TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Philips 43PUS6503

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Philips
Kód: 12117
Prepravná váha: 11kg
Vaša cena:
€479,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


UHD LED TV s technológiou Saphi, uhlopriečka 43" (109 cm), 4K Ultra HD, rozlíšenie 3840 x 2160, 900 PPI, Micro Dimming, Natural Motion, Pixel Precise Ultra HD / HDR Plus, DVB-T/T2/C/S/S2, MPEG-2/4, Quad core, YouTube/Netflix, WiFi 11n, dual band, 2x2, USB 2.0 / USB 3.0, 3x HDMI, výstupný výkon 20 W, energetická trieda A ..

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

4K – iné ako  ostatné

Obrazovka tohto televízora disponuje rozlíšením 4K, tj. rozlíšením s obrazom ostrým ako britva. Jedná sa o štyrikrát vyššie rozlíšenie ako u bežných televízorov, ktoré je navyše v televízore Philips podporené technológiou zvýšenia rozlíšenia Ultra Resolution. Táto technológia na obrazovke televízora rozsvieti cez 8 miliónov pixelov, takže výsledný obraz bude vynikať svojou hĺbkou, kontrastom, živými detailmi a prirodzeným pohybom - to všetko bez ohľadu na pôvodný obsah.

Technológia Pixel Precise Ultra HD pre plynulý obraz

Technológia Philips Pixel Precise Ultra HD prevádza akýkoľvek obrazový vstup na vašej obrazovke do špičkového rozlíšenia 4K UHD, takže si vychutnáte naozaj každý detail. Užite si plynulý a zároveň ostrý pohyb obrazu a výnimočný kontrast. Objavte temné tóny čiernej, jasné odtiene bielej, živé, pestré a sýte farby spolu s prirodzenými tónmi pleti - a to vždy a z akéhokoľvek zdroja.

Inteligentný kontrast s Micro Dimming

Táto technológia sa postará o to, že si môžete vychutnať neuveriteľný kontrast a kvalitu obrazu vo dne i v noci. Technológia totiž optimalizuje kontrast na základe svetelných podmienok vo vašej izbe vďaka jej spojeniu so špeciálnym softvérom, ktorý analyzuje obraz v 6 400 rôznych zónach.

Ovládací panel SAPHI TV

Dostaňte sa k vášmu obľúbenému obsahu ľahko a rýchlo stlačením jediného tlačidla! Systém Saphi zjednodušuje komplexné možnosti chytrého televízora. Teraz stačí stlačiť tlačidlo "home" na diaľkovom ovládači a získate prehľadný, intuitívny systém ponuky, vďaka ktorému rýchlo nájdete to, čo hľadáte.

HDR Plus – kontrast, ostrosť, farby

Bohaté a živé farby, výraznejší jas, vyšší kontrast, širšie farebné spektrum a lepšie detaily, to sú hlavné heslá technológie HDR Plus, ktorá prináša revolúciu v domácej zábave. S touto technológiou vidíte na obrazovke presne to, čo zamýšľal tvorca, jedná sa totiž o presnú vernú kópiu jeho zámerov.

Galéria aplikácií Philips

Galéria aplikácií Philips je široká rada online aplikácií napr. YouTube alebo Netflix, ku ktorým sa dostanete, ak je televízor pripojený k internetu. Akonáhle je televízor pripojený k internetu otvára sa vám úplne nový svet zábavy, ktorá nikdy nekončí.

Hlboké basy s DTS HD

Televízor je vybavený silnými reproduktormy a funkciami DTS HD. Vďaka tejto výbave, vám bude vždy sprostredkovaný skutočne pohlcujúci zvuk, bohaté basy a čisté dialógy, pri ktorých zostáva i pri vysokej hlasitosti zachovaný pôvodný zvukový obsah.

Naj vlastnosti TV

43 "SMART televízor s uhlopriečkou 108 cm s rozlíšením 4K UHD 3840 x 2160 px. Obraz / displej: Micro Dimming, Pixel Precise Ultra HD, Ultra rozlíšenie, HDR Plus. Index kvality obrazu 900. Štvor-jadrový procesor. Zvuk: výstupný výkon 20 W. Vylepšenie zvuku s Incredible Surround, Clear Sound, Smart Sound a s automatickou úpravou hlasitosti. Typ tunera C / T / T2 / S / S2. Sprievodca EPG na 8 dní. Teletext. Smart funkcie: multiroom Client, Simply Share, certifikácia Wi-Fi Miracast, HbbTV, pozastavenie TV vysielania, nahrávanie na USB, online videopožičovne, otvorený internetový prehliadač, YouTube, Netflix. Energetická trieda A.

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja [cm]: 108

Uhlopriečka displeja ["]: 43

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Technológia TV: HDR, LED, Smart (múdra)

Frekvencia (Hz): výrobca neuvádza

Index kvality obrazu: 900

Odporúčaná vzdialenosť pre sledovanie (m): 1,6

Operačný systém: Vlastný

DLNA: Áno

EPG: Ano

HbbTV: Áno

Miracast: Áno

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Webový prehliadač: Áno

Typ tunera: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2

Podpora H.265 (HEVC): Áno

WLAN (WiFi): Áno

LAN: Áno

USB: Áno

USB 3.0: Áno

HDMI: Áno

Počet HDMI: 3

HDMI 2.0: Áno

Počet HDMI 2.0: 2

RCA (Komponentný): Áno

Optický audio: Áno

Jack (slúchadlá): Áno

CI: Áno

Energetická trieda: A

Spotreba [W]: 68

Farba: Čierna

Montáž na stenu: Áno

Výkon reproduktorov [W]: 20

Šírka [mm]: 971,3

Výška [mm]: 586,2

Hĺbka [mm]: 218,1

Hmotnosť [kg]: 8,8

Rozmer pre VESA držiak: 200 x 200