TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Panasonic SC-HC1020EGS black

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Panasonic
Kód: 5415/B
Prepravná váha: 3.1kg
Vaša cena:
€269,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Mikrosystém 2ch. 40 W, CD-DA, MP3 (CD / USB), DAB Plus a FM tuner s RDS, Prehráva MP3 / AAC / FLAC / ALAC / WAV pomocou Qualcom® AllPlay , Wi-fi: 5GHz / 2.4GHz s možnosťou WPS, ethernet; možnosť prehrávania z USB, DLNA, Re-streaminig (Bleutooth®, CD, Radio, USB, AUX), Zosilňovač LincsD-Amp 3. generácie..

Panasonic SC-HC1020 vyzerá rovnako dobre, ako hrá. Jedná sa o vysoko elegantný mikro systém, ktorý dokonale zapadne do každého interiéru vďaka čistým a jednoduchým líniám, tenkému prevedeniu a kvalitným materiálom. Iste tiež oceníte možnosť zavesenia systému na stenu alebo širokú škálu možností prehrávania.

Variabilné možnosti posluchu

Systém disponuje CD prehrávačom, FM a DAB + tunerom a USB portom, cez ktorý k nemu môžete pripojiť mp3 prehrávače, smartphony alebo flashky, ktoré nepodporujú Bluetooth. Využiť tiež môžete obľúbené služby streamovanie ako Spotify alebo Napster, ktoré sú systémom tiež podporované vďaka hudobnej aplikácii Panasonic Music Streaming app.

Vďaka všetkým týmto možnostiam môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu podľa chuti, nálady a potrieb po celom dome.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rozhranie Bluetooth a podpora Wi-Fi

Púšťajte si svoju obľúbenú hudbu z vášho počítača, tabletu alebo telefónu na plno cez tento Mikro systém. Vďaka rozhraniu Bluetooth môžete systém jednoducho spárovať s akýmkoľvek zariadením a prehrávať si tak vašu obľúbenú hudbu.

Systém tiež podporuje technológiu Wi-Fi. Technológia Wi-Fi potom v spojení s chytrou aplikáciou Panasonic Music streaming app môžete jednoducho a rýchlo ovládať všetku hudbu z rôznych miestností. Všetko je jednoduché a pohodlné.

Jasný a dynamický zvuk

Systém je vyzbrojený digitálnym zosilňovačom Lincs D-Amp tretej generácie, ktorý tvorí hlavný bod, z ktorého je line jasný, dynamický a neskreslený zvuk, dlhými, tvarovanými zvukovými kanálmi, ktoré dotvárajú počúvanie hudby čistými a hlbokými basmi.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Naj  vlastnosti mikroveže

Špičkový a vysoko elegantný 2k mikro systém Panasonic s širokým radom funkcií a technológií pre naozaj dokonalý zážitok pri prehrávaní hudby. Výkon systému 40 W. Mikro systém disponuje širokou variabilitou možnosťou počúvania z rôznych zdrojov: CD, USB 2.0 port, FM tuner s 30 predvoľbami, Bluetooth v2.1, duálny Wi-Fi alebo možnosť využitia Spotify a Napster. Funkcia zvuku: Lincs D-Amp digitálny zosilňovač, Bluetooth Re-Master, D.Bass, režim priestorového zvuku, predvoľby ekvalizéra. Rozhranie: USB, Aux 3,5 mm, LAN. Funkcia: sleep, hodiny, play timer. Rozmery 420 x 225 x 102 mm. Hmotnosť 2,5 kg.

Technické údaje:

Podporované médiá: CD
Audio formáty: MP3
Farba: Čierna
Bluetooth: Áno
WiFi: Áno
Tuner: DAB +, FM

Equalizér: Áno
RDS: Áno
Zvýraznenie basov: Ano
Počet miest v pamäti: 5

Výkon RMS [W]: 40

Šírka [mm]: 420
Výška [mm]: 225
Hĺbka [mm]: 102
Hmotnosť [kg]: 2,5

Vstupy: 3,5 mm konektor, RJ-45, USB