TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Philips 43PUS6162

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Philips
Kód: 12095
Prepravná váha: 13.75kg
Vaša cena:
€549,00
€415,00
Zľava: 24% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Ultra HD Smart LED TV, série 6162, uhlopriečka 43" (109 cm), rozlíšenie 3840 x 2160, 700 PPI, Pixel Plus Ultra HD, Natural Motion, Micro Dimming, HDR+, tuner DVB-T2/C/S2, MPEG-2/4, procesor Dual Core, integrované WiFi, výstupný výkon 20 W, 3x HDMI, 1x USB 3.0 + 1x USB 2.0, energetická trieda A+


 Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rozlíšenie 4K – iné ako  všetky ostatné

Rozlíšenie 4K Ultra HD má štvornásobne vyššiu rozlišovaciu schopnosť od bežného televízora s Full HD, takže po každom zapnutí televízora môžete vychutnať obraz s väčšou hĺbkou, lepším vykreslením hĺbky a detailov alebo s špičkovým kontrastom a prirodzeným plynulým pohybom. 4K UHD zatiaľ dokonale dopĺňa technológiu zvýšenie rozlíšenia Ultra Rozlíšenie 8 miliónov pixelov, takže zobrazený obraz je vždy perfektný bez ohľadu na pôvodnú obsah.

Smart TV

Nedávajú v televízii zrovna nič, čo by vás nadchlo a bavilo? Nevadí! Televízor Philips sa vám postará o zábavu vďaka možnosti požičiavania a streamovania filmov, videí alebo on-line hier z video-obchodov. Využiť tiež môžete funkciu Catch-Up pre sledovanie obľúbených televíznych kanálov alebo si svoju zábavu vyberte jednoducho z tisícky rôznych aplikácií cez on-line službu Smart TV.

Omlouváme se, popis obrázku chybí. 

Galéria aplikácii Philips

Galéria aplikácií Philips obsahuje širokú radu on-line aplikácií, ktoré sú z vášho chytrého televízora Philips prístupné, keď je televízor pripojený k internetu. Akonáhle je televízor pripojený k internetu, zvyšok je ľahký - stačí zapnúť televízor a môžete sa jednoducho baviť vo svete on-line zábavy.

Stredový stojan s geometrickými fazetkami

Samozrejmosťou tohto televízora je tenký dizajn doplnený o stredový stojan s geometrickými fazetkami a čiernym povrchom s vysokým leskom, ktorý dodá celému televízoru šmrnc.

Lepší kontrast, farby i ostrost s HDR Plus

Nechajte sa pohltiť zmyslovým zážitkom, bohatým o živosť, výrazný jas, vysoký kontrast, širšie farebné spektrum a o presné detaily, lepšie ako kedykoľvek predtým s technológiou High Dynamic Range Plus. S touto technológiou je každý obraz presnou a vernou kópiou zámerov tvorcov.

Čistý zvuk bez kompromisov

Okrem špičkového a detailného obrazu si teraz môžete vychutnať aj rovnako detailný zvuk, ktorý obrazu doslova vdýchne život. Závan vetra, list, ktorý dopadajú na zem, zvuk pneumatík uháňajúcich po ceste - jedná sa o maličkosti, ktoré sú spojené v jeden ucelený celok technológií Philips Sound Processing. S touto technológiou si užívate doslova štúdiový zvuk, ktorý podporuje pôvodný zvukový obsah a zlepšuje zvuk, kedykoľvek je treba.

Technológia Pixel Plus Ultra HD

Objavte kvalitu obrazu Ultra HD vďaka technológii Pixel Plus Ultra HD, ktorá optimalizuje kvalitu obrazu a prináša vám plynulý, hladký obraz s neuveriteľnými detailmi a hĺbkou. Nezáleží na tom, čo práve na televízore robíte, alebo čo práve sledujete, pretože ostrejší obraz v rozlíšení 4K a jasnejšie odtiene bielej aj čiernej si vychutnáte zakaždým a za všetkých okolností.

Naj vlastnosti TV

43 "SMART televízor s uhlopriečkou 108 cm s rozlíšením 4K UHD 3840 x 2160 px. Televízor ponúka funkciu vylepšenia obrazu Micro Dimming a Pixel Plus Ultra HD. Výstupný výkon reproduktorov 16 W. Funkcia vylepšenia zvuku Incredible Surround, Clear Sound, funkciu Smart Sound, automatická úprava hlasitosti. Jedná sa o SMART televízor. Funkcia Smart TV: multiroom client, SimplyShare, podpora HbbTV, pozastavenie TV vysielania, nahrávanie na USB, sprievodca EPG na 8 dní, teletext, on-line videopožičovne, otvorený internetový prehliadač, služba Social TV, YouTube, aplikácie. Konektorová výbava: 3x HDMI, 2x USB, YPbPr, Wi-Fi, CI +, optický digitálny audiovýstup, vstup audio L / P, výstup pre slúchadlá, LAN RJ-45, satelitné konektor. Typ tunera C / T / T2 / S / S2. Diaľkový ovládač. Energetická trieda A +.

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja [cm]: 108
Uhlopriečka displeja ["]: 43
Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)
Technológia TV: HDR, LED, Smart (múdra)
Frekvencia (Hz): výrobca neuvádza
Odporúčaná vzdialenosť sledovania (m): 1,6

Operačný systém: Vlastný
DLNA: Áno
EPG: Ano
HbbTV: Áno
Nahrávanie na USB - PVR: Áno
Webový prehliadač: Áno

Typ tunera: DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Podpora H.265 (HEVC): Áno
WLAN (WiFi): Áno
LAN: Áno
USB: Áno
HDMI: Áno
Počet HDMI: 3
RCA (Komponentný): Áno
Optický audio: Áno
Jack (slúchadlá): Áno
CI: Áno

Energetická trieda: A +
Spotreba [W]: 41
Farba: Čierna
Montáž na stenu: Áno
Výkon reproduktorov [W]: 16

Šírka [mm]: 971,3
Výška [mm]: 626,4
Hĺbka [mm]: 212,06
Hmotnosť [kg]: 11,22
Rozmer pre VESA držiak: 200 x 200