TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Navitel T700 3G, EU lifetime

Dostupnosť 1-3dni
Výrobca: NAVITEL
Kód: 37522
Prepravná váha: 0.25kg
Vaša cena:
€109,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Navitel T700 3G je navigačný tablet, ktorý je vybavený plnohodnotným navigačným softvérom Navitel Navigator. Doživotná aktualizácia máp 45 štátov Európy. 7 "IPS dotykový displej s rozlíšením 1024 x 600 bodov, 4-jadrový procesor MediaTek MT8321 1.3 GHz, 1GB operačnej pamäte, 16GB interná pamäť, slot pre pamäťové karty, pripojenie 3G, DualSIM, WiFi, Bluetooth, GPS, predné 0.3MP a zadné 2MP kamery , microUSB, 3.5mm jack, batérie 2800 mAh, obsahuje kompletné príslušenstvo pre použitie tabletu ako navigačného zariadenia v aute, OS Android 7 Nougat..

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pokročilá navigácia

Navitel T700 3G môžete využiť nielen pre zábavu, ale aj ako navigáciu, pretože je vybavený navigačným softvérom Navitel Navigator obsahujúce mapy 45 európskych štátov s doživotnou aktualizáciou zdarma.

-Rýchly výpočet trasy akejkoľvek dĺžky a zložitosti
-Rýchle navádzanie a hlasové pokyny zaručujú bezpečnú a pohodlnú navigáciu do cieľa
-Funkcia Line Assist pre vizuálne upozornenie pri sledovaní trasy
-Upozornenie SpeedCam pre informácie o rýchlostných kamerách
-Trojrozmerné mapy s informáciami
-Zobrazenie viacúrovňových cestných uzlov v režime 3D
-Rozsiahla databáza bodov záujmu (POI)
-Mnoho ďalších praktických funkcií

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kvalitný obraz

Tablet disponuje širokouhlým 7 "displejom s rozlíšením 1024 x 600 bodov a IPS technológiou, takže si užijete skvelú zábavu v akomkoľvek svetle a pod ľubovoľným uhlom. IPS displej dokáže zobraziť verné farby a zároveň vám ponúkne pozorovacie uhly až 178 ° v oboch rovinách.

Potrebný výkon

Tablet je vybavený výkonným 4-jadrovým procesorom MediaTek MT8321, ktorý spoločne s dostatočne veľkou operačnou pamäťou a výkonnou grafickou kartou umožňujú rýchle reakcie navigačného systému, plynulé prehliadanie internetu, spúšťanie aplikácií, prehrávanie videa vo vysokom rozlíšení a tiež hranie náročných hier

Dvojica kamier

Tablet sa vyznačuje množstvom multimediálnych funkcií pre zábavu a voľný čas. Jeho výbavu a výkon možno využiť nielen pre hranie hier a prehrávanie multimédií. Nechýba 0.3 MPx predná kamera pre konferenčné hovory a on-line chatovanie. Prítomná je aj zadná 2 MPx pre fotografie alebo videá s veľmi dobrou kvalitou.

Vždy aktuálne mapy

Veľkou výhodou prístroja sú mapy s bezplatnou doživotnou aktualizáciou. Prístroj obsahuje veľmi podrobnú mapu, ktorá sa stále rozširuje a zdokonaľuje. Navigácia s doživotnou aktualizáciou má možnosť využívať bez akýchkoľvek ďalších poplatkov všetky aktualizácie, ktoré sú po dobu fungovania navigačného prístroja vydané.

Obsahuje mapy

Albánsko, Andorra, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Čierna Hora, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Gibraltár, Chorvátsko, Island, Taliansko, Kazachstan, Cyprus, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Maďarsko, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Holandsko, Nórsko, ostrov Man, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Rusko, Grécko, San Maríno, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Spojené kráľovstvo, Srbsko, Švédsko, Švajčiarsko, Ukrajina, Vatikán .

Naj vlastnosti GPS

Výkon tabletu poskytuje 4-jadrový procesor MediaTek MT8321s frekvenciou 1.3 GHz, ktorý je podporený operačnou pamäťou o veľkosti 1 GB. O zobrazenie sa stará dotykový IPS displej s uhlopriečkou 7 "a rozlíšením 1024 x 600 bodov. Pre systém, dáta a aplikácie slúži 16 GB internej pamäte s možnosťou rozšírenia pomocou pamäťovej karty. Dvojica kamier umožňuje online komunikáciu s priateľmi alebo natáčania video snímok a zhotovovanie fotografií (predné 0.3 MP a zadný 2 MP). Tablet vďaka integrovanému GPS prijímaču a plnohodnotnému navigačnému softvéru Navitel Navigator, tiež dobre poslúži aj pre navigáciu. Samozrejmosťou je bezdrôtové pripojenie WiFi a mobilné 3G, ktorá zabezpečí, že budete neustále v kontakte. Nechýba ani bezdrôtové pripojenie Bluetooth, rozhranie microUSB a audio konektor. Prístroj je vybavený vstavanou batériou s kapacitou 2800 mAh a predinštalovaný je operačný systém Android 7 Nougat. Balenie obsahuje kompletné príslušenstvo pre použitie tabletu ako navigačného zariadenia v aute.

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja ["]: 7

Rozlíšenie displeja: 1024 x 600 (WSVGA)

Operačný systém: Google Android

Veľkosť operačnej pamäte [GB]: 1

Interná pamäť [GB]: 16

Druh modemu: 3G / UMTS

Batéria [mAh]: 2 800

GPS: Áno

Podpora SIM-karty: Áno