TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Philips 43PUS6412

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Philips
Kód: 12097
Prepravná váha: 11.3kg
Vaša cena:
€729,00
€649,00
Zľava: 11% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Ultra HD Android TV, série 6412, uhlopriečka 43" (109 cm), rozlíšenie 3840 x 2160, 900 PPI, Pixel Plus Ultra HD, Natural Motion, Micro Dimming Pro, HDR+, tuner DVB-T2/C/S2, MPEG-2/4, Ambilight 2 stranný, procesor Quad Core, interná pamäť 16 GB, integrované WiFi, Bluetooth, výstupný výkon 20 W, 4x HDMI, 1x USB 3.0 + 1x USB 2.0, energetická trieda A


Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rozlíšenie 4K – iné ako všetky ostatné

Rozlíšenie 4K Ultra HD štyrikrát vyššie rozlíšenie ako bežný televízor s Full HD, takže si po každom zapnutí televízora vychutnáte obraz s väčšou ostrosťou, lepším vykreslením hĺbky i detailov alebo so špičkovým kontrastom a prirodzeným plynulým pohybom. 4K UHD potom ešte dokonale dopĺňa technológia zvýšenie rozlíšenia Ultra Resolution a 8 miliónov pixelov, takže je zobrazený obraz vždy perfektný a to bez ohľadu na pôvodný obsah.

Zážitok zo sledovania, to je Ambilight

Podporte zážitky zo sledovania televízie s najdokonalejšou technológiou Ambilight. Vďaka tejto technológii prúdi mimoriadne široká žiara z troch strán televíznej obrazovky na okolité steny čím je perfektne podporená atmosféra sledovania televízora a zážitok zo sledovania sa stane oveľa hlbší a intenzívnejší. Farby, živosť a vzrušenie spolu prekračujú hranice obrazovky a plní váš domov úchvatným a intenzívnym diváckym zážitkom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Smart TV

Nedávajú v televízii zrovna nič, čo by vás nadchlo a bavilo? Nevadí! Televízor Philips sa vám postará o zábavu vďaka možnosti požičiavania a streamovania filmov, videí alebo on-line hier z video-obchodov. Využiť tiež môžete funkciu Catch-Up pre sledovanie obľúbených televíznych kanálov alebo si svoju zábavu vyberte jednoducho z tisícky rôznych aplikácií cez on-line službu Smart TV.

Integrovaný systém Android

Televízor je vybavený integrovaným systémom Android, ktorý vám umožní navigovať, spúšťať aplikácie a prehrávať videá spôsobom, ktorý je mimoriadne rýchly, mimoriadne intuitívny a mimoriadne zábavný.

Obchod Google Play a galérie aplikacií Philips

Obchod Google Play a galéria aplikácií Philips obsahujú široký rad on-line aplikácií, ktoré prekračujú všetky možnosti televízneho programu. Okrem radu aplikácií sa môžete tešiť na veľkolepú zbierku filmov, televíznych relácií, hudbu a hry. Aby ste si mohli zábavy vychutnať čo najviac, je televízor vybavený 16 GB rozšíriteľnej pamäte pre inštaláciu nových a nových aplikácií. Stačí zapnúť televízor a môžete sa jednoducho baviť.

Neopozeraný dizajn

Samozrejmosťou tohto televízora je tenký dizajn doplnený o perfektne tvarovaný stužkový stojan, ktorého tvarované nohy dodávajú televízoru čistý architektonický vzhľad a ktorého chrómovaný povrch vás očarí svojou eleganciou.

Lepší kontrast, farby i ostrosť s HDR Plus

Nechajte sa pohltiť zmyslovým zážitkom, bohatým o živosť, výrazný jas, vysoký kontrast, širšie farebné spektrum a o presne detaily, lepšie ako kedykoľvek predtým s technológiou High Dynamic Range Plus. S touto technológiou je každý obraz presnou a vernou kópiou zámerov tvorcov.

Technológia Pixel Plus Ultra HD

Objavte kvalitu obrazu Ultra HD vďaka technológii Pixel Plus Ultra HD, ktorá optimalizuje kvalitu obrazu a prináša vám plynulý, hladký obraz s neuveriteľnými detailmi a hĺbkou. Nezáleží na tom, čo práve na televízore robíte, alebo čo práve sledujete, pretože ostrejší obraz v rozlíšení 4K a jasnejšie odtiene bielej aj čiernej si vychutnáte zakaždým a za všetkých okolností.

Čistý zvuk bez kompromisov

Okrem špičkového a detailného obrazu si teraz môžete vychutnať aj rovnako detailný zvuk, ktorý obrazu doslova vdýchne život. Závan vetra, list, ktorý dopadá na zem, zvuk pneumatík uháňajúcich po ceste - jedná sa o maličkosti, ktoré sú spojené v jeden ucelený celok technológiou Philips Sound Processing. S touto technológiou si užívate doslova štúdiový zvuk, ktorý podporuje pôvodný zvukový obsah a zlepšuje zvuk, kedykoľvek keď je treba.

Priestorový zvuk s DTS HD Premium Sound

Televízor je vybavený silnými reproduktormi a funkciou DTS HD Premium Sound. Vďaka tejto dvojici, vám bude vždy sprostredkovaný skutočne pohlcujúci priestorový zvuk, bohaté basy a krištáľovo čisté dialógy, ktoré sú aj pri najvyššej hlasitosti bez odchýlok, orezania alebo iného skreslenia.

Naj vlastnosti televízora

43 "SMART televízor s uhlopriečkou 108 cm s rozlíšením 4K UHD 3840 x 2160 px. Televízor ponúka funkciu vylepšenia obrazu Micro Dimming, Ultra rozlíšenie, Pixel Plus Ultra HD a Natural Motion. Navyše televízor disponuje technológiou Ambilight z dvoch strán. Funkcia Ambilight: hudba s funkciou Ambilight, herný režim, režim lounge, funkcia prispôsobenie farbe stien. Operačný systém televízora Android 6.0 Marshmallow. Kapacita pamäte televízora 16 GB. Štvorjadrový procesor. Výstupný výkon reproduktorov 20 W. Funkcia vylepšenia zvuku Clear Sound, funkcia Smart Sound, prvotriedny zvuk DTS-HD. Funkcia Smart TV: multiroom client, SimplyShare, podpora HbbTV, pozastavenie TV vysielania, nahrávanie na USB, sprievodca EPG na 8 dní, teletext, on-line videopožičovne, otvorený internetový prehliadač, služba Social TV, YouTube, aplikácie. Konektorová výbava: 4x HDMI, 2x USB, YPbPr, Wi-Fi, CI +, optický digitálny audiovýstup, vstup audio L / P, výstup pre slúchadlá, LAN RJ-45, satelitný konektor. Typ tunera C / T / T2 / S / S2. Diaľkový ovládač. Energetická trieda A +.

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja [cm]: 108
Uhlopriečka displeja ["]: 43
Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)
Technológia TV: Ambilight, HDR, LED, Smart (múdra)
Frekvencia (Hz): výrobca neuvádza
Odporúčaná vzdialenosť sledovanie (m): 1,6

Operačný systém: Google Android
DLNA: Áno
EPG: Ano
HbbTV: Áno
Nahrávanie na USB - PVR: Áno
Webový prehliadač: Áno

Typ tunera: DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Podpora H.265 (HEVC): Áno
WLAN (WiFi): Áno
LAN: Áno
USB: Áno
HDMI: Áno
Počet HDMI: 4
RCA (Komponentný): Áno
Optický audio: Áno
Jack (slúchadlá): Áno
CI: Áno
Balenie obsahuje: Diaľkové ovládanie

Energetická trieda: A
Spotreba [W]: 61
Farba: Strieborná
Montáž na stenu: Áno
Výkon reproduktorov [W]: 20

Šírka [mm]: 971,3
Výška [mm]: 629,42
Hĺbka [mm]: 223,99
Hmotnosť [kg]: 9,3
Rozmer pre VESA držiak: 200 x 200