TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Philips 24PFS5603

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Philips
Kód: 12110
Prepravná váha: 4kg
Vaša cena:
€179,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Full HD LED TV, uhlopriečka 24" (61 cm), Full HD, rozlíšenie 1920 x 1080, 200 PPI, Micro Dimming, Pixel Plus HD, DVB-T/T2/C/S/S2, MPEG-2/4, Single core, USB 2.0, 2x HDMI, výstupný výkon 6 W, energetická trieda A+ 

USB pre prehrávanie multimédií

Zdieľajte zábavu s rodinou, priateľmi i s vašou návštevou vďaka použitiu jednoduchého prehliadača obsahu s veľmi jednoduchým použitím a vďaka možnosti pripojenia širokej rady zariadení k portu USB na televízore.

Elegantná biela

Spoločnosť Philips zakaždým pri navrhovaní svojich televízorov berie do úvahy nielen funkčnú a technologickú stránku televízora, ale zároveň je pre spoločnosť dôležitou stránkou aj dizajn televízora. Z tohto dôvodu dizajnérsky tím spoločnosti vytvoril televízor s elegantným bielym rámom a s lesklým povrchom, ktorý lichotí každému interiéru.

Štýlový,dizajnový a kompaktný 

Využite minimalistickú veľkosť televízora a vybavte svoju domácnosť ďalším sekundárnym televízorom, na ktorom môžete sledovať svoje obľúbené relácie napríklad v kuchyni pri varení, správy či obľúbený seriál. Možností, ako tento televízor využiť je naozaj nespočetné množstvo.

Pixel Plus HD

Táto technológia optimalizuje kvalitu obrazu, kedy výsledkom je zreteľný obraz s úžasným kontrastom. Takže nech sledujete káblové televízne vysielanie alebo film z USB disku, tak s Pixel Plus HD máte vždy istotu, že si vychutnáte ostrý obraz s jasnými tónmi bielej a sýtymi odtieňmi čiernej.

Vynikajúci obraz vo Full HD

Predstavte si dokonalý detail v kombinácii s vysokým jasom, neuveriteľným kontrastom a realistickými farbami - to je obraz s rozlíšením Full HD. Jedná sa o vysoko detailné rozlíšenie, o ktorom si bežné HD televízory môžu nechať len zdať.

Dva vstupy HDMI

High Definition Multimedia Interface čiže HDMI je globálny štandard pre digitálny prenos obrazu vo vysokom rozlíšení a viackanálového zvuku. Toto univerzálne riešenie s jedným káblom vám umožní vyhnúť sa spleti nevzhľadných a zbytočných káblov a umožní vám jednoduché prepojenie vašej obrazovky s rôznymi zariadeniami, ako sú napríklad domáce kiná, DVD prehrávače, herné konzoly a multimediálne prehrávače.

Funkcia EasyLink

Zabudnite na zložité ovládanie televízora a ostatných zariadení k nemu pripojených pomocou niekoľkých rôznych ovládačov a užite si jednoduché ovládanie všetkého len jedným jediným ovládačom. S funkciou Philips Easylink totiž potrebujete na vykonávanie operácií s televízorom, prehrávačom DVD, prehrávačom Blu-ray, set-top boxom alebo v systéme domáceho kina  iba jeden jediný diaľkový ovládač.

Naj vlastnosti TV

24 "LED televízor s Full HD rozlíšením 1920 x 1080 s uhlopriečkou 60 cm. Technológia vylepšenia obrazu Pixel Plus HD. Zvukový výstupný výkon 16 W. Funkcia vylepšenia zvuku Incredible Surround, Clear Sound, funkcia Smart Sound, automatická úprava hlasitosti a regulácia basov. Chytré interakcie televízora: pozastavenie TV vysielania, združené tlačidlo home, teletext, EPG na 8 dní, nahrávanie na USB, automatický zoom, super zoom. Typ tunera C / T / T2 / S / S2. Energetická trieda A +. Kompatibilný s VESA štandardom 100 x 100 mm. Diaľkový ovládač.

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja [cm]: 60

Uhlopriečka displeja ["]: 24

Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 (Full HD)

Technológia TV: LED, Prenosná

Index kvality obrazu: 200

Odporúčaná vzdialenosť pre sledovanie (m): 1

EPG: Ano

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Typ tunera: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2

Podpora H.265 (HEVC): Áno

USB: Áno

HDMI: Áno

Počet HDMI: 2

SCART: Áno

Optický audio: Áno

Jack (slúchadlá): Áno

VGA [D-Sub]: Áno

CI: Áno

Energetická trieda: A +

Spotreba [W]: 21

Farba: Biela

Montáž na stenu: Áno

Výkon reproduktorov [W]: 6

Šírka [mm]: 562,3

Výška [mm]: 352,3

Hĺbka [mm]: 112

Hmotnosť [kg]: 3,26

Rozmer pre VESA držiak: 75 x 75