TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

LG OLED55B8PLA

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: LG
Kód: 8114
Prepravná váha: 27.3kg
Vaša cena:
€2.699,00
€1.134,00
Zľava: 58% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Televízia OLED s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160 px). Uhlopriečka 55 "/ 139 cm. Smart TV s OS. Technológia HDR, 4K upscaler, Dolby Atmos. Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2. Wi-Fi. Energetická trieda A. Bluetooth...

 

55 "OLED SMART televízor s uhlopriečkou 139 cm so špičkovým rozlíšením 4K UHD. Vychutnajte si špičkové zobrazenie jasných a farebných detailov ešte viac než kedykoľvek predtým spolu s kvalitným zvukovým sprievodom Dolby Atmos. Okrem toho tiež iste uvítate ultratenký a inovatívny dizajn a rad inteligentných funkcií, ktoré vás zabavia v dňoch, kedy budete potrebovať zábavu a relax.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalá čierna a ohromujúci kontrast

Jedine dokonalá čierna môže zaručiť bohatý kontrast - a taká úroveň kontrastu je práve u tohto OLED televízora. Vďaka bohatému kontrastu je u všetkých farieb pridaná hĺbka a odkryté detaily a textúry obrazu, ktoré by inak zostali skryté. Tým všetkým je dosiahnuté maximálneho filmového zážitku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Brilantný mozok televizora

Čistý obraz s jedinečnými detailami, vynikajúce farby, väčšia hĺbka, ale aj prvotriedny zvuk, a nakoniec aj skvelý výkon televízora - to všetko možno zaznamenať v každom obraze tohto televízora vďaka inteligentnému procesoru Alpha 9, ktorý je optimalizovaný priamo pre LG OLED TV.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Cinema HDR

Technológia HDR spoločnosti LG optimalizuje obsah vo väčšine formátov HDR vrátane formátu HDR10 Pre a HLG Pro, a to takým spôsobom, že výsledný obraz vám doslova vyrazí dych jemnými detailmi, reálnymi farbami a širokými možnosťami kontrastu. Špičkový obraz je potom navyše podporený aj technológiami Dolby Vision a Advanced HDR, vďaka ktorým je na obrazovke televízora reprodukovaná skutočná vízia Hollywoodskych filmárov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dolby Atmos

Vychutňajte si plnohodnotný kino zážitok priamo u vás doma vďaka technológii Dolby Atmos, ktorá realisticky zachytáva pohyb každého predmetu a vytvára 360 ° priestorový zvuk, ktorý vás ohromí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Dokonalé splynutie s interiérom

Ultra tenký s dokonalou líniou obrazovky, vybavený vyspelými funkciami a vynikajúcim obrazom, to je OLED televízor LG ktorého elegantný dizajn má šmrnc a iskru, a ktorý posunie dizajn vašej domácnosti na ďalšiu úroveň.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Naj vlastnosti TV

55 "OLED SMART televízor s uhlopriečkou 139 cm so špičkovým rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160 px). Typ displeja: OLED. Lokálne stmievanie. Typ tunera: DVB-C / T / T2 / S / S2. Podpora HDR 10, Dolby Vision, HLG, HEVC H.265 kodek, VP9, Wide Color Gamut - Perfect Color, 4K Upscaler, Advanced HDR by Technicolor, HFR a Magic Zoom. 2.2 systém reproduktorov. 40 W výkon. DTS Dekodér, Dolby Atmos, bezdrôtová zvuková synchronizácia a Magic Sound Tuning. Smart funkcie a zdieľanie: Internetový prehliadač. Operačný systém webOS Smart TV. Podpora nahrávania TV vysielania. Pripojenie klávesnice a myši. Magic Mobile Connection a Bluetooth. Podpora Wi-Di, DLNA, Miracast a Wi-Fi. Magický ovládač. Podpora VESA 300 x 200. Energetická trieda A.

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja [cm]: 139

Uhlopriečka displeja ["]: 55

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Technológia TV: HDR, OLED, Smart (múdra)

Frekvencia (Hz): výrobca neuvádza

WLAN (WiFi): Áno

Bluetooth: Áno

Operačný systém: WebOS

Webový prehliadač: Áno

DLNA: Áno

EPG: Ano

HbbTV (Červené tlačidlo): Áno

Miracast (Zrkadlenie obrazu): Áno

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Ovládanie gestami: Áno

Ovládanie hlasom: Áno

HDMI: Áno

HDMI 2.0: Áno

Počet HDMI: 4

Počet HDMI 2.0: 4

USB: Áno

USB 3.0: Áno

Jack (slúchadlá): Áno

Optický audio: Áno

LAN: Áno

CI: Áno

Typ tunera: DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (HEVC)

Podpora H.265 (HEVC): Áno

CRA certifikácia: Áno

Montáž na stenu: Áno

Energetická trieda: A

Spotreba [W]: 110

Výkon reproduktorov [W]: 40

Odporúčaná vzdialenosť pre sledovanie (m): 1,9

Balenie obsahuje: Pohybový ovládač

Farba: Strieborná

Rozmer pre VESA držiak: 300 x 200

Šírka [mm]: 1 228

Výška [mm]: 752

Hĺbka [mm]: 220

Hmotnosť [kg]: 17,8