TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

LG OLED55E8PLA

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: LG
Kód: 8112
Prepravná váha: 29.3kg
Vaša cena:
€2.899,00
€1.969,00
Zľava: 32% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Televízorov, ktoré nedovoľujú žiadne kompromisy na svete príliš nie je - LG OLED55E8PLA sa však radí medzi tento vzácny druh. Pre obraz, ktorý vás šokuje, totiž využíva prevratné technológie, ako je OLED panel, 4K Ultra HD rozlíšenie alebo napríklad Cinema HDR, aby sa vyrovnal kino zážitku. Obrazová kvalita, ktorá je pre drvivú väčšinu televízorov ešte vzdialenou budúcnosťou, sa vďaka nim dramaticky blíži realite a ocenia ho najnáročnejší diváci požadujúci premiéry hollywoodskych filmov i seriálov v tej najvyššej možnej kvalite. Rovnako tak z neho budú jasať vďaka veľkej uhlopriečke a krištáľovo čistému obrazu aj v najrýchlejších scénach fanúšikovia športových prenosov. Dvojnásobne potom v kombinácii s excelentným systémom reproduktorov (4.2) o celkovej sile 60 W!

 

55 "OLED SMART televízor s uhlopriečkou 139 cm so špičkovým rozlíšením 4K UHD. Vychutnajte si špičkové zobrazenie jasných a farebných detailov ešte viac než kedykoľvek predtým spolu s kvalitným zvukovým sprievodom Dolby Atmos. Okrem toho tiež iste uvítate ultratenký a inovatívny dizajn a rad inteligentných funkcií, ktoré vás zabavia v dňoch, kedy budete potrebovať zábavu a relax.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalá čierna a ohromujúci kontrast

Jedine dokonalá čierna môže zaručiť bohatý kontrast - a taká úroveň kontrastu je práve u tohto OLED televízora. Vďaka bohatému kontrastu je u všetkých farieb pridaná hĺbka a odkryté detaily a textúry obrazu, ktoré by inak zostali skryté. Tým všetkým je dosiahnuté maximálneho filmového zážitku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Brilantný mozok televizora

Čistý obraz s jedinečnými detailami, vynikajúce farby, väčšia hĺbka, ale aj prvotriedny zvuk, a nakoniec aj skvelý výkon televízora - to všetko možno zaznamenať v každom obraze tohto televízora vďaka inteligentnému procesoru Alpha 9, ktorý je optimalizovaný priamo pre LG OLED TV.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Cinema HDR

Technológia HDR spoločnosti LG optimalizuje obsah vo väčšine formátov HDR vrátane formátu HDR10 Pre a HLG Pro, a to takým spôsobom, že výsledný obraz vám doslova vyrazí dych jemnými detailmi, reálnymi farbami a širokými možnosťami kontrastu. Špičkový obraz je potom navyše podporený aj technológiami Dolby Vision a Advanced HDR, vďaka ktorým je na obrazovke televízora reprodukovaná skutočná vízia Hollywoodskych filmárov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dolby Atmos

Vychutňajte si plnohodnotný kino zážitok priamo u vás doma vďaka technológii Dolby Atmos, ktorá realisticky zachytáva pohyb každého predmetu a vytvára 360 ° priestorový zvuk, ktorý vás ohromí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Dokonalé splynutie s interiérom

Ultra tenký s dokonalou líniou obrazovky, vybavený vyspelými funkciami a vynikajúcim obrazom, to je OLED televízor LG ktorého elegantný dizajn má šmrnc a iskru, a ktorý posunie dizajn vašej domácnosti na ďalšiu úroveň.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Naj vlastnosti TV

55 "OLED SMART televízor s uhlopriečkou 139 cm so špičkovým rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160 px). Typ displeja: OLED. Lokálne stmievanie. Typ tunera: DVB-C / T / T2 / S / S2. Podpora HDR 10, Dolby Vision, HLG, HEVC H.265 kodek, VP9, Wide Color Gamut - Perfect Color, 4K Upscaler, Advanced HDR by Technicolor, HFR a Magic Zoom. 4.2 systém reproduktorov. 60 W výkon. DTS Dekodér, Dolby Atmos, bezdrôtová zvuková synchronizácia a Magic Sound Tuning. Smart funkcie a zdieľanie: Internetový prehliadač. Operačný systém. Podpora nahrávania TV vysielania. Pripojenie klávesnice a myši. Magic Mobile Connection a Bluetooth. Podpora Wi-Di, DLNA, Miracast a Wi-Fi. Magický ovládač. Podpora VESA 300 x 200. Energetická trieda A.

Technické údaje:

Symbol výrobcu OLED55E8
Názov produktu Television LG OLED55E8
Výrobca LG
Trieda produktu OLED televízor
Veľkosť obrazovky 55 palcov
Technológia podsvietenia panelu OLED
Podpora HD technológie Ultra HD (4K)
Podpora 3D technológie Nie
Podpora HDR (High Dynamic Range) Nie
Zakrivená obrazovka Nie
Rozlíšenie obrazu 3840 x 2160 pixelov (obrazových bodov)
Videosignál (HD) • 2160p
• 1080i
• 1080p
• 720p
• 720i
• 576p
• 576i
• 480p
• 480i
Natívny pomer strán obrazu 16: 9
Jas obrazu nedostatok dát
Typ TV tuneru • DVB-T2
• DVB-C
• DVB-S2
Zvukový systém • Dolby ATMOS
• Dolby Surround
• OLED Surround
Výkon audio výstupu 60 Watt
PiP (obraz v obraze) Nie
PaP (obraz a obraz) Nie
Funkcie Smart Áno
Užitočné Funkcie Personal Video Recording (PVR)
Čítačky pamäťových kariet Nie
Bezdrôtová sieťové karty (Wi-Fi) Áno
HDMI konektor 4 ks
SCART konektor 0 ks
DVI konektor 0 ks
D-Sub konektor 0 ks
Komponentný konektor (Y, Pb, Pr) 0 ks
S-Video konektor 0 ks
USB 2.0 konektor 3 ks
Dodatočné informácie o konektoroch • Bluetooth
• 1 x digitálny audio optický výstup
• WiDi (Wireless Display)
Energetická trieda A
Ročná spotreba energie 157 kWh
Spotreba energie (Prevádzka / šetriaci režim) 113 / - Watt
Montáž na stenu (VESA) 300 x 200 mm
Šírka 1228 mm
Výška 784 mm
Hĺbka 222 mm
Šírka (bez stojana) 1228 mm
Výška (bez stojana) 776 mm
Hĺbka (bez stojana) 51,8 mm
Čistá hmotnosť 20,5 kg
Hrubá hmotnosť 29,3 kg
Farba nedostatok dát