TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

NAVITEL MS400

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: NAVITEL
Kód: 37521
Prepravná váha: 0.35kg
Vaša cena:
€44,90


 Ks

Opýtať sa na tovar


Mapa Českej republiky, Slovenska, Poľska, Nemecka, Litvy, Lotyšska a Bieloruska....Doživotná aktualizácie zdarma až 4x ročne, 5 "displej (16: 9) s rozlíšením 800 * 480, Rýchlosti, radary, body záujmu (POI),, Flash pamäť 4 GB a slot pre microSD / SDHC karty, vysokorýchlostný procesor ARM Cortex A7 800 MHz..

 

Cestujte bez blúdenia

Zabudnite na zbytočné blúdenia cudzie krajinou a stavte radšej na spoľahlivú GPS navigáciu. Navitel MS400 vás dokáže vždy bezpečne doviesť do cieľa, ktorý si na začiatku cesty naplánujete. Využije na to detailné offline mapy dvanástich rôznych krajín, ktoré si navyše môžete pravidelne a úplne zadarmo aktualizovať. Skvelý výkon, rýchly chod a tiež nízku spotrebu energie zaisťuje tejto navigáciu moderný procesor ARM Cortex A7, ktorý pracuje na frekvencii 800 MHz.
Navigácia je vybavená dobre čitateľným dotykovým displejom, ktorého uhlopriečka je 5 palcov.

Navitel MS400 dotykový displej

 

Bezstarostná jazda

Navigácia Navitel MS400 využíva súhrnnej databázy bodov záujmu (POI), medzi ktorými sú napr. Reštaurácie, hotely, banky, benzínky, administratívne budovy či historické pamiatky. Či už tak pôjdete kamkoľvek, tento praktický prístroj vám vždy ukáže presnú cestu k stanovenému cieľu.

Zariadenie vás bude na miesto určenia navádzať prostredníctvom presných hlasových pokynov aj detailných vizuálnych inštrukcií. Vedľa toho vás potom tiež vždy včas upozorní, či sa náhodou neblížíte k nejakému rýchlostnému radaru či zpomalovacímu prahu. Využije na to informácie z databázy SPEEDCAM.

Mapy dvanástich štátov

S touto GPS navigáciou môžete cestovať po SR, vyraziť s ňou však môžete aj za hranice našej vlasti. V predinštalovanom súboru máp máte totiž k dispozícii podrobné mapy Česka, Rakúska, Bieloruska, Švajčiarska, Lichtenštajnska, Nemecka, Estónska, Litvy, Lotyšska, Poľska, Slovenska a tiež Ukrajiny.

Ak by ste si však s dostupnými mapami predsa len nevystačili, môžete si prostredníctvom aktualizačného centra pridať do navigácie aj celý rad ďalších. Tie si môžete uložiť na kompatibilnú pamäťovú microSD kartu (navigácia podporuje karty s kapacitou až 32 GB).

Navitel MS400 mapy 12 států

 Niečo navyše

Počúvajte hudbu pri riadení so vstavaným vysielačom FM
Prehrávač (funkcie dostupné po inovácii)
Upozornenie na nabitie batérie a pripojenie k satelitom
Prístrojová doska - viac ako 100 rôznych meradiel: čas, rýchlosť, počasie a ďalšie parametre

Naj vlastnosti GPS

Dotykový displej navigácie ponúka uhlopriečku 5 "a rozlíšením 480 x 272 bodov. O potrebný výkon sa stará procesor Cortex-A7 s frekvenciou 800 MHz a pre mapové podklady je k dispozícii interná pamäť s kapacitou 4 GB, ktorú môžete rozšíriť o ďalších 32 GB pomocou pamäťovej karty microSD. Mapové podklady s doživotnou aktualizáciou obsahujú mapy: Poľsko, Česko, Slovensko, Nemecko, Ukrajina, Litva, Bielorusko.... Súčasťou balenia je držiak do auta, napájací adaptér 12 / 24V, miniUSB kábel a stylus.

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja [palce]: 5

Doživotná aktualizácia máp: Áno

Čítačka pamäťových kariet: Áno