TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Pioneer AVH-Z7200DAB

Dostupnosť do 3dní
Výrobca: Pioneer
Kód: 14049
Vaša cena:
€699,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


1DIN autorádio so 7" dotykovým, výsuvným displejom s podporou Bluetooth aj Hands-Free. FM, DAB/DAB+ tuner. Prehrávanie CD, DVD, USB, RCA AV Rear výstup a duálny kamerový vstup. Podpora FLAC, WebLink, Spotify, Apple CarPlay, Android Auto a Waze.Vstavaný MOS-FET zosilňovač s výkonom 4x 50 W a 13-pásmový ekvalizér.Kompatibilný s iPody, iPhony, Androidy

 

Pioneer AVH-Z7200DAB prejde z 1-DIN na 7" plnohodnotnej automobilovej zábavy v priebehu niekoľkých sekúnd. Keď sa veľká dotyková obrazovka vyklopí, tento multimediálny prehrávač vám umožní pripojiť sa ku kompatibilnému telefónu iPhone alebo Android pomocou jediného kábla USB, čo umožní môžete pohodlne a bezpečne ovládať Apple CarPlay, Android Auto, WebLink a Waze (cez Apple CarPlay alebo Android Auto) z palubnej dosky Prehráva DAB/DAB+ digitálne rádio, audio/video obsah z CD, DVD a USB zariadení.

Tento AV prehrávač do auta je navyše vybavený technológiou Bluetooth, ktorá vám umožňuje streamovať hudbu alebo telefonovať bez použitia rúk cez bezdrôtové pripojenie. Vylepšite svoju hudbu pomocou špičkových zvukových funkcií: 13-pásmový grafický ekvalizér, automatický ekvalizér a časové zarovnanie vám umožňujú prispôsobiť nastavenia zvuku vašim vlastným preferenciám.

Apple CarPlay
Apple CarPlay je inteligentnejší, bezpečnejší a zábavnejší spôsob používania vášho iPhone® v aute. Apple CarPlay poskytuje používateľom iPhonu neuveriteľne intuitívny spôsob telefonovania, používania máp, počúvania hudby a prístupu k správam jediným slovom alebo dotykom. Apple CarPlay vyžaduje iPhone 5 alebo novší s najnovšou verziou iOS.

Android Auto
Rozširuje platformu Android do auta spôsobom, ktorý je určený na šoférovanie a automaticky vám prináša užitočné informácie a organizuje ich do jednoduchých kariet, ktoré sa objavia práve vtedy, keď sú potrebné. Je navrhnutý tak, aby minimalizoval rozptýlenie, aby ste sa mohli sústrediť na cestu pred vami. Android Auto je kompatibilný s telefónmi so systémom Android 5.0 (Lollipop) alebo novším. Android Auto nemusí byť k dispozícii na všetkých zariadeniach a nie je k dispozícii vo všetkých krajinách alebo regiónoch.

WebLink
Aplikácia WebLink rozširuje zábavu v aute o úžasný svet aplikácií. Vychutnajte si prispôsobenú hudbu, videá a ďalší pripojený obsah, ktorý využíva váš telefón a cloud.

Waze
Waze je sociálna GPS jazdná/navigačná aplikácia, ktorá ponúka mapu, premávku v reálnom čase a rôzne ďalšie informácie, ku ktorým máte prístup na veľkom displeji multimediálnych zariadení kompatibilných s Pioneer.

DAB+
Vychutnajte si pohodlie počúvania vašich obľúbených rozhlasových staníc  v krištáľovo čistej digitálnej kvalite vďaka vstavanému digitálnemu rádiovému tuneru.

Digitálne rádio Tick Mark Approved produkt
Výrobcovia musia spĺňať minimálne špecifikácie overené nezávislým testovaním. Všetky produkty Pioneer, ktoré používajú túto značku digitálneho rádia, boli nezávisle testované a schválené, takže si ich môžete kúpiť s dôverou.

Bluetooth
Dodržiavajte miestne zákony o jazde so vstavaným Bluetooth (HFP). Wide Band Speech handsfree volanie, bezdrôtové streamovanie zvuku (A2DP) s vyhľadávaním interpretov, albumov a skladieb, jednoduché párovanie a ovládanie zvuku (AVRCP), vďaka bezdrôtovej technológii Bluetooth® je život vo vozidle bezpečnejší a pohodlnejší.

7" číry typ odporový motorizovaný dotykový
displej Panely číreho typu odporového displeja Pioneer sú navrhnuté pre nádhernú ostrú a detailnú reprodukciu so zvýšenou viditeľnosťou.

Vyrobené pre iPod / iPhone
Priamo ovládajte svoj iPod / iPhone na nabíjanie, hudbu a video pomocou voliteľného prepojovacieho kábla (predáva sa samostatne), v závislosti od vášho iOS zariadenia. Na dotykovej obrazovke sa krásne zobrazujú informácie o skladbe, interpretovi, čase a albume.

Vstup USB
Pripojte akékoľvek zariadenie pomocou kábla rozhrania USB a nabite svoje zariadenie alebo počúvajte čistý a čistý zvuk.

Vstup pre
duálnu kameru Vstupy pre dve kamery vám umožňujú pridať cúvaciu (zadnú) kameru a prednú kameru, ktoré môžu pomôcť s viditeľnosťou dopredu a dozadu, ťahaním alebo parkovaním.

FLAC
Vychutnajte si bezstratové digitálne zvukové súbory FLAC vo svojom vozidle s výstupom prehrávania v kvalite CD bez potreby konverzie.

13-pásmový grafický ekvalizér
Upravte si svoj zvukový výstup do detailov pre hudobný zážitok prispôsobený vašim preferenciám.

Viacfarebné
osvetlenie Pomocou množstva nekonečných farebných kombinácií prispôsobte osvetlenie displeja a tlačidiel vnútornému osvetleniu vášho vozidla.

 

Technické údaje:

 

Výkon
Farba Čierna
DIN veľkosť 1 DIN
CD prehrávač áno
DVD prehrávač áno
Podporované médiá CD
DVD
Podpora iPodu áno
Možnosť pripojiť iPod áno
Filter hornej priepustnosti áno
Filter dolnej priepustnosti áno
Ekvalizér áno
Počet režimov ekvalizéra 13
Multimédiá
MP3 prehrávač áno
Priame prehrávanie USB áno
Prehrávanie CD-R áno
Zvukový systém MOSFET
Médiá na prehrávanie H.264
MPEG2
MPEG4
FLV
MKV
Podporované formáty zvukových súborov FLAC
MP3
WMA
AAC
WAV
Podporované formáty obrázkov JPEG
Obrazovka
Vstavaný displej áno
Typ displeja LCD
Dotyková obrazovka áno
Uhlopriečka displeja 17,8 cm (7")
Sklápací displej áno
Pripravené na zadnú kameru áno
Možnosti pripojenia
Bluetooth áno
USB port áno
Počet portov USB 1
Podpora služby Apple CarPlay áno
Podpora služby Android Auto áno
Vstup AUX áno
Pre-out port áno
RCA výstupy 3
Rádio
Podporované pásma DAB
DAB+