TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Philips 49PUS7803

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Philips
Kód: 12125
Prepravná váha: 23.2kg
Vaša cena:
€899,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


UHD Android LED TV, uhlopriečka 49" (125 cm), 4K Ultra HD, rozlíšenie 3840 x 2160, 1700 PPI, Micro Dimming Pro, Natural Motion, P5 / HDR Plus, DVB-T/T2/C/S/S2, MPEG-2/4, Ambilight 3 stranný, Quad core, Google Play Store, YouTube/Netflix, WiFi 11ac, dual band, 2x2 / Bluetooth 4.2, USB 2.0 / USB 3.0, 4x HDMI, výstupný výkon 20 W, energetická trieda A 

4K – iné ako ostatné

Obrazovka tohto televízora disponuje rozlíšením 4K, tj. rozlíšením s obrazom ostrým ako britva. Jedná sa o štyrikrát vyššie rozlíšenie ako u bežných televízorov, ktoré je navyše v televízore Philips podporené technológiou zvýšenia rozlíšenia Ultra Resolution. Táto technológia na obrazovke televízora rozsvieti cez 8 miliónov pixelov, takže výsledný obraz bude vynikať svojou hĺbkou, kontrastom, živými detailmi a prirodzeným pohybom - to všetko bez ohľadu na pôvodný obsah.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Inteligentný kontrast s Micro Dimming Pro

Táto technológia sa postará o to, že si môžete vychutnať neuveriteľný kontrast a kvalitu obrazu vo dne v noci. Technológia totiž optimalizuje kontrast na základe svetelných podmienok vo vašej izbe vďaka jej spojeniu so špeciálnym softvérom, ktorý analyzuje obraz v 6 400 rôznych zónach.

Integrovaný systém Android

Televízor je vybavený integrovaným systémom Android a výkonným štvor-jadrovým procesorom. Táto dvojica sa postará o mimoriadne rýchle, intuitívne a jednoduché spúšťanie aplikácií, prehrávanie videí či hranie hier. Trávenie času s televízorom Philips sa tak stane zábavnou činnosťou prinášajúce vzrušujúce zážitky.

HDR Plus – kontrast, ostrosť,farby

Bohaté a živé farby, výraznejší jas, vyšší kontrast, širšie farebné spektrum a lepšie detaily, to sú hlavné heslá technológie HDR Plus, ktorá prináša revolúciu v domácej zábave. S touto technológiou vidíte na obrazovke presne to, čo zamýšľal tvorca, jedná sa totiž o presnú vernú kópiu jeho zámerov.

Engine P5

Radi streamuje a milujete farby? Potom sa určite hneď zamilujete do Engine P5. Jedná sa o najnovšie engine pre spracovanie obrazu Philips 5v1, ktorého úlohou je optimalizovať ostrosť, farby, kontrast, pohyb a dokonca vie aj redukovať nedostatky a optimalizovať obraz. Vďaka všetkým týmto funkciám je zobrazený obraz vždy bez chybičky.

Priestorový zvuk s DTS HD Premium Sound

Televízor je vybavený silnými reproduktormi a funkciou DTS HD Premium Sound. Vďaka tejto dvojici, vám bude vždy sprostredkovaný skutočne pohlcujúci priestorový zvuk, bohaté basy a krištáľovo čisté dialógy, ktoré sú aj pri najvyššej hlasitosti bez odchýlok, orezanie alebo iného skreslenia.

Obchod Google Play a galéria s aplikáciou Philips

Obchod Google Play a galéria aplikácií Philips vám ponúka nekonečný výber on-line filmov, televíznych relácií, hudby, aplikácií i hier - jednoducho nepreberné množstvo obsahu, do ktorého sa môžete zamilovať

S Ambilight emóciami prekračujú hranice obrazovky

Sledujte, ako váš obľúbený film doslova ožíva priamo u vás doma a prehĺbte svoj divácky zážitok na maximum s 3-strannou technológiou Ambilight. Vďaka tejto technológii bude priestor okolo televízora osvetlený z troch strán farbami, ktoré dokonale ladia s každou scénou. Iba televízor Philips dokáže posunúť emócie za hranice obrazovky televízora

Philips Sound Processing

Televízor Philips vám sprostredkuje zvuk presne tak, ako zamýšľal režisér. Každý závan vetra, padajúce lístie alebo zvuk pneumatík uháňajúcich po ceste, všetky tieto drobné maličkosti, ktoré vdychujú zobrazovanému obrazu život, budú s technológiou Philips Sound Processing spojené v prvotriedne čistom zvuku bez kompromisov. Samozrejmosťou sú potom tiež hlboké basy, jasné dialógy a presnosť zvuku.

Naj vlastnosti TV

49 "SMART televízor s uhlopriečkou 123 cm s rozlíšením 4K UHD 3840 x 2160 px. Obraz / displej: Engine P5, Micro Dimming Pro. Technológia Ambilight z troch strán. Funkcia Ambilight: Ambilight + hue, hudba s funkciou Ambilight, herný režim, režim lounge, funkcia prispôsobenie farbe stien. Index kvality obrazu 1700. OS Android Nougat. 16 GB kapacita pamäte. Štvor-jadrový procesor. Zvuk: výstupný výkon 20 W. Vylepšenie zvuku s Clear Sound, Smart Sound, DTS-HD. Typ tunera C / T / T2 / S / S2. Sprievodca EPG na 8 dní. Teletext. Smart funkcie: multiroom Client a Server, Simply Share, HbbTV, pozastavenie TV vysielania, nahrávanie na USB, online videopožičovne, otvorený internetový prehliadač, YouTube. Energetická trieda A.

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja [cm]: 123

Uhlopriečka displeja ["]: 49

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Technológia TV: Ambilight, HDR, LED, Smart (múdra)

Frekvencia (Hz): výrobca neuvádza

Index kvality obrazu: 1 700

Odporúčaná vzdialenosť pre sledovanie (m): 1,8

Typ tunera: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2

Podpora H.265 (HEVC): Áno

WLAN (WiFi): Áno

LAN: Áno

Bluetooth: Áno

USB: Áno

USB 3.0: Áno

HDMI: Áno

Počet HDMI: 4

HDMI 2.0: Áno

Počet HDMI 2.0: 2

RCA (Komponentný): Áno

Optický audio: Áno

Jack (slúchadlá): Áno

CI: Áno

Energetická trieda: A

Spotreba [W]: 78

Farba: Strieborná

Montáž na stenu: Áno

Výkon reproduktorov [W]: 20

Šírka [mm]: 1 098,4

Výška [mm]: 683,1

Hĺbka [mm]: 251,5

Hmotnosť [kg]: 18,5

Rozmer pre VESA držiak: 200 x 200