TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Mobiola INTI

Dostupnosť 1-3 dni
Výrobca: MOBIOLA
Kód: 38026
Prepravná váha: 0.28kg
Vaša cena:
€137,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Distribúcia CZ,SK / 5.0 "IPS displej 1280 x 720 (HD) / 4jádrový procesor 1.3GHz / Operačná pamäť 2GB RAM / Interná pamäť 16 GB / 13MPx fotoaparát / Konektivita LTE (4G), UMTS (3G) / Funkcia Bluetooth, Dual-SIM, GPS, Wi-Fi / Hmotnosť 136 g / Rozmery 71 x 142 x 8.9 mm / Kapacita batérie 2100 mAh / Operačný systém Android 7.0 / Zlatá.

Chytrý telefón s rozumnou výbavou pre každého a  3 farebnými krytmi v balení.

Budete príjemne prekvapení nielen výkonom a naladeným systémom, ktorý INTI ponúka, ale aj spoľahlivosťou, zárukou 36mesiacov a výmenou rozbitého displeja ZADARMO.

Viac o predĺženej záruke a výmene LCD ZADARMO sa dozviete viac NIŽŠIE.

Kvalita a výkon za rozumnú cenu

INTI je kompaktný, ľahký, plne vybavený dotykový telefón s 2GB operačnej pamäte a s dostatočným 16GB interným úložiskom. INTI v pohode zvláda Messenger, SPOFA, dobre fo a nahráva videá. Má všetko, čo má dobrý telefón mať naviac. V balení nájdete prekvapenie v podobe farebných krytov.

Výberte si farbu podľa nálady

INTI vám prináša v balení 3 farebné zadné kryty. Je tak len na Vás, akú farbu si ráno vyberiete. Na výber z krásnej zelenej, zlatej a čiernošedej klasiky.

Originálny  Android 7

Nemusíte mať obavy. Mobiola v INTI prináša originálnu verziu operačného systému Android 7 vrátane licencie GMS.

Originálne príslušenstvo

K INTI prinášame originálne príslušenstvo, a to temperované ochranné sklo, zadný silikónový kryt a obľúbené puzdro typu kniha, ktoré je ručne vyrobené  v Čechách.

Technické údaje:

Displej
Veľkosť (") 5.0
Rozlíšenie 1280 x 720 (HD)
Dotykový Áno
Technológia displeja IPS
Pamäť
RAM (GB) 2
Veľkosť (GB) 16
Slot na kartu Áno
Procesor
1. Počet jadier celkom 4
2b. Frekvencia (GHz) 1.3
Operačný systém
Operačný systém Android
Verzia systému Android 7.0
Fotoaparát
Rozlíšenie (MPx) 13
Rozlíšenie predného "selfie" fotoaparátu (MPx) 5
Prisvetľovacia dióda Áno
Vlastnosti
Farba Zlatá
Batéria kapacita (mAh) 2100
Funkcia Bluetooth, Dual-SIM, GPS, Wi-Fi
Konektivita LTE (4G), UMTS (3G)
Frekvencia LTE 1800 MHz (Pásmo 3), 2100 MHz (Pásmo 1), 2600 MHz (Pásmo 7), 800 MHz (Pásmo 20)
Konštrukcia Dotyková
Použitie Smartphone
Rozhranie Jack (3.5mm), USB micro
Typ SIM microSIM
Typ Dual-SIM 2x SIM
Výdrž batérie (h) 6
Rozmery
Šírka (mm) 71
Hrúbka (mm) 8.9
Výška (mm) 142
Hmotnosť zariadenia
Hmotnosť (g) 136
Distribúcia
distribúcia CZ,SK

Obsah balenia 

Mobiola INTI, nabíjačka, batéria, dátový kábel, 2 extra batériové farebný kryty

Záručný a pozáručný servis pre výrobky Mobiola zaisťuje v CZ a SK ATC Mobile a tak vám môžeme okrem iného garantovať profesionálny a rýchly servis kedykoľvek po predaji vrátane poradenstva.

Mobiola u chytrých telefónov ponúka výmenu rozbitého displeja ZADARMO. Ak sa vám stane nehoda a budete chcieť využiť akcie na jeho výmenu, postupujte podľa nižšie uvedených pravidiel:

Nárok na výmenu displeja (prípadne dotykového panelu) zadarmo je možné uplatniť v prvom roku po zakúpení vášho smartfónu (nutné doložiť v servise doklad o kúpe). Zasielaný telefón nesmie vykazovať ďalšie známky poškodenia (vnik kvapaliny, poškodené iné komponenty okrem LCD modulu alebo dotykového panela).

Telefón musí byť chránený originálnym ochranným sklom Mobiola od samotnej kúpy či max. 14 dní po kúpe. Skutočnosť sa preukazuje dokladom o kúpe, kde bude uvedený ako nákup telefónu, jeho IMEI, tak i samotné ochranné sklo, prípadne samostatné sklo s dátumom predaja max. Do 14 dní od kúpy telefónu.  Spolu s dokladmi zaslať do autorizovaného servisu ATC Mobile na vlastné náklady.

Servis ATC Mobile vykoná diagnosku stavu výrobku a vykoná na náklady výrobcu opravu v prípade, že zariadenie bude spĺňať nastavené podmienky. Vykonaná oprava je registrovaná ako pozáručná na náklady výrobcu, nie ako odstránenie vady v záručnej dobe podľa OZ.  Po oprave je výrobok späť zaslaný na náklady príjemcu (dopravné + dobierka , pre SK 6 €).

Bonus vo forme výmeny LCD zdarma je poskytovaný do vyčerpania zásob náhradných dielov. V prípade ich nedostupnosti nebude oprava vykonaná a držiteľ voucheru získava 50% zľavu na nákup nového modelu Mobiola. Pri využití tejto zľavy zostáva rozbité zariadenia v servisnom stredisku.

Ak máte nejasnosti, neváhajte a kontaktujte napr. na email servis_mobiola@atcmobile.cz