TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Nikon D3400 + 18-105 VR, čierny

Dostupnosť do 7dní
Recyklačný poplatok bez DPH 0,09EUR
Výrobca: Nikon
Kód: 16793/B
Prepravná váha: 0.475kg
Vaša cena:
€729,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Digitálna jednooká zrkadlovka, Bajonet Nikon F (s AF kontakty), CMOS s 24,72 milióna pixelov, dáta ukladá na pamäťové karty SD, SDHC (podpora štandardu UHS-I), SDXC (podpora štandardu UHS-I), optický hľadáčik, 3 "displej s 921 000 pixelmi. Sada obsahuje objektív AF-s DX NIKKOR 18-105 mm VR s 5,8násobným zoomom. Rozhranie USB, HDMI typu C, Bluetooth...

S fotoaparátom D3400 je fotografovanie a zdieľanie snímok v kvalite digitálnych jednookých zrkadloviek hračkou. Funkcia Nikon SnapBridge udržujte spojenie medzi fotoaparátom a šikovným zariadením prostredníctvom technológie Bluetooth, takže máte snímky plne synchronizované už počas fotografovania. Stačí len uchopiť telefón a snímky sú tu, pripravené na zdieľanie: bez starostí, bez čakania. V sete nájdeme objektív AF-S DX NIKKOR 18-105 mm VR s 5,8násobným zoomom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Využite sily viac než 24 miliónov pixelov

A nejde o hocijaké snímky. Veľký obrazový snímač formátu DX s 24,2 milióna pixelov poskytuje vynikajúce výsledky pri slabom osvetlení a spoločne s objektívom NIKKOR dosahuje tvorivým spôsobom rozmazaného pozadia. K dispozícii je Režim sprievodca, ktorý pomáha s rozvíjaním fotografických skúseností, zatiaľ čo batérie s vysokou kapacitou zaručujú, že je fotoaparát D3400 vždy pripravený k plnej prevádzke. S fotoaparátom D3400 v rukách je ľahké robiť vysoko kvalitné snímky, ktoré vždy zaujmú. Posuňte svoje schopnosti nad bežné momentky a tešte sa zo slobody robenia pôsobivých snímok za nízkej hladiny osvetlenia alebo tvorby portrétov s plynule rozmazaným pozadím. Široký rozsah citlivostí ISO v hodnotách 100 až 25 600 znamená, že môžete získať brilantné snímky aj v takmer úplnej tme na koncerte alebo vonku na romantickej večernej prechádzke. Skombinujete  toto všetko s trvale aktívnym pripojením fotoaparátu, máte úplnú slobodu na vytváranie snímok, ktoré budete hrdo zdieľať okamžite.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Rychlo na sociálne siete

Obohaťte svoju prítomnosť na sociálnych sieťach na zlomok sekundy zábermi v kvalite digitálnych jednookých zrkadloviek! Prevratná funkcia Nikon SnapBridge využíva technológiu Bluetooth pre trvalé nízkoenergetické spojenie fotoaparátu D3400 a chytrého telefónu alebo tabletu. Prepojenie fotoaparátu s chytrým zariadením je ľahké. Akonáhle je raz vykonané, zostáva vždy aktívna.

Presný a dôsledný

Iba keď použijete digitálnu jednookú zrkadlovku Nikon, získate rýchlosť, presnosť a ovládanie dostatočné na úplne ľahkému obstaraniu výnimočných brilantných snímkov. Bez ohľadu na to, či fotografujete blízke alebo vzdialené objekty, zaostrí perfektný systém automatického zaostrovania (AF) vždy rýchlo fotografovaný objekt a udržiava ho zaostrený. Po začatí akcie môže fotoaparát D3400 fotografovať rýchlou frekvenciou 5 snímok za sekundu. Obraz v hľadáčiku nie je narušovaný dopadajúcim slnečným svetlom ani inými rušivými prvkami, takže sa môžete sústrediť na objekt. Fotografovanie s využitím hľadáčika tiež znamená, že získate stabilné držanie fotoaparátu a dosiahnete stabilnejších snímkov

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoducho na video

S fotoaparátom D3400 je robenie statických snímok obyčajnou polovicou zábavy. Ak máte príležitosť k záznamu videosekvencií, umožní vám funkcia D-Movie fotoaparátu zaznamenávať plynulé videosekvencie Full HD s jemnými detailmi snímacou frekvenciou až 50p / 60p. Kontinuálne zaostrovanie zaručuje perfektne ostrú stopáž rýchlych akcií. A navyše môžete vďaka širokému rozsahu citlivostí ISO fotoaparátu ľahko filmovať pouličné scény v noci alebo zaznamenávať zábavné situácie na spoločenských stretnutiach v interiéroch.

Buďte tvoriví

Fotoaparát D3400 je dobre vybavený na to, aby vás podporil v tvorivej činnosti. Desať rôznych efektov vstavaných vo fotoaparáte umožňuje ľahko vytvárať snímky s dotykom tvorivého ducha. Stačí len vybrať požadovaný efekt a aplikovať ho ešte pred expozíciou. Menu retušovanie fotoaparátu poskytuje maximálnu slobodu s efektami dodávajúcimi atmosféru už vykonaným snímkam. A medzi pokročilejšími možnosťami sú k dispozícii predvoľby Picture Control, pomocou ktorých jemne doladíte nastavenie, ako je kontrast a sýtosť farieb, pre získanie snímok s požadovaným vzhľadom priamo vo fotoaparáte. Zhotovené snímky môžete priamo na mieste tiež orezať jednoduchým stlačením tlačidla "i" počas použitia funkcie zväčšenia výrezu snímky. A prepojiteľnosť fotoaparátu pomocou funkcie SnapBridge umožňuje využívať výhody inteligentných telefónov alebo tabletov pre pokračovanie v tvorivom procese. S bezproblémovou synchronizáciou fotoaparátu môžete ľahšie ako doteraz kontrolovať svoju tvorbu na šikovnom zariadení alebo upravovať snímky ďalej vo svojej obľúbenej aplikácii.

Naj vlastnosti fotoaparáta

Ľahko ovládateľná digitálna jednooká zrkadlovka so systémom upevnenia objektívov bajonet Nikon F (s AF kontakty). Fotografuje cez CMOS s 24,72 miliónmi pixelov. Aparát je vybavený všestranným objektívom AF-S DX NIKKOR 18-105 mm VR s 5,8násobným zoomom dáta ukladá na pamäťové karty SD, SDHC (podpora štandardu UHS-I), SDXC (podpora štandardu UHS-I). Ponúka optický hľadáčik pre presné zobrazenie scény a 3 "displej s 921 000 pixelmi. Z rozhrania, ktoré slúžia na prenos dát, obsahuje USB, HDMI typu C a Bluetooth. Sada obsahuje širokouhlý objektív so zoomom AF-P DX NIKKOR 18-105 mm VR.

 

Technické údaje:

Bajonet: Nikon F (s AF kontakty)

Farba: čierna

Balenie: Telo s objektívom

Vstavaný blesk: Áno

Záznamové médium: SD

Počet ostriacich bodov: 11

Typ snímača: CMOS

Efektívne rozlíšenie snímača [Mpx]: 24,2

Šírka snímača [mm]: 23,5

Výška snímača [mm]: 15,6

Max. veľkosť snímky [pixely]: 6000 x 4000

Formáty súborov: MOV, RAW

Max. citlivosť [ISO]: 25 600

Max. snímacia frekvencia [sn]: 5

Pokrytie hľadáčika [%]: 95

Najkratší čas uzávierky: Formát video súborov: MOV

Max. rozlíšenie videa [pixely]: 1920 x 1080 (60p)

Kompresia videa: H.264, MPEG-4

Formát záznamu zvuku: Lineárne PCM

Max. citlivosť ISO - video: 25 6001/4000

Synchronizácia blesku X-Sync [s]: 1/200

Formát video súborov: MOV

Max. rozlíšenie videa [pixely]: 1920 x 1080 (60p)

Kompresia videa: H.264, MPEG-4

Formát záznamu zvuku: Lineárne PCM

Max. citlivosť ISO - video: 25 600

Uhlopriečka displeja [palce]: 3

Rozlíšenie displeja [pixel]: 921 000

Živý náhľad: Áno

Rozhranie: Bluetooth, micro HDMI, USB, Wifi

Typ batérií: Li-ion

Kapacita batérie [mAh]: 1 030

Rozmery [š x v x h mm]: 124 x 98 x 75,5

Hmotnost [g]: 395