TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

NIKON COOLPIX B500 BLACK

Dostupnosť nie je skladom
Recyklačný poplatok bez DPH 0,09EUR
Výrobca: Nikon
Kód: 16791/A
Prepravná váha: 0.62kg
Vaša cena:
€279,00
€256,00
Zľava: 8% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Kompaktný digitálny fotoaparát s obrazovým snímačom CMOS s technológiou priameho osvetlenia fotodiód. Objektív Nikkor s 40násobným optickým zoomom, ktorý je možné rozšíriť až na 80násobný. Redukcia vibrácií. Automatické zaostrovanie s detekciou kontrastu. 3 "LCD monitor so širokým pozorovacím uhlom, antireflexnou vrstvou, päťstupňovou reguláciou jasu a možnosťou naklápania. Hi-Speed USB, podpora priamej tlače, konektor A / V výstupu. Mikrokonektor HDMI (typ D). Wi-Fi, Bluetooth 4.1. Štyri alkalické tužkové batérie. Výdrž batérií cca 600 snímok. Rozmery 113,5 x 78,3 x 94,9 mm. Hmotnosť 542 g.

 

Získajte ľahko snímky pôsobivej kvality s výkonnou redukciou vibrácií a staňte sa ľahko kreatívnym fotografom s Nikon Coolpix B500. Fotoaparát má ergonomický dizajn, malé rozmery i hmotnosť, takže ho môžete brať všade so sebou. Tento malý zázrak je ideálnym partnerom pre dokumentáciu a zdieľanie zážitkov z vášho života a okolia s pomocou funkcie SnapBridge. Tvorte ľahko a rýchlo kvalitné snímky aj videosekvencie a dostaňte svoje fotografie na vyššiu úroveň s fotoaparátom Nikon Coolpix B500.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Objektiv NIKKOR s 40x optickým zoomom

S objektívom Nikkor vybaveným 40násobným optickým zoomom, ktorý je možné s využitím funkcie Dynamic Fine Zoom rozšíriť až na 80násobný ľahko zachytíte všetky akcie na športových podujatiach, vyfotografujete vzdialené detaily v dokonalých detailoch alebo zaobstaráte pôsobivo čisté snímky mesiaca a nočnej oblohy. Osvedčená optika objektívu Nikkor vám ponúkne výnimočný výkon a poskytne ohniskové vzdialenosti pokrývajúce obrazové uhly ekvivalentné širokouhlému objektívu 22,5 mm až superteleobjektívu 900 mm a to všetko v tele tohto kompaktného fotoaparátu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Technológia zaostrovania a výkonná redukcia vibracií

Technologie zaostřování s vyhledáním hlavního objektu analyzuje snímací podmínky pro rychlé rozpoznání objektu a jeho okamžité zaostření. Stačí namířit fotoaparát a přístroj okamžitě odhadne místo, na které je třeba zaostřit. Pro opravdu perfektní snímky je tu dále výkonná redukce vibrací, která účinně potlačuje rozmazání způsobené chvěním fotoaparátu. S redukcí vibrací máte zaručené ostré snímky i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti 40násobného zoomu. Pořizujte detailní a zaručeně ostré snímky kdykoliv bude potřeba.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduché a intuitívné

Vytváranie fotografií s Coolpix B500 bude jednoduché a zábavné vďaka ergonomickému dizajnu fotoaparátu s komfortným gripom, ktorý zvyšuje stabilitu fotoaparátu a s prehľadným rozmiestnením tlačidiel, ktoré výrazne zjednodušujú ovládanie, a sú perfektne na dosah prstov. Kombinácia jednoduchého ovládania, výkonného obrazového snímača s 16 miliónmi pixelov a vysoko výkonného obrazového snímača CMOS s technológiou priameho osvetlenia fotodiód vám zaručia, že získate snímky s vysokým rozlíšením ľahko a rýchlo.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Veľký výklopný LCD monitor

Fotoaparát okrem špičkových funkcií disponuje výklopným 3 "LCD monitorom so širokým pozorovacím uhlom. Monitor vám umožní jednoduché fotografovanie, tvorbu tvorivých kompozícií a poskytne vám presný obrázok toho, čo ste zachytili. Monitor spotrebováva minimálne množstvo energie, takže máte vždy k dispozícii dostatočné množstvo batérie pre situácie, kedy budete nutne musieť fotografovať. Okrem nízkej spotreby energie vás určite osloví aj ostrý obraz, kvalitné farby a dokonalá viditeľnosť displeja aj v šikmom smere a za slnečných dní. Antireflexná vrstva a akrylová vrstva proti odtlačkom prstov potom zaručia čistý obraz vo všetkých podmienkach.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

SnapBridge

Funkcia SnapBridge udržuje trvalé spojenie medzi fotoaparátom a šikovným telefónom alebo tabletom. Synchronizujte alebo ihneď zdieľajte svoje snímky s chytrým zariadením počas fotografovania. Taktiež môžete jednoducho ovládať kľúčové funkcie fotoaparátu a udržiavať váš fotoaparát stále aktualizovaný.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Voľba expozičných režimov

Okrem jednoduchého a elegantného dizajnu fotoaparátu je veľmi jednoduché aj vlastné ovládanie prístroja a práca s ním. Maximálnu možnú jednoduchosť vám v tomto prípade ponúka funkcia voľby expozičného režimu. Vyberte si režim Auto, Scene alebo Sport, ktoré sa pre jednoduchý prístup nachádzajú na voliči expozičných režimov na hornej strane fotoaparátu.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Naj vlastnosti fotoaparátu.

Kompaktný digitálny fotoaparát s obrazovým snímačom CMOS so 16 miliónmi pixelov s technológiou priameho osvetlenia fotodiod. Objektív Nikkor s 40násobným optickým zoomom, ktorý je možné s využitím funkcie Dynamic Fine Zoom rozšíriť až na 80násobný. Ohnisková vzdialenosť 4,0 až 160 mm. Svetelnosť f / 3,0 až 6,5. Optická a kombinovaná optická a elektronická redukcia vibrácií (videosekvencia). Automatické zaostrovanie s detekciou kontrastu. 3 "LCD monitor s cca 921000 pixelmi, širokým pozorovacím uhlom, antireflexnou vrstvou, päťstupňovou reguláciou jasu a možnosťou naklápania v uhle cca 85 ° smerom nadol a 90 ° smerom nahor. Podpora pamäťových kariet SD, SDHC, SDXC. Interná pamäť cca 20 MB. Mechanická uzávierka a elektronická uzávierka CMOS. Samospúšť 2, 5 a 10 s. Clona: elektronicky riadený filter ND (-2 EV). Rozsah clony: 2 clony (f / 3 a f / 6). Vstavaný blesk. Hi-Speed ​​USB, podpora priamej tlače, konektor A / V výstupu. Mikrokonektor HDMI (typ D). Zvukový výstup / vstup stereofónny konektor mini jack. Wi-Fi IEEE 802.11 b / g, Bluetooth 4.1. Štyri alkalické tužkové batérie. Výdrž batérií cca 600 snímok. Statívový závit 1/4 "(ISO 1222). Rozmery 113,5 x 78,3 x 94,9 mm. Hmotnosť 542 g.

Technické údaje:

 

Optický zoom [násobok]: 40
Max. ohnisková vzdialenosť [mm]: 160
Min. Ohnisková vzdialenosť [mm]: 4
Min. Svetelnosť objektívu: 6,5
Max. svetelnosť objektívu: 3

Typ snímača: CMOS

Efektívne rozlíšenie snímača [Mpx]: 16

Max. citlivosť [ISO]: 6 400

Uhlopriečka snímacieho prvku [1 / xx palca]: 2,3

Detekcia tváre: Ano

WiFi: Áno

Rozmery [š x v x h mm]: 113,5 × 78,3 × 94,9

Hmotnosť s príslušenstvom [g]: 542

Uhlopriečka displeja (palce): 3

Rozlíšenie LCD obrazovky: 921 000

Výklopný: Áno

Typ batérií: Li-ion

Video záznam: Áno

Zvukový záznam: Áno

Stabilizácia obrazu: Áno

Záznamové médium: SD, SDHC, SDXC

Formáty súborov: JPEG, MP4

Typ fotoapatátu: Ultrazoomy

Typ stabilizácie: Optická

Farba: čierna