TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Pioneer AVH-290BT

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Pioneer
Kód: 14030
Vaša cena:
€349,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


2DIN DVD/CD multimediálna jednotka, 6,2" WVGA dotykový displej, Bluetooth handsfree telefonovanie / audio streaming, RDS FM/AM tuner, 5 pásmový EQ, USB / AUX vstup, 1x Video out, 2x predzosilnený výstup (predný / zadný alebo subwoofer), prehráva: Divx, Xvid, MPEG-4, MP3, WMA, WAV, AAC, JPEG, BMP, 2x RCA, možnosť pripojenia parkovacej kamery, červené podsvietenie tlačidiel.

Autorádio s dotykovým displejom je vybavené DVD mechanikou, FM / AM tunerom s podporou RDS informácií a samozrejmosťou je pamäť pre uloženie rádiových staníc. Okrem počúvania rádia môžete na prehrávanie hudby použiť i zadný USB port, cez ktorý môžete napárovať zariadenia iOS. Autorádio ponúka 2x RCA pre-out výstup.

Kvalitný zvukový výstup zabezpečuje vstavaný MOS-FET zosilňovač s maximálnym výkonom 4x 50 W a vyladenie zvuku podľa vkusu každého poslucháča umožní grafický 5-pásmový ekvalizér.

Bluetooth technológia

Vďaka technológii bluetooth môžete prepojiť vaše mobilné zariadenie s autorádiom a používať ho ako handsfree alebo pre audiostreaming, súčasťou príslušenstva je i handsfree mikrofón pre možnosť telefonovanie za jazdy. DVD mechanika prehrá širokú škálu súborov medzi ktoré patrí MP3, WMA, WAV, DivX, Mpeg.

Veľký dotykový displej

Veľký 6,2 "dotykový displej so širokou škálou nastavení pre aktuálne podmienky s možnosťou pripojenia zadnej kamery. Autorádio ponúka na svojom okraji aj klasické červené podsvietené tlačidlá pre intuitívne ovládanie.

Naj vlastnosti prístroja

2DIN autorádio s DVD prehrávačom, 6,2 "dotykový displej, FM / AM tunerom s podporou RDS informácií, zadný port USB, zadný AUX vstup, AV vstup, vstavaný MOS-FET zosilňovač s výkonom 4x 50 W, 5-pásmový grafický ekvalizér, prehrávanie hudby z iPhone. Bluetooth.

Technické údaje:

Základné údaje:

Veľkosť autorádia: 2-DIN
Mechanika: DVD
Farba podsvietenia: červená
Dotykový displej: Áno

Zvuk

Max. výstupní výkon (W): 4x50W
Počet pásem ekvalizéru: 5
Audio formáty: AAC, MP3, WAV, WMA

Tuner

Počet predvolieb: 24
Predvoľby FM: 16
Predvoľby AM: 8
RDS: Áno

Vstupy

USB: Áno
AUX in: Áno

Výstupy

RCA pre-out: 2
Subwoofer: Ano

Konektivita

Bluetooth: Áno
iPod direct: Áno