TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Philips 55PUS6703

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Philips
Kód: 12123
Prepravná váha: 19.5kg
Vaša cena:
€849,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


UHD LED TV s technológiou Saphi, uhlopriečka 55" (140 cm), 4K Ultra HD, rozlíšenie 3840 x 2160, 1100 PPI, Micro Dimming, Natural Motion, Pixel Precise Ultra HD / HDR Plus, DVB-T/T2/C/S/S2, MPEG-2/4, Ambilight 3 stranný, Quad core, YouTube/Netflix, WiFi 11n, dual band, 2x2, USB 2.0 / USB 3.0, 3x HDMI, výstupný výkon 20 W, energetická trieda A+

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

4K – iné ako ostatné

Obrazovka tohto televízora disponuje rozlíšením 4K, tj. rozlíšením s obrazom ostrým ako britva. Jedná sa o štyrikrát vyššie rozlíšenie ako u bežných televízorov, ktoré je navyše v televízore Philips podporené technológiou zvýšenia rozlíšenia Ultra Resolution. Táto technológia na obrazovke televízora rozsvieti cez 8 miliónov pixelov, takže výsledný obraz bude vynikať svojou hĺbkou, kontrastom, živými detailmi a prirodzeným pohybom - to všetko bez ohľadu na pôvodný obsah.

S Ambilight emócie prekračujú hranice obrazovky

Sledujte, ako váš obľúbený film doslova ožíva priamo u vás doma a prehĺbte svoj divácky zážitok na maximum s 3-strannou technológiou Ambilight. Vďaka tejto technológii bude priestor okolo televízora osvetlený z troch strán farbami, ktoré dokonale ladia s každou scénou. Iba televízor Philips dokáže posunúť emócie za hranice obrazovky televízora.

HDR Plus – kontrast, ostrosť,farby

Bohaté a živé farby, výraznejší jas, vyšší kontrast, širšie farebné spektrum a lepšie detaily, to sú hlavné heslá technológie HDR Plus, ktorá prináša revolúciu v domácej zábave. S touto technológiou vidíte na obrazovke presne to, čo zamýšľal tvorca, jedná sa totiž o presnú vernú kópiu jeho zámerov.

Technológia Pixel Precise Ultra HD pre plynulý obraz

Technológia Philips Pixel Precise Ultra HD prevádza akýkoľvek obrazový vstup na vašej obrazovke do špičkového rozlíšenia 4K UHD, takže si vychutnáte naozaj každý detail. Užite si plynulý a zároveň ostrý pohyb obrazu a výnimočný kontrast. Objavte temné tóny čiernej, jasné odtiene bielej, živé, pestré a sýte farby spolu s prirodzenými tónmi pleti - a to vždy a z akéhokoľvek zdroja.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ovládací panel SAPHI TV

Dostaňte sa k vášmu obľúbenému obsahu ľahko a rýchlo stlačením jediného tlačidla! Systém Saphi zjednodušuje komplexné možnosti chytrého televízora. Teraz stačí stlačiť tlačidlo "home" na diaľkovom ovládači a získate prehľadný, intuitívny systém ponuky, vďaka ktorému rýchlo nájdete to, čo hľadáte.Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Galéria aplikácií Philips

Galéria aplikácií Philips je široká rada online aplikácií napr. YouTube alebo Netflix, ku ktorým sa dostanete, ak je televízor pripojený k internetu. Akonáhle je televízor pripojený k internetu otvára sa vám celkom nový svet zábavy, ktorý nikdy nekončí.

Hlboké basy s DTS HD

Televízor je vybavený silnými reproduktormi a funkciou DTS HD. Vďaka tejto výbave, vám bude vždy sprostredkovaný skutočne pohlcujúci zvuk, bohaté basy a čisté dialógy, pri ktorých zostáva i pri vysokej hlasitosti zachovaný pôvodný zvukový obsah.chle nájdete to, čo hľadáte.

Inteligentný kontrast s Micro Dimming

Táto technológia sa postará o to, že si môžete vychutnať neuveriteľný kontrast a kvalitu obrazu vo dne v noci. Technológia totiž optimalizuje kontrast na základe svetelných podmienok vo vašej izbe vďaka jej spojeniu so špeciálnym softvérom, ktorý analyzuje obraz v 6 400 rôznych zónach.

Naj vlastnosti TV

55 "SMART televízor s uhlopriečkou 140 cm s rozlíšením 4K UHD 3840 x 2160 px. Obraz / displej: Micro Dimming, Pixel Precise Ultra HD, Ultra rozlíšenie. Technológia Ambilight z troch strán. Index kvality obrazu 1100. Štvor-jadrový procesor. Zvuk: výstupný výkon 20 W. Vylepšenie zvuku s Incredible Surround, Clear Sound, Smart Sound a s automatickou úpravou hlasitosti. Typ tunera C / T / T2 / S / S2. Sprievodca EPG na 8 dní. Teletext. Smart funkcie: multiroom Client, Simply Share, certifikácia Wi-Fi Miracast, HbbTV, pozastavenie TV vysielania, nahrávanie na USB, online videopožičovne, otvorený internetový prehliadač, YouTube, Netflix. Energetická trieda A+

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja [cm]: 140

Uhlopriečka displeja ["]: 55

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Technológia TV: Ambilight, HDR, LED, Smart (múdra)

Frekvencia (Hz): výrobca neuvádza

Index kvality obrazu: 1 100

Odporúčaná vzdialenosť pre sledovanie (m): 1,9

Operačný systém: Vlastný

DLNA: Áno

EPG: Ano

HbbTV: Áno

Miracast: Áno

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Webový prehliadač: Áno

Typ tunera: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2

Podpora H.265 (HEVC): Áno

WLAN (WiFi): Áno

LAN: Áno

USB: Áno

USB 3.0: Áno

HDMI: Áno

Počet HDMI: 3

HDMI 2.0: Áno

Počet HDMI 2.0: 2

RCA (Komponentný): Áno

Optický audio: Áno

Jack (slúchadlá): Áno

CI: Áno

Energetická trieda: A+

Spotreba [W]: 82

Farba: Strieborná

Montáž na stenu: Áno

Výkon reproduktorov [W]: 20

Šírka [mm]: 1244,2

Výška [mm]: 761,2

Hĺbka [mm]: 231,4

Hmotnosť [kg]: 15,6

Rozmer pre VESA držiak: 300 x 200