TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Philips 55POS9002

Dostupnosť do 7 dní
Výrobca: Philips
Kód: 12107
Prepravná váha: 21kg
Vaša cena:
€1.999,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Ultra HD OLED TV so systémom Android, uhlopriečka 55" (140 cm), 4K Ultra HD, rozlíšenie 3840 x 2160, 3800 PPI, Micro Dimming Perfect, Ultra vysoké rozlíšenie, Perfect Natural Motion, P5 Perfect Picture Engine, tuner DVB-T2/C/S2, MPEG-2/4, podporované formáty: AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV9/VC1, VP9, HEVC (H.265), AAC, MP3, WAV, WMA (v2 až v9.2), WMA-PRO (v9 a v10), JPEG, Ambilight 3 stranný, HbbTV, SimplyShare, švorjadrový procesor, interná pamäť 16 GB rozšíriteľná prostredníctvom úložného zariadenia USB, Android 6.0 (Marshmallow), nahrávanie na USB, integrované WiFi, 4x HDMI, 2x USB, CI+, EasyLink, energetická trieda B, rozmery s podstavcom (Š x V x H): 1230 x 768,6 x 227,5 mm, VESA 300 x 300..

Stručné technické parametre:

Veľkosť displeja: 55 "/ 140 cm • Rozlíšenie 3840x2160 • Panel: OLED • HDR: áno, HDR10, skupina na vysokej úrovni • Obnovovacia frekvencia: 100 Hz (natívne), 3800Hz (interpolovať) • Jas: 136cd / m² • 3D: Nie • Tuner: 1x DVB-T / -T2 / C / -S / -S2 HEVC (H.265) • video: 2x HDMI 2.0 (HDCP 2.2, MHL), 2x HDMI 1.4, komponent (YPbPr) • Audio konektory: Digital Audio Out (1x optický), 1x výstup pre slúchadlá (3,5 mm) • Ďalšie konektory: 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, LAN, 1x CI + 1.3 • bezdrôtový prenos: Wi-Fi 802.11a / b / g / n / ac dual band • procesor Quad-core • operačný systém: Android TV 7.0 (prostredníctvom aktualizácie) • prehrávania: HEVC, AVI, MKV • Audio dekodér: celkový výkon DTS • Audio: 30W (2x 15W) • Zvláštne funkcie: webový prehliadač, webové služby, HbbTV, USB prehrávač, Ultra HD Premium • trieda energetickej účinnosti: B • ročná spotreba: 219kWh • spotreba energie: 150W (typicky) • rozmery s podstavcom: 123x76.9x22.8cm • rozmery bez stojana: 123x71.5x4.8cm • Hmotnosť: 17,21kg • Hmotnosť bez stojana: 16,81kg • VESA: 300x300 • Farba: strieborná.

Rozlíšenie 4K 

Rozlíšenie 4K Ultra HD má štyrikrát vyššie rozlíšenie ako bežný televízor s Full HD, takže si po každom zapnutí televízora vychutnáte obraz s väčšou ostrosťou, lepším vykreslením hĺbky i detailov alebo so špičkovým kontrastom a prirodzeným plynulým pohybom. 4K UHD potom ešte dokonale dopĺňa technológia zvýšenie rozlíšenia Ultra Resolution a 8 miliónov pixelov, takže je zobrazený obraz vždy perfektný a to bez ohľadu na pôvodný obsah.

Ambilight,zážitok zo sledovania

Podporte zážitky zo sledovania televízie s najdokonalejšou technológiou Ambilight. Vďaka tejto technológii prúdi mimoriadne široká žiara z troch strán televíznej obrazovky na okolité steny čím je perfektne podporená atmosféra sledovania televízora a zážitok zo sledovania sa stane oveľa hlbší a intenzívnejší. Farby, živosť a vzrušenie spolu prekračujú hranice obrazovky a plní váš domov úchvatným a intenzívnym diváckym zážitkom.

OLED televizor

Televízor vybavený OLED displejom je televízor predstavujúci novú generáciu televízorov, kedy na rozdiel od bežných LED televízorov sa tento úplne zaobíde bez podsvietenia. U OLED televízora si totiž každý pixel vytvára vlastnú farbu a svetlo, zatiaľ čo vypnuté pixely zostávajú úplne čierne. Tieto tmavšie odtiene čiernej zaisťujú lepšiu kvalitu farieb a ostrý kontrast, s ktorým si pri sledovaní televízora užijete doteraz najčistejší a najviac realistický obraz.

Smart TV

Nedávajú v televízii zrovna nič, čo by vás nadchlo a bavilo? Nevadí! Televízor Philips sa vám postará o zábavu vďaka možnosti požičiavania a streamovanie filmov, videí alebo on-line hier z video-obchodov. Využiť tiež môžete funkciu Catch-Up pre sledovanie obľúbených televíznych kanálov alebo si svoju zábavu vyberte jednoducho z tisícky rôznych aplikácií cez on-line službu Smart TV.

Perfect Picture,hlbšia čierná a jasnejšia biela vďaka enginu Philips P5

Vychutnajte si teraz hlbšiu čiernu a jasnejšie bielu, živšie a jasnejšie farby a prirodzené, realistické tóny pleti vďaka špičkovému obrazu Philips P5, ktorý digitálne optimalizuje všetko, čo vidíte čím je dosiahnuté celkového nárastu kvality obrazu až o 50%. Naviac tiež získate plynulý a dokonale ostrý obraz s neuveriteľnými detailami a hĺbkou, a to či už sa pozeráte na športový zápas alebo akčný film - jednoducho na žánri nezáleží.

Obchod Google Play a galéria aplikácií Philips

Obchod Google Play a galérie aplikácií Philips obsahujú široký rad on-line aplikácií, ktoré prekračujú všetky možnosti televízneho programu. Okrem radu aplikácií sa môžete tešiť na veľkolepú zbierku filmov, televíznych relácií, hudbu a hry. Aby ste si mohli zábavy vychutnať čo najviac, je televízor vybavený 16 GB rozšíriteľnej pamäte pre inštaláciu nových a nových aplikácií. Stačí zapnúť televízor a môžete sa jednoducho baviť.

Skutočne  prémiový UHD zážitok

Zažite úžas z ostrého a detailného rozlíšenia spolu s kontrastným obrazom zobrazujúcim skutočnú hĺbku priamo u vás doma v obývačke. To všetko v kombinácii s úplne úchvatným podsvietením a brilantným kaleidoskopom farieb v plne certifikovanom televízore Philips Ultra HD Premium s úplne novým HDR obsahom.

Skvelý kontrast, farby a ostrosť s HDR Perfect

Nechajte sa pohltiť zmyslovým zážitkom, bohatým o živosť, výrazný jas, vysoký kontrast, širšie farebné spektrum a o presné detaily, lepšie ako kedykoľvek predtým s technológiou High Dynamic Range Perfect - novým štandardom videa, ktorý zachytáva originálnu bohatosť a živosť a zároveň verne odráža zámery režiséra .

Vyrobený pre lepší zážitok Netflix

Netflix je novou cestou a možnosťou, ako si užívať zábavu inak na zariadeniach, ktoré využívate na sledovanie televíznych programov a filmov. Akonáhle teda uvidíte na šikovnom televízore logo "Netflix Recommended TV", môžete si byť istí, že tento televízor prešiel prísnym hodnotiacim procesom, založeným na faktoroch, ktoré sú pre členov najdôležitejšie.

Priestorový zvuk s DTS HD Premium Sound

Televízor je vybavený silnými reproduktormi a funkciou DTS HD Premium Sound. Vďaka tejto dvojici, vám bude vždy sprostredkovaný skutočne pohlcujúci priestorový zvuk, bohaté basy a krištáľovo čisté dialógy, ktoré sú aj pri najvyššej hlasitosti bez odchýlok, orezania alebo iného skreslenia.

Naj vlastnosti TV

55 "SMART televízor s uhlopriečkou 139 cm s rozlíšením 4K UHD 3840 x 2160 px. Televízor ponúka funkcia vylepšenia obrazu Engine P5 Perfect Picture, Perfect Natural Motion, Micro Dimming Perfect, Ultra rozlíšenie, 3800 PPI. Navyše televízor disponuje technológiou Ambilight z troch strán. Funkcia Ambilight: Ambilight + hue, hudba s funkciou Ambilight, herný režim, režim lounge, funkcia prispôsobenie farbe stien. Operačný systém televízora Android 6.0 Marshmallow. Kapacita pamäte televízora 16 GB. Štvorjadrový procesor. Výstupný výkon reproduktorov 30 W. Funkcia vylepšenia zvuku Clear Sound, funkcia Smart Sound, prvotriedny zvuk DTS-HD a technológia Triple Ring. Funkcia Smart TV: multiroom client a server, SimplyShare, podpora HbbTV, pozastavenie TV vysielania, nahrávanie na USB, sprievodca EPG na 8 dní, teletext, on-line videopožičovne, otvorený internetový prehliadač, služba Social TV, YouTube, aplikácie. Konektorová výbava: 4x HDMI, 2x USB, Wi-Fi, CI +, optický digitálny audiovýstup, vstup audio L / P, výstup pre slúchadlá, LAN RJ-45, satelitný konektor. Typ tunera C / T / T2 / S / S2. Diaľkový ovládač. Energetická trieda B.

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja [cm]: 139

Uhlopriečka displeja ["]: 55

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Technológia TV: Ambilight, HDR, LED, Smart (múdra)

 Frekvencia (Hz): 100Hz

Odporúčaná vzdialenosť pre sledovanie (m): 1,9

Operačný systém: Google Android

DLNA: Áno

EPG: Ano

HbbTV: Áno

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Webový prehliadač: Áno

Typ tunera: DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2

Podpora H.265 (HEVC): Áno

LAN: Áno

USB: Áno

HDMI: Áno

Počet HDMI: 4

Optický audio: Áno

Jack (slúchadlá): Áno

CI: Áno

Energetická trieda: B

Šírka [mm]: 1 230

Výška [mm]: 768,6

Hĺbka [mm]: 227,5

Hmotnosť [kg]: 16,81

Rozmer pre VESA držiak: 300 x 300

Spotreba [W]: 156

Farba: Strieborná

Montáž na stenu: Áno

Výkon reproduktorov [W]: 30