TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Nikon D3500 18-55 + brašna + SDkarta

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Nikon
Kód: 16799
Prepravná váha: 0.55kg
Vaša cena:
€519,00
€439,00
Zľava: 15% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Digitálny fotoaparát - zrkadlovka, 24,2 Mpix, Expeed 4 procesor, ISO 100-25600, 3 "LCD 921 tis. bodov, Full HD video / 60p, non VR verzia, set D3500 promo kit + AF-P18-55 + taška + 16GBSD..

Digitálna jednooká zrkadlovka so snímačom CMOS DX 24,2 miliónov pixelov. Podpora SD, SDHC a SDXC kariet. Optický člen pentamirror. Snímacia frekvencia 5sn./s. Rad režimov napr .: plne automatický, portrét, športy, makro, nočný portrét, efekt miniatúry pod. ISO 100 25 600. Vstavaný blesk. Full HD videa. 3 "displej s pozorovacím uhlom 170 °. Rozhranie: Hi-Speed USB s mikrokonektorem USB, HDMI typu C. Podpora Bluetooth v4.1. Batéria EN-EL14. Rozmery 124 x 97 x 69,5 mm. Hmotnosť cca 415 g. Súčasťou balenia je  objektív Nikkor 18-55mm VR.

 

 

Fotoaparát Nikon D3500 + objektiv Nikkor 18-55mm VR

Vysoko kvalitná digitálna jednooká zrkadlovka, vďaka ktorej budete vždy pripravení na zachytenie tých najdôležitejších okamihov - to je fotoaparát Nikon D3500.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  • digitálna jednooká zrkadlovka so snímačom CMOS formátu DX
  • vstavaný blesk
  • videosekvencie v kvalite Full HD
  • 3" displej s pozorovacím uhlom 170°
  • podpora Bluetooth a SnapBridge
  • súčasťou balenia objektiv Nikkor 18-55mm VR

Výkonný obrazový snímač i zaostrovanie

Fotoaparát je vybavený obrazovým snímačom DX s 24,2 miliónov pixelov, takže je schopný ostro zachytiť aj naozaj jemné štruktúry a produkovať tak snímky s dokonalými detailmi. S vysokým rozsahom citlivostí ISO 100 - 25 600 sa nemusíte báť ani fotenia v tme a v ťažkých svetelných situáciách.

Pripravený reagovať na každú príležitosť

Zachyťte aj nezachytané vďaka výnimočne rýchlym reakciám fotoaparátu. Bez ohľadu na to, čo fotografujete, zaostrí systém automatického zaostrovania fotoaparátu vždy rýchlo konkrétny objekt a udržiava ho zaostrený.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Videosekvencie v dokonalej kvalite

Okrem špičkových fotografií môžete tiež ľahko vytvárať dokonalé a plynulé videosekvencie v pôsobivej kvalite Full HD so snímacou frekvenciou až 60 fps. Dokonalé zábery môžete navyše natáčať aj v noci alebo keď je zamračené  a to vďaka širokému rozsahu citlivostí ISO.

3“ LCD displej

Fotoaparát je vybavený veľkým 3 "displejom s pozorovacím uhlom 170 °. Vďaka tomuto displeju môžete ľahko vyjadriť svoje tvorivé zámery a vytvárať perfektné snímky z úplne odlišných uhlov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Buďte kreativný

Obstarávané fotografie aj videosekvencie môžete jednoducho vylepšiť prostredníctvom rôznej série tvorivých nástrojov a špeciálnych efektov. Stačí len vybrať požadovaný efekt a aplikovať ho ešte pred expozíciou. Akonáhle ste so svojimi úpravami hotový a spokojní, nie je nič ľahšie než výsledné zábery ihneď zdieľať vďaka funkcii SnapBridge.

SnapBridge

Funkcia SnapBridge udržuje trvalé nízkoenergetické spojenie medzi fotoaparátom a šikovným telefónom či tabletom prostredníctvom technológie Bluetooth. Synchronizujte alebo ihneď zdieľajte svoje snímky s chytrým zariadením už počas fotografovania. Taktiež môžete jednoducho ovládať kľúčové funkcie fotoaparátu a udržiavať váš fotoaparát stále aktualizovaný.

Funkcia SnapBridge pracuje na pozadí a vykonáva prenos snímok, takže pri zdieľaní môžete ďalej fotografovať bez obmedzenia. Na synchronizáciu snímok tiež dochádza, aj keď sa fotoaparát nachádza v režime spánku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezstarostné a jednoduché používanie

Dokážte viac vďaka jednoduchému ovládaniu i obsluhe, intuitívnemu rozmiestneniu tlačidiel alebo vďaka funkčnej výbave do ktorej patrí napríklad automatický režim s ktorým môžete ľahko tvoriť dokonalé snímky v kvalite digitálnych zrkadloviek.

 

V režime sprievodca potom dokážete tieto snímky posunúť zase o kúsok ďalej. Režim sprievodca vám ako dokonalý pomocník ukáže presný postup nastavenia fotoaparátu pre robenie úžasných snímok a videosekvencií podľa toho, čo chcete dosiahnuť.Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Objektiv Nikkor 18-55mm VR

Veľmi výkonný, ľahký a kompaktný objektív s trojnásobným priblížením vybavený vysoko kvalitnou optikou, ktorá je optimalizovaná pre digitálne jednooké zrkadlovky formátu Nikon DX. Populárny rozsah ohniskových vzdialeností 18 - 55 mm je ideálny pre tvorbu rôznorodých fotografií od bežných momentiek po úchvatné snímky krajín. Okrem fotografií sa objektív perfektne hodí pre záznam videosekvencií. Objektív vás tiež ohromí rýchlym, presným a extrémne tichým zaostrovaním, ktoré obstaráva exkluzívny krokový motor Nikon. Objektív sa ďalej vyznačuje nízkou hmotnosťou iba 195 g a tubus nepoužívaného objektívu je možné zasunúť len na iba 62,5 mm, takže môžete mať objektív stále pri sebe.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Naj vlastnosti zrkadlovky

Digitálna jednooká zrkadlovka so snímačom CMOS formátu DX 23,5 mm x 15,6 mm a bajonetom Nikon F s AF kontakty. Obrazový uhol je ekvivalentný objektívom s cca 1,5x dlhšou ohniskovou vzdialenosťou na fotoaparátoch formátu FX. Celkový počet pixelov 24,78 miliónov. Ukladanie dát na SD, SDHC alebo SDXC pamäťovú kartu. Optický člen Pentamirror. Obrazové pole 95% horizontálne a 95% vertikálne. Zväčšenie cca 0,85x. Elektronicky riadená automatická irisová clona a štrbinová uzávierka s vertikálnym chodom. Snímacie režimy: S, sériové snímanie, QC (tiché sériové snímanie), samospúšť. Snímacia frekvencia 5sn./s. Rad režimov napr : plne automatický, portrét, športy, makro, nočný portrét, efekt miniatúry a pod. pod. ISO 100 až 25 600. Vstavaný blesk. Full HD videa. 3 "displej s pozorovacím uhlom 170 °. Rozhranie: Hi-Speed ​​USB s mikrokonektorem USB, HDMI typu C. Podpora Bluetooth v4.1. Batéria EN-EL14. Rozmery 124 x 97 x 69,5 mm. Hmotnosť cca 415 g.
Súčasťou balenia je tiež výkonný, ľahký a kompaktný objektív s rozsahom ohniskových vzdialeností 18 - 55 mm s vysokou svetelnosťou f / 3,5 - 5,6 a s clonovým číslom f / 22 - 38. Obrazový uhol objektívu je 76 ° - 28 ° 50'. Najkratšia možná zaostriteľná vzdialenosť objektívu je 25cm od obrazovej roviny.

Technické údaje:

Typ fotoaparátu: Digitálna zrkadlovka (DSLR)
Podľa použitia: Základné
 
Obrazový snímač
Formát snímača: APS-C
Rozlíšenie: 24 Mpx
Obrazový snímač: CMOS
Rozlíšenie fotografií: 6000x4000
Pomer strán snímky: 3: 2
Automatické čistenie snímača: Áno
Pomer strán snímača: 3: 2
Stabilizátor snímača: Nie
Veľkosť snímača (mm): 23,5 x 15,6
 
Obrazový procesor
Typ obrazového procesora: EXPEED 4
 
Objektív
Stabilizátor optický: Nie
Crop faktor: 1,5 x
Typ bajonetu: Nikon F (AF-P kompatibilný)
 
Zaostrovanie
Počet AF bodov: 11
Pomocné svetlo AF: Ano
 
Nastavenie expozície
Spôsob merania expozície: Bodové
Korekcia expozície: ± 5 EV po 1/3 EV
Blokovanie AE: Áno
ISO - minimálna citlivosť: 100
ISO - maximálna citlivosť: 25600
 
Uzávierka
Typ uzávierky: Mechanická uzávierka
Najdlhší expozičný čas: 30
Najkratší expozičný čas: 1/4000
Bulb: Áno
 
Fotografovanie
Expozičné režimy: A (Av), Auto, M, P, S (Tv)
Histogram: Ano
Rýchlosť sériového snímania: 5 sn./s
Oneskorenie samospúšte: 10, 2, 20
Panorama: Nie
HDR: Nie
 
Vyváženie bielej
Vyváženie bielej farby: Automatické / prednastavené hodnoty / ručné kalibrácia
 
Hľadáčik
Typ hľadáčika: Optický
Pokrytie hľadáčika: 95%
Dioptrická korekcia: -2 až +1
Zväčšenie hľadáčika: 0,85 x
 
LCD
Veľkosť displeja: 3 "
Rozlíšenie displeja: 921000
Živý náhľad (Live View): Áno
Dotykový displej: Nie
Výklopný displej: Nie
Stavový displej: Nie
 
Blesk
Vstavaný blesk: Áno
Diaľkové riadenie extreního blesku: Nie
 
Záznam
Typ pamäťového média: SD / SDHC / SDXC
Formáty súborov: JPEG, MOV, MPEG-4, RAW
Rozlíšenie videa: Full HD (1920 × 1080)
Audiozáznam: Áno
Bracketing: Áno
Časozberné snímanie: Nie
Počet audio kanálov: 2.0
Integrovaný GPS: Áno
Video formát: MPEG-4, AVC / H.264
Stereo zvuk: Áno
Snímacia frekvencia pri videu: 60 sn./s
 
Všeobecné
České menu: Áno
 
Rozhranie a napájanie
Diaľková spúšť: Bezdrôtová
Wi-Fi: Nie
Výdrž batérie (sn.): 1550 snímok
Nabíjačka a akumulátor v cene: Áno
Rozhranie: HDMI mini, USB 2.0
Typ akumulátora: EN-EL14
Spôsoby napájanie: Akumulátor
LAN: Nie
 
Fyzikálne špecifikácie
Materiál tela: Plast
Rozmery v mm: 124x97x70
Hmotnosť: 365 g
Farba: čierna
Utesnenie (prach / vlhkosť): Nie
 
Ostatné
Číslo produktu: VBA550K001
Príslušenstvo v balení: batéria, nabíjačka, popruh, očnice, krytky