TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

ONKYO TX-NR696 čierny

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Onkyo
Kód: 21508B
Prepravná váha: 15.2kg
Vaša cena:
€699,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


7.2, 165W/k/6Ω, THX, HDMI (7in, 2out; HDCP2.2, 4K/60p, HDR), Bluetooth, WiFi (AirPlay2, Chromecast, DTS Play-Fi; Spotify, TIDAL, TuneIn), Quad-core SoC procesor, USB, Dolby Atmos 5.2.2/DTS:X, 384kHz/32bit DAC prevodník a VLSC, Hi-Res Audio, kalibračný  mikrofón, zóna2..

Pod vedením Onkyo

Japonská spoločnosť bola založená v roku 1946 v Japonsku pod názvom Osaka Denko Onkyo K.K. Teraz funguje pod novým názvom a pod vedením Naota Othsuki. Zaoberá sa predovšetkým výrobou spotrebnej elektroniky, hi-fi a audio video komponentov, pričom sa zameriava na audio vybavenie a domáce kiná. Značku ONKYO tvorí spojenie japonských slov ON - zvuk a KYO - harmónia, čo všetko vysvetľuje. Konkrétne ju predstavujú veľmi žiadané zosilňovače, reproduktory, mikrosystémy, tunery alebo AV receivery.

Špičková elektronika v novom šate

Na nič nečakali a predstavili svetu nový AV prijímač strednej triedy, ktorý je vybavený skvelými technológiami, vrátane 3D zvuku Dolby Atmos. Pochváliť sa môže tiež certifikáciou THX. Kvalitný zvuk za veľmi prijateľnú cenu zaistí pod záštitou spoločnosti Onkyo nový model TX-NR696.

Nová generácia sieťového zvuku

Skvelou inováciou je vstavaný modul spoločnosti Chromecast, ktorý spolupracuje so systémami Sonos, AirPlay 2 a DTS Play-Fi službami streamovanie pre plynulý zvuk vo viacerých miestnostiach. Žiadnu novinkou už nie je Wi-Fi technológia. Vďaka Dolby Atmos a DTS: X sú diváci priamo vtiahnutí do filmov a hier, THX Certified Select zaručuje dokonalý zážitok z filmov. Ak nemožno nastaviť konfiguráciu 5.2.2, vie Dolby Atmos Height Virtualizer a DTS Virtual: X vytvoriť 3D zvukové pole z horizontálneho rozloženia reproduktorov. Veľkou devízou je revitalizovaný systém DAA, terminály 4K / 60p / HDR HDMI a mnoho ďalších špičkových doplnkov, ktoré dajú tomuto produktu vyniknúť každým cólom. Počas inštalácie je možné automaticky prevziať a použiť aktualizáciu softvéru Over-the-Air. Niektoré krajiny alebo oblasti uplatňujú predpisy, ktoré majú vplyv na silu bezdrôtového signálu a používanie kanálov Wi-Fi, čo nastane s budúcou aktualizáciou firmvéru.

Ideálne pre domácu zábavu

Tento 7.2 kanálový AV receiver ponúka výkon 175 W na kanál, možno využiť klasickú konfiguráciu 7.2, alebo 5.2.2 so zvukom Dolby Atmos či DTS: X. A môže sa začať baviť celá rodina. THX Certified Select v sebe prepája technológie s tradíciami, model TX-NR696 sa tak dokonale prispôsobuje zábavnému životu a nachádza emócie v každom zdroju zvuku. Vie svižne dekódovať 3D filmy aj vinylové platne.

Dolby Atmos Height Virtualizer

Pri prehrávaní akéhokoľvek formátu Dolby umožňuje zapojenie tohto Virtualizera priamy ponor do produkcie, ktorého efektom je prekvapivý zážitok z počúvania. Tak je vytvorený virtuálny priestorový a výškový efekt z tradičného rozloženia reproduktorov, navyše bez použitia ďalších priestorových alebo výškových reproduktorov.

Revolučná technológia

THX Certified Select vie dodať rovnaký referenčný objem a kvalitu zvuku v komerčnom kine aj v miestnostiach, kde je poloha sledovania približne 3,5 m od obrazovky. K prenosu referenčných zvukov THX musí prijímača absolvovať 2 000 testov v 75 kategóriách s 14 000 dátovými bodmi. Formáty Dolby Atmos a DTS: X umožňujú technicky zmapovať zvuk kdekoľvek v 3D priestore, vedia vytvoriť efekty, prechádzajúci z reproduktora do reproduktora a prestupujúce celou miestnosťou. Dolby Surround a DTS Neural: X prináša podnet v starších zvukových stopách, upmix zaisťuje priestorovú realitu.

Akustická flexibilita

Technológia DTS Virtual: X predstavuje virtualizáciu priestorového zvuku, ktorá vytvára 3D zvukové pole z horizontálneho rozloženia reproduktorov, bez toho aby musel byť pripojený výškový reproduktor. Sú využité algoritmy DSP, aby došlo k vytvoreniu pocitu 3D priestoru a účinnosti v miestnostiach akejkoľvek veľkosti a tvaru. DTS Virtual: X pracuje s formátmi DTS: X, DTS a nekódovaným stereo zvukovými stopami.

Technické údaje:

Počet kanálov
7.2
Výkon na kanál (W)
175 (6 Ω, 1 kHz, 10% THD, 1 ch)
165 (6 Ω, 1 kHz, 1% THD, 1 ch)
Dynamický výkon (W)
240/210/120 (3 Ω / 4 Ω / 8 Ω)
Frekvenčný rozsah od (Hz)
10
Frekvenčný rozsah do (Hz)
100000
Odstup signál / šum (dB)
106
THD + N (%)
0,08
Predné repro. terminály
A + B (2 páry)
Analógový vstup
RCA, RCA (Phono)
analógový výstup
RCA (Line), RCA (Pre-out), RCA (Subwoofer)
Pre-out
2 kanály, Zóna B
Phono predzosilňovač
MM
Počet zón (reproduktory)

zóna 2

Funkcie

Bluetooth, Wi-Fi dual-band 5 GHz / 2.4 GHz, AirPlay2, Spotify, Chromecast, DTS Play-Fi, FlareConnect, 4K HDR pass through s podporou HDR10 a Dolby Vision, 3D, Advanced Music Optimizer, FM tuner s RDS

Formát dekódovania

Dolby Atmos, DTS: X, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DSD, DVD-Audio, Super Audio CD (SACD), Multichannel PCM

Podporované formáty

Hi-Res Audio DSD 5.6 MHz / 2.8 MHz, 192 kHz / 24-bit FLAC, WAV, AIFF, ALAC

Konektory

HDMI (7in, 2OUT, HDCP2.2, 1x optický vstup, 1 x digitálny coax.vstup, 6x analóg. Audio vstup, 2x subwoofer výstup, slúchadlový výstup, phono vstup, LAN, USB

Internetové streamovacie služby

Internetové rádio, Spotify, Tidal, Deezer

Hi-Res Audio

Áno

Automatická kalibrácia reproduktorov

Áno

Rozmery 

 435 x 173,5 x 379,5 mm

Hmotnosť

10kg