TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Magnat Monitor Supreme 2002 mocca/pár/

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: Magnat
Kód: 19004/M
Prepravná váha: 46kg
Vaša cena:
€439,00
€415,00
Zľava: 5% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


3 pásmové stĺpové reproduktory , dva basové 20cm reproduktory a jeden 17cm stredobasový reproduktor ponúknu dynamické basy a presnosť v celom frekvenčnom rozsahu, bassreflex, rozsah 18-40KHz, Citlivosť 93dB, Impedancia 4-8 Ohm, Zaťažiteľnosť 225/450 RMS / Max,hmotnosť 23kg/kus..Cena za pár.

Silne znejúca séria reproduktorov s pôsobivým pomerom cena/výkon
Monitor Supreme II je logickou a vylepšenou verziou pôvodnej série Monitor Supreme. Technicky prepracované a s významnými detailnými vylepšeniami, táto séria zostáva verná svojim nárokom a ponúka perfektne koordinované a nádherne spracované reproduktory s impozantným pomerom cena / výkon. Inžinieri Magnat sa zámerne vyhli prepracovanému vizuálnemu vzhľadu a nákladovo náročným materiálom. Namiesto toho sa zamerali na tvorbu vynikajúceho a autentického zvuku. Výsledkom môže byť videný a predovšetkým môže byť počuť! Významný podiel na tomto výsledku bol dosiahnutý pomocou novo vyvinutého výškového meniča a zadného zúženého krytu Monitor Supreme II.

Série výrazne ťažia z vývoja nového výškového meniča
Všetky používané meniče boli jemne vyladené pomocou laserového meracieho systému Klippel a sú vybavené robustnými kovovými košmi a extra silným magnetickým pohonom. Basové meniče používajú špeciálne potiahnutý celulózny kónus, čo má za následok výrazné zníženie čiastkových vibrácií pri súčasnej optimalizácii hmotnosti. Cieľom tohto opatrenia je zdokonaliť presnosť reprodukcie hudby a dosiahnuť maximálnu dynamiku. Stĺpové reproduktory a väčší z dvoch regálových reproduktorov sú vybavené novo vyvinutou 25 mm kupolou pre výškový rozsah. Tkaná kupola, ktorý je ovládaná cez silný feritový menič, zabezpečuje vyváženú reprodukciu v celom príslušnom frekvenčnom rozsahu. Novo navrhnutá príruba výškového meniča tiež zabezpečuje homogénnejšie výšky. V dôsledku obmedzenia priestoru, menšie regálové reproduktory a centrálny reproduktor v tejto sérii boli vybavené trochu menšou 13 mm kupolou, ale s veľmi vysokým rozlíšením.

Úroveň kvality je zreteľná pri všetkých komponentoch
Vysoko kvalitné výhybky použité v tejto rade sú zodpovedné za distribúciu hudobných signálov na zodpovedajúce meniče. Tieto prechody, ktoré vykazujú sklon oktávy až 18 dB, rovnako ako fázová korekcia plnia svoje úlohy dokonale. Samotné skrinky, ktoré sú mierne zúžené na zadnej strane, sú skutočnými vizuálnymi a technickými vychytávkami. Sú vyrobené z odolnej MDF a môžu sa pochváliť veľmi nízkymi rezonančnými vlastnosťami. Reproduktory Monitor Supreme predstavujú atraktívny kontrast čiernej ozvučnice a sú k dispozícii v dvoch povrchových úpravách dreva vysokej kvality ( čierna alebo mocha ). Veľké stĺpové modely sú vybavené gumovými alebo kovovými hrotmi, aby sa zabránilo pozemnej rezonancie. Pevné, pozlátené skrutkovacie svorky na zadnejstrane reproduktorov zabezpečia dokonalé pripojenie k  zosilovaču.

Technické údaje:

 • Systém: 3-pásmový, stĺpový reproduktor s Bass-reflexom

 • Basový reproduktor: 2× 20 cm

 • Stredo-basový reproduktor: 17 cm

 • Výškový reproduktor: 2,5 cm

 • Výkon (RMS / Max.): 225 W / 450 W

 • Citlivosť (2.8V/1m): 93 dB

 • Impedancia: 4 – 8 ohmov

 • Frekvenčný rozsah: 18 – 40 000 Hz

 • Deliaca frekvencia: 350 Hz / 3500 Hz

 • Odporúčaný výkon zosilňovača: 30 – 450 W

 • Rozmery (š x v x h): 26,7 × 108 × 33,5 cm

 • Hmotnosť: 23 kg / kus