TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

ONKYO TX-SR393 BLACK

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Onkyo
Kód: 21509B
Prepravná váha: 9kg
Vaša cena:
€369,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


5.2 kanálový AV receiver, 135W / k / , HDMI (4in, 1out; 4k / 60p, HDCP2.2, HDR); Bluetooth; dekodéry HD formátov vrátane Dolby Atmos a DTS: X; funkcia Dolby Atmos Height Virtualizer a DTS Virtual: X; 384kHz / 32bit DAC prevodník, výkonné diskrétne zosilňovače, kalibračný mikrofón, ľahká konfigurácia..

AV receiver Onyko TX-SR393 sa javí ako najlacnejší model pre širokú audio video klientelu. Ponúka 5.2 kanálový zosilňovač s výkonom 135 W na kanál, je teda možné využiť pre predný pár reprodebien 4 Ohm impedanciu alebo linkový výstup pre B zónu. O zvuk sa okrem tradičných dekodérov priestorového zvuku Dolby True HD a DTS-HD Master Audio stará aj najnovšie Dolby Atmos a DTS: X. Ďalšími prednosťami sú užité technológie Dolby Atmos Heigith Virtualizer a DTS Virtual: X, obe zaisťujú virtuálny priestorový 3D zvuk aj pri základnej konfigurácii reproduktorov 2.1, teda v zostave bez efektových reproduktorov.

Konektivita a funkcie

K prepojeniu slúžia 4 HDMI výstupy a výstup s ARC. Zariadenie je ďalej plne kompatibilné s 4K HDR (Dolby Vision, HLG, HDR10, BT.2020) a s 3D. Integrované sú 2 digitálne audio vstupy (optický a koaxiálny, priraditeľný), 3 analógové audio vstupy (priraditeľný), Zóna B pre- aj line-out a 2 subwooferové Predvýstupy. Nechýba ani USB vstup na zadnej strane, ktorý slúži napríklad na napájanie ChromeCast. Optimálne fungovanie zabezpečuje výkonový transformátor s nízkym šumom a vysoko výkonný 5- kanálový analógový zosilňovací systém. Platí podpora HDCP 2.2, 4K / 60p, HDR, farebný priestor 4: 4: 4, 3D video, ARC (Audio Return Channel), DeepColor, xvColor a Lipsync cez HDMI.

Rozšírené možnosti

Tento prijímač je navyše kompatibilný s 4K HDR, podporuje hudobný streaming s nepostrádateľnou Bluetooth technológiou. Funguje skvele vďaka 5.2 -kanálovému diskrétnemu napäťovému zosilňovaču s výkonom 155 W na kanál a 4- Ohm schopností pohonu. Nechýbajú tradičné dekodéry priestorového zvuku Dolby True HD a DTS-HD Master Audio. Akustiku podporujú tiež moderné technológie Dolby Surround a DTS Neural: X, ktoré boli vytvorené pre upmix - dokážu prepočítať staršie formáty priestorového zvuku až po najnovšie s hornými zvukovými kanálmi. Správne nastavenie priestorového zvuku má na starosti AccuEQ Room Acoustic Calibration, s pomocou mikrofónu nastavuje oneskorenie zvuku, upravuje zvukovú charakteristiku podľa akustiky miestnosti alebo automaticky nastaví vhodnú prechodovú frekvenciu medzi reprobedňami a aktívnym subwooferom. Súčasťou systému je aj Subwoofer EQ a AccuReflex.

Komfort a využitie

Bluetooth technológia je dnes už takmer povinnou výbavou mnohých zariadení, vďaka nej je podporované veľmi kvalitné streamovanie z telefónov, tabletov a PC. Výsledkom je hudba s lepšou kvalitou komprimovaného zvuku. Výrobca nezabudol ani na sprievodcu rýchlym pripojením na zadnom paneli pre nastavenie bez napätia a ovládania synchronizácie A / V. Funkcia Direct Power On zapne prijímač, ak je stlačené tlačidlo vstupu na diaľkovom ovládači alebo na prednom paneli. S AV receiverom TX-SR393 je jednoducho všetko ľahšie a pohodlnejšie.

Dobrá výbava zvyšuje kvalitu

AV receivery s Dolby Atmos ponúkajú aj virtuálny 3D zvuk. Rozšírená séria TX prináša široké spektrum vylepšení a inovácií, ku ktorým patrí 3D zvuk Dolby Atmos a virtuálny 3D zvuk z ľubovoľnej konfigurácie reproduktorov.

Naj vlastnosti prijimača

  • 5.2-kanálový sieťový AV receiver od spoločnosti Onkyo
  • Bezdrôtová Bluetooth technológia na streaming z mobilného telefónu
  • Dolby Atmos a DTS: X pre perfektný zvukový zážitok z vašej filmovej knižnice
  • Veľmi jednoduché streamovanie hudby zo smartfónu, notebooku alebo počítača
  • Podpora 4K HDR, BT.2020, 4K/60 Hz a HDCP 2.2
  • AccuEQ Room Acoustic Calibration – akustická kalibrácia
  • Vylepšené rozhranie uľahčuje a zjednodušuje ovládanie
  • Vocal Enhancer – funkcia zlepšujúca zreteľnosť hlasu
  • 5.2-kanálový zvuk Dolby Surround a DTS Neural: X

Technické údaje.

Typ / výkon
5.2 AV prijímač

5 kanálov

2 subwoofery

Sínusový výkon na kanál: 135 W

Impedancia : 6Ω ohmov

Pomer signálu k šumu: 109dB

Podporované audio formáty

Dolby TrueHD

Dolby Atmos

DTS-HD Master

Video

4K / Ultra HD kompatibilné cez HDMI

podporuje prehrávanie 3D médií a 3D obsahu

x.v. Color

Deep Color

Tuner

Integrovaný FM / AM rádio tuner

Funkcia RDS

Formáty prehrávania

MP3

WMA

FLAC

WAV

DSD

AAC

Pripojenie

4x HDMI IN

HDMI ARC

HDMI-CEC

HDMI 2.0

1x HDMI OUT

1x Digitálne audio IN Optické

1x Digitálny audio vstup Coax.

3x analógový audio vstup

Žiadny analógový audio výstup

2x výstup predzosilňovača

1x USB port

5x pripojenie reproduktorov

2x subwoofer pre-out

Konektor pre slúchadlá

Bluetooth

Prevádzka / displej

Menu GUI / OSD (On Screen)

Špeciálne funkcie

Automatické meranie reproduktorov

Režim ECO

Automatický pohotovostný režim

Rozmery (š xvxh)

Šírka: 435 mm

Výška: 160 mm

Hĺbka: 328 mm

Hmotnosť 8,2kg

Farba čierna