TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

PANASONIC SC-PMX70EG-S

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Panasonic
Kód: 5413/S
Prepravná váha: 9.4kg
Vaša cena:
€249,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Trojpásmové reproduktory, LincsD-Amp 3. generácie, výškový reproduktor Silk Dome, Bamboo Charcoal PP Woofer, Bluetooth® s technológiou Re-master, High Resolution Audio cez USB, Výkon 120W, NFC, Hliníkový dizajn...

Elegantný audiosystém

Spoločnosť Panasonic prináša do vašej domácnosti štýlový audiosystém, s ktorým máte možnosť posunúť svoje zážitky z počúvania hudby o stupeň vyššie. Zariadenie vyniká vysokou kvalitou prehrávaného zvuku, širokým spektrom možnosti využitia aj elegantným dizajnom. Dodávame ho v tmavom prevedení, ktoré na prvý pohľad zaujme dokonale spracovaným hliníkovým predným panelom.
Vďaka kompaktnej veľkosti je tento mikrosystém ideálnou voľbou aj pre menšie domácnosti.

Realistický zvuk

S týmto Hi-Fi systémom si budete môcť užiť vysoko kvalitného zvuku všetkých svojich obľúbených piesní. Postará sa o to špičkový trojpásmový výškový reproduktor typu Silk Dome  3. generácie a moderné technológie LincsD-Amp. Prístroj dokáže prenášať zvuk o frekvenciách až 50 kHz a je teda kompatibilný aj s audiom vo vysokom rozlíšení. Na krásny expresívny zvuk sa však môžete spoľahnúť aj pri prehrávaní populárnych MP3 trackov. Systém totiž využíva technológiu Re-master, ktorá dokáže komprimovaným MP3 súborom navracať ich pôvodnú kvalitu.Najnovšia inovatívna verzia tejto technológie dokáže vyriešiť problémy (napríklad chvenie a šum spôsobený napájaním), ktoré zvyčajne spôsobujú skreslenie počas digitálneho prehrávania hudby.
Odomknite potenciál vysokokvalitného zvuku. Vysokokvalitné audiosúčiastky. Ak chcete získať najlepšiu kvalitu zvuku z dnešných vysokokvalitných zvukových formátov, musíte použiť tie najkvalitnejšie komponenty. Preto sa spoločnosť Panasonic rozhodla vytvoriť zariadenie PMX70 so špičkových súčiastok, ako sú prémiové hliníkové elektrolytické kondenzátory a metalizované kondenzátory s polyesterovou fóliou.

Všetko, čo chcete prehrať

Tento audiosystém oceníte aj pre jeho všestrannosť. Počúvať na ňom budete môcť klasické CD, vďaka integrovanému USB portu si môžete bez problému užiť aj počúvanie hudobných skladieb uložených na vašom flash disku.
 
K dispozícii sú potom tiež moderné bezdrôtové technológie Bluetooth a NFC, vďaka ktorým môžete systém bez použitia jediného kábla prepojiť so smartphonom či iným chytrým zariadením.

Technické údaje:

Vzhľad

Model Sada Micro
Farba strieborná,čierna
Prehrávač optických diskov áno
Kazetový prehrávač nie

Multimédiá

Typ reproduktora 2-way
Počet reproduktorov 2
RMS výkon 120 W /2x60W/
zosilňovač áno

Rádio

Podporované pásma FM
RDS tuner áno
Množstvo predvolených staníc 30

Obrazovka

Typ displeja FL

Počítačová sieť

Wi-Fi nie

Možnosti pripojenia

USB port áno
Počet portov USB 2.0 1
Vstup AUX áno
Bluetooth áno
NFC áno

Výkon

MP3 prehrávač áno
Integrovaná čítačka kariet nie
Podporované médiá CD, CD-R, CD-RW
Podporované formáty zvukových súborov MP3, AAC, WAV, FLAC, AIFF

Ergonómia

Ekvalizér áno
Časovač vypnutia áno
Automatické vypnutie áno
Diaľkové ovládanie áno

Príkon

Napájací zdroj AC
Frekvencia vstupného striedavého napätia 50 Hz
Spotreba elektrickej energie 60 W
Spotreba energie (v pohotovosti) 0,4 W
Vstupné striedavé napätie 220-240 V

Obsah balenia

Diaľkový ovládač áno
Návod na použitie áno