TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Philips 43PUS7303

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Philips
Kód: 12119
Prepravná váha: 11.7kg
Vaša cena:
€649,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


UHD Android LED TV, uhlopriečka 43" (109 cm), 4K Ultra HD, rozlíšenie 3840 x 2160, 1600 PPI, Micro Dimming Pro, Natural Motion, P5 / HDR Plus, DVB-T/T2/C/S/S2, MPEG-2/4, Ambilight 3 stranný, Quad core, Google Play Store, YouTube/Netflix, WiFi 11n, dual band, 2x2 / Bluetooth 4.2, USB 2.0 / USB 3.0, 4x HDMI, výstupný výkon 20 W, energetická trieda A..

4K – iný než ostatné

Obrazovka tohto televízora disponuje rozlíšením 4K, tj. rozlíšením s obrazom ostrým ako britva. Jedná sa o štyrikrát vyššie rozlíšenie ako u bežných televízorov, ktoré je navyše v televízore Philips podporené technológiou zvýšenia rozlíšenia Ultra Resolution. Táto technológia na obrazovke televízora rozsvieti cez 8 miliónov pixelov, takže výsledný obraz bude vynikať svojou hĺbkou, kontrastom, živými detailmi a prirodzeným pohybom - to všetko bez ohľadu na pôvodný obsah.

S Ambilight emócie prekračujúce hranice obrazovky

Sledujte, ako váš obľúbený film doslova ožíva priamo u vás doma a prehĺbte svoj divácky zážitok na maximum s 3-strannou technológiou Ambilight. Vďaka tejto technológii bude priestor okolo televízora osvetlený z troch strán farbami, ktoré dokonale ladia s každou scénou. Iba televízor Philips dokáže posunúť emócie za hranice obrazovky televízora.

 Omlouváme se, popis obrázku chybí.

HDR Plus – kontrast, ostrosť,farby

Bohaté a živé farby, výraznejší jas, vyšší kontrast, širšie farebné spektrum a lepšie detaily, to sú hlavné heslá technológie HDR Plus, ktorá prináša revolúciu v domácej zábave. S touto technológiou vidíte na obrazovke presne to, čo zamýšľal tvorca, jedná sa totiž o presnú vernú kópiu jeho zámerov.

Inteligentný kontrast s Micro Dimming Pro

Táto technológia sa postará o to, že si môžete vychutnať neuveriteľný kontrast a kvalitu obrazu vo dne v noci. Technológia totiž optimalizuje kontrast na základe svetelných podmienok vo vašej izbe vďaka jej spojeniu so špeciálnym softvérom, ktorý analyzuje obraz v 6 400 rôznych zónach.

Engine P5 Perfect Picture

Radi streamuje a milujete farby? Potom sa určite hneď zamilujete do Engine P5. Jedná sa o najnovšie engine pre spracovanie obrazu Philips 5v1, ktorého úlohou je optimalizovať ostrosť, farby, kontrast, pohyb a dokonca vie aj redukovať nedostatky a optimalizovať obraz. Vďaka všetkým týmto funkciám je zobrazený obraz vždy bez chybičky.

Obchod Google Play a galéria s aplikáciou Philips

Obchod Google Play a galéria aplikácií Philips vám ponúka nekonečný výber on-line filmov, televíznych relácií, hudby, aplikácií i hier - jednoducho nepreberné množstvo obsahu, do ktorého sa môžete zamilovať.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 

Integrovaný systém Android

Televízor je vybavený integrovaným systémom Android a výkonným štvor-jadrovým procesorom. Táto dvojica sa postará o mimoriadne rýchle, intuitívne a jednoduché spúšťanie aplikácií, prehrávanie videí či hranie hier. Trávenie času s televízorom Philips sa tak stane zábavnou činnosťou prinášajúci vzrušujúce zážitky.

Naj vlastnosti TV

43 "SMART televízor s uhlopriečkou 108 cm s rozlíšením 4K UHD 3840 x 2160 px. Obraz / displej: Pixel Engine P5 Perfect Picture, Micro Dimming Pro. Technológia Ambilight z troch strán. Funkcia Ambilight: Ambilight + hue, hudba s funkciou Ambilight, herný režim, režim lounge, funkcia prispôsobenie sa farbe stien. Index kvality obrazu 1600. OS Android. 16 GB kapacita pamäte. Štvor-jadrový procesor. Zvuk: výstupný výkon 20 W. Vylepšenie zvuku s Clear Sound, Smart Sound, DTS-HD. Vstavaná funkcia Google Assistant pre ovládanie televízora pomocou hlasu. Podpora Wi-Fi. Typ tunera C / T / T2 / S / S2. Sprievodca EPG na 8 dní. Teletext. Smart funkcie: multiroom Client a Server, Simply Share, HbbTV, pozastavenie TV vysielania, nahrávanie na USB, online videopožičovne, otvorený internetový prehliadač, YouTube. Energetická trieda A.

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja [cm]: 108

Uhlopriečka displeja ["]: 43

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Technológia TV: Ambilight, LED

Frekvencia (Hz): 60

Index kvality obrazu: 1 600

Odporúčaná vzdialenosť sledovanie (m): 1,6

Operačný systém: Google Android

DLNA: Áno

EPG: Ano

HbbTV: Áno

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Webový prehliadač: Áno

Typ tunera: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2

Podpora H.265 (HEVC): Áno

WLAN (WiFi): Áno

LAN: Áno

USB: Áno

HDMI: Áno

Počet HDMI: 4

RCA (Komponentný): Áno

Optický audio: Áno

Jack (slúchadlá): Áno

CI: Áno

Energetická trieda: A

Spotreba [W]: 71

Farba: Šedá

Montáž na stenu: Áno

Výkon reproduktorov [W]: 20

Šírka [mm]: 971,3

Výška [mm]: 627,2

Hĺbka [mm]: 223,8

Hmotnosť [kg]: 9,3

Rozmer pre VESA držiak: 200 x 200