TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Philips 55PUS7502

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Philips
Kód: 12103
Prepravná váha: 29.33kg
Vaša cena:
€1.599,00
€979,00
Zľava: 39% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Ultra HD Android TV, série 7502, uhlopriečka 55" (139 cm), rozlíšenie 3840 x 2160, 2200 PPI, P5 Engine, Perfect Natural Motion, Micro Dimming Pro, HDR Premium, tuner DVB-T2/C/S2, MPEG-2/4, Ambilight 3 stranný, procesor Quad Core, interná pamäť 16 GB, integrované WiFi, Bluetooth, výstupný výkon 45 W, 4x HDMI, 1x USB 3.0 + 1x USB 2.0, energetická trieda A

 

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rozlíšenie 4K – iné ako všetky ostatné

Rozlíšenie 4K Ultra HD má štyrikrát vyššie rozlíšenie ako bežný televízor s Full HD, takže si po každom zapnutí televízora vychutnáte obraz s väčšou ostrosťou, lepším vykreslením hĺbky i detailov alebo so špičkovým kontrastom a prirodzeným plynulým pohybom. 4K UHD potom ešte dokonale dopĺňa technológia zvýšenia rozlíšenia Ultra Resolution a 8 miliónov pixelov, takže je zobrazený obraz vždy perfektný a to bez ohľadu na pôvodný obsah.

Zážitok zo sledovania, to je Ambilight

Podporte zážitky zo sledovania televízie s najdokonalejšou technológiou Ambilight. Vďaka tejto technológii prúdi mimoriadne široká žiara z troch strán televíznej obrazovky na okolité steny čím je perfektne podporená atmosféra sledovania televízora a zážitok zo sledovania sa stane oveľa hlbší a intenzívnejší. Farby, živosť a vzrušenie spolu prekračujú hranice obrazovky a plní váš domov úchvatným a intenzívnym diváckym zážitkom.

Smart TV

Nedávajú v televízii zrovna nič, čo by vás nadchlo a bavilo? Nevadí! Televízor Philips sa vám postará o zábavu vďaka možnosti požičiavania a streamovanie filmov, videí alebo on-line hier z video-obchodov. Využiť tiež môžete funkciu Catch-Up pre sledovanie obľúbených televíznych kanálov alebo si svoju zábavu vyberte jednoducho z tisícky rôznych aplikácií cez on-line službu Smart TV.

Integrovaný systém Android

Televízor je vybavený integrovaným systémom Android, ktorý vám umožní navigovať, spúšťať aplikácie a prehrávať videá spôsobom, ktorý je mimoriadne rýchly, mimoriadne intuitívny a mimoriadne zábavný.

Hlbšia čierna a jasnejšia biela vďaka enginu Philips P5 Perfect Picture

Vychutnajte si teraz hlbšiu čiernu a jasnejšie bielu, živšie a jasnejšie farby a prirodzené, realistické tóny pleti vďaka špičkovému obrazu Philips P5, ktorý digitálne optimalizuje všetko, čo vidíte čím je dosiahnuté celkového nárastu kvality obrazu až o 50%. Naviac tiež získate plynulý a dokonale ostrý obraz s neuveriteľnými detailmi a hĺbkou, a to či už sa pozeráte na športový zápas alebo akčný film - jednoducho na žánri nezáleží.

Obchod Google Play a galéria s  aplikaciou Philips

Obchod Google Play a galéria aplikácií Philips obsahujú široký rad on-line aplikácií, ktoré prekračujú všetky možnosti televízneho programu. Okrem radu aplikácií sa môžete tešiť na veľkolepú zbierku filmov, televíznych relácií, hudbu a hry. Aby ste si mohli zábavy vychutnať čo najviac, je televízor vybavený 16 GB rozšíriteľnej pamäte pre inštaláciu nových a nových aplikácií. Stačí zapnúť televízor a môžete sa jednoducho baviť.

Prémiovy vzhľad

Samozrejmosťou tohto televízora je tenký dizajn doplnený o jednoduchý, ale zároveň robustný a pevný tmavo strieborný hliníkový stojan s chrómovaným povrchom, ktorý dodáva stojanu prémiový vzhľad, vďaka ktorému perfektne zapadne do akéhokoľvek prostredia a ľahko sa zladí s vaším štýlom.

Skvelý kontrast, farby a ostrosť s HDR Premium

Nechajte sa pohltiť zmyslovým zážitkom, bohatým o živosť, výrazný jas, vysoký kontrast, širšie farebné spektrum a o presné detaily, lepšie ako kedykoľvek predtým s technológiou High Dynamic Range Premium - novým štandardom videa, ktorý verne odráža zámery režiséra a prináša k vám domov revolúciu v domácej zábave.

Technológia Philips Premium Color

Táto technológia spoločnosti kombinuje panel so širokým farebným gamutom vylepšeným o 85% so spracovaním 4 biliónov farieb. Vďaka ostrým plným farbám s takým rozlíšením, potom pri sledovaní televízora doslova zabudnete, že sledujete len televíznu obrazovku.

Vyrobený pre lepší zážitok Netflix

Netflix je novou cestou a možnosťou, ako si užívať zábavu inak na zariadeniach, ktoré využívate na sledovanie televíznych programov a filmov. Akonáhle teda uvidíte na šikovnom televízore logo "Netflix Recommended TV", môžete si byť istí, že tento televízor prešiel prísnym hodnotiacim procesom, založeným na faktoroch, ktoré sú pre členov najdôležitejšie.

Silný zvuk v tenkom prevedení

Okrem špičkového a detailného obrazu si teraz môžete vychutnať aj rovnako detailný zvuk, ktorý obrazu doslova vdýchne život. Vychutnajte si neuveriteľné výšky, živé stredy alebo mohutné basy, ktorým sa nič nevyrovná. Tento televízor znie skrátka rovnako tak dobre, ako vyzerá.

Priestorový zvuk s DTS HD Premium Sound

Televízor je vybavený silnými reproduktormi a funkciou DTS HD Premium Sound. Vďaka tejto dvojici, vám bude vždy sprostredkovaný skutočne pohlcujúci priestorový zvuk, bohaté basy a krištáľovo čisté dialógy, ktoré sú aj pri najvyššej hlasitosti bez odchýlok, orezania alebo iného skreslenia.

Naj vlastnosti televízora

55 "SMART televízor s uhlopriečkou 139 cm s rozlíšením 4K UHD 3840 x 2160 px. Televízor ponúka funkciu vylepšenia obrazu Engine P5 Perfect Picture, Perfect Natural Motion, Micro Dimming Pro, Ultra rozlíšenie, 2200 PPI. Navyše televízor disponuje technológiou Ambilight z troch strán. Funkcia Ambilight: Ambilight + hue, hudba s funkciou Ambilight, herný režim, režim lounge, funkcia prispôsobenie farbe stien. Operačný systém televízora Android 6.0 Marshmallow. Kapacita pamäte televízora 16 GB. Štvorjadrový procesor. Výstupný výkon reproduktorov 45 W. Funkcia vylepšenia zvuku Clear Sound, funkcia Smart Sound, prvotriedny zvuk DTS-HD a technológie Triple Ring. Funkcia Smart TV: multiroom client a server, SimplyShare, podpora HbbTV, pozastavenie TV vysielania, nahrávanie na USB, sprievodca EPG na 8 dní, teletext, on-line videopožičovne, otvorený internetový prehliadač, služba Social TV, YouTube, aplikácie. Konektorová výbava: 4x HDMI, 2x USB, Wi-Fi, CI +, optický digitálny audiovýstup, vstup audio L / P, výstup pre slúchadlá, LAN RJ-45, satelitný konektor. Typ tunera C / T / T2 / S / S2. Diaľkový ovládač. Energetická trieda A.

Technické údaje:


Uhlopriečka displeja [cm]: 139
Uhlopriečka displeja ["]: 55
Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)
Technológia TV: Ambilight, HDR, LED, Smart (múdra)
Frekvencia (Hz): výrobca neuvádza
Odporúčaná vzdialenosť sledovania (m): 2

Operačný systém: Google Android
DLNA: Áno
EPG: Ano
HbbTV: Áno
Nahrávanie na USB - PVR: Áno
Webový prehliadač: Áno

Typ tunera: DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Podpora H.265 (HEVC): Áno
WLAN (WiFi): Áno
LAN: Áno
USB: Áno
HDMI: Áno
Počet HDMI: 4
Optický audio: Áno
Jack (slúchadlá): Áno
CI: Áno

Energetická trieda: A
Spotreba [W]: 96
Farba: Čierna, Strieborná
Montáž na stenu: Áno
Výkon reproduktorov [W]: 45

Šírka [mm]: 1 237
Výška [mm]: 799,26
Hĺbka [mm]: 225
Hmotnosť [kg]: 24,24
Rozmer pre VESA držiak: 300 x 200