TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Panasonic SC-PM250EC-S

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Panasonic
Kód: 5406/S
Prepravná váha: 4.2kg
Vaša cena:
€109,00
€83,90
Zľava: 23% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Mikrosystém PANASONIC s CD/MP3, 20 W, USB, Bluetooth, FM tuner, strieborná...

Mikrosystém s USB vstupom a kompaktným dizajnom, celkový výkon 20 W, prehráva CD, CD-R/-RW, MP3/FLAC, FM tuner s RDS, USB, Bluetooth, drevené reproduktory, USB vstup, časovač, digitálny zosilňovač ...

Mikro systém s podporou technológie Bluetooth a celkovým výkonom 20 W. Samozrejmosťou tohto systému je prehrávanie CD a MP3, USB slot 2.0, FM tuner s predvoľbou 30 staníc. Zvukové technológie Bluetooth Re-Master, D.Bass. LCD displej. Audio systém s výstupným kanálom 2ch, celkovým výkonom 20 W. Programovateľný časovač prehrávania / spánok. Automatické vypnutie / stlmenie.

Vnímajte silu hudby s týmto skvelým mikro systémom od spoločnosti Panasonic. Mikro systém podporuje technológiu Bluetooth takže si ľahko doprajete vašu obľúbenú hudbu z akéhokoľvek zariadenia, ktoré je touto technológiou tiež vybavené. Neuspokojte sa s hudbou z počítača, telefónu alebo napríklad z mp3. V pohodlí domova sa neobmedzujte a vychutnajte si hlboké basy a čistý zvuk naplno!

Čistý a dynamický zvuk s funkciou Re-Master

Panasonic SC-PM250 je výkonný CD mikro systém s všestrannou zvukovou technológiou, kompatibilný s technológiou Bluetooth. S týmto mikro systémom, si užijete svoju obľúbenú muziku naozaj naplno a navyše v skvelej kvalite vďaka funkcii Re-Master. Digitálne audio súbory často pri prenose dát strácakvalitu a časti vysokofrekvenčného signálu. Funkcia Re-Master dokáže práve tieto straty kompenzovať, čím k vám domov prináša vysoko kvalitný zvuk.

Rozhranie Bluetooth

Púšťajte si svoju obľúbenú muziku z vášho počítača, tabletu alebo telefónu na plno cez tento mikro systém. Vďaka rozhraniu Bluetooth môžete tento systém jednoducho spárovať s akýmkoľvek zariadením a prehrávať si tak vašu obľúbenú hudbu. Všetko je jednoduché a pohodlné. Dosah pri použití BT je 10 m.

Miestny prednastavený ekvalizér

Sústava je ďalej vybavená širokou škálou predvolieb ekvalizéra, takže sa môžete viac baviť počúvaním hudby všetkých  žánrových skupín. Vyberte si jednoducho zvuk presne podľa prehrávaného obsahu.

Variabilné možnosti posluchu

Systém disponuje CD prehrávačom, FM tunerom s predvoľbou 30 staníc a USB portom, cez ktorý k nemu môžete pripojiť mp3 prehrávače, smartphony alebo flashky, ktoré nepodporujú Bluetooth. Vďaka všetkým týmto možnostiam môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu podľa chuti, nálady a potrieb.

Naj vlastnosti veže

Mikro systém Panasonic SC-PM250 s podporou technológie Bluetooth a celkovým výkonom 20 W. Samozrejmosťou tohto systému je prehrávanie CD a MP3, USB slot 2.0, FM tuner s predvoľbou 30 staníc. Zvukové technológie Bluetooth Re-Master, D.Bass. LCD displej. Audio systém s výstupným kanálom 2ch, celkovým výkonom 20 W. Programovateľný časovač prehrávania / spánok. Automatické vypnutie / stlmenie. Rozmery hlavnej jednotky 184 x 123 x 228 mm. Hmotnosť 1,1 kg. Rozmery predný reproduktor 139 x 224 x 136 mm. Hmotnosť 1,3 kg.