúka rozhranie Pioner Smart Sync. Výkon je 4 x 50 W (MOSFET technológia). Rozhranie: 1 x USB in, 1 x AUX in, 3 x RCA pre-out.