TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

LG 65SK7900PLA

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: LG
Kód: 8107
Prepravná váha: 29.5kg
Vaša cena:
€1.599,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Televízia LED s rozlíšením UHD (3840 x 2160 px). Uhlopriečka 65 "/ 164 cm. Smart TV s OS WebOS Smart TV. Technológia HDR, 4K upscaler, Štadión Surrond Sound. Index kvality obrazu 100. Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2. Wi-Fi. Energetická trieda A+ 

Bohaté a verné farby

LG Super UHD TV vám okrem bohatých a dokonale verných farieb z akéhokoľvek pozorovacieho uhlu ponúka okrem iného aj vysoký kontrast s veľmi širokou škálou svetlých a tmavých odtieňov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Displej Nano Cell

Displej LG Nano Cell je špičková technológia využívajúca nanočastice, ktoré optimalizujú jednotlivé farby. Táto technológia umožňuje tvorbu celého spektra farieb - zobrazený obraz je tak dokonale vernou kópiou vonkajšej reality.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Futbalový režim

Nielen pre nadšených fanúšikov futbalových zápasov, ale aj pre ostatných športových nadšencov je tento televízor LG vybavený špeciálnym futbalovým režimom. Tento režim vie všetok pohyb a akciu zobraziť plynule v živých a pestrých farbách a samozrejme aj s veľmi kvalitným zvukom - to všetko dokáže u vás doma vytvoriť dokonale akčnú atmosféru rovnako ako by ste sedeli na tribúne štadióne.

Rovnaký zážitok z ľubovolného uhlu

Vychutnajte si športové zápasy aj svoje obľúbené filmy v tej najlepšej kvalite s presným farebným vyobrazením, a to bez ohľadu na to, odkiaľ sa pozeráte na televíznu obrazovku. Televízor je na tento účel vybavený IPS obrazovkou, ktorá sa stará o to, že farby aj kontrast zostávajú na rozdiel od bežných televízorov zachované aj pri sledovaní televízora zo širokých pozorovacích uhlov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

4K Cinema HDR

Technológia HDR spoločnosti LG optimalizuje obsah vo väčšine formátov HDR vrátane formátu HDR10 Pro a HLG Pro a to takým spôsobom, že výsledný obraz vám doslova vyrazí dych jemnými detailmi, reálnymi farbami a širokými možnosťami kontrastu. Špičkový obraz je potom navyše podporený aj technológiami Dolby Vision a Advanced HDR, vďaka ktorým je na obrazovke televízora reprodukovaná skutočná vízia Hollywoodskych filmárov.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Stadion Surround Sound

S týmto televízorom LG nepotrebujete už žiadnu ďalšiu dodatočnú výbavu v podobe SoundBaru alebo napríklad reproduktorov, aby ste si vychutnali špičkovo znejúci zvuk. Exkluzívne všesmerový zvuk spoločnosti LG vám totiž sprostredkuje vzrušujúcu atmosféru štadióna aj bez toho.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pohodlné ovládanie a hľadanie

Zoznámte sa ľahko a rýchlo s obsahom, základnými ovládacími prvkami, vyhľadávaním alebo s vybranými aplikáciami a ďalšími prémiovými službami prostredníctvom systému webOS. Tieto funkcie môžete teraz objavovať okrem diaľkového ovládača tiež prostredníctvom svojho hlasu.

Premyslený dizajn

Ultra tenký s dokonalou líniou obrazovky, vybavený vyspelými funkciami a vynikajúcim obrazom, to je televízor LG ktorého elegantný dizajn má šmrnc a iskru.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Naj vlastnosti TV

 

65 "SMART televízor s uhlopriečkou 164 cm so špičkovým rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160 px). Typ displeja: Nano Cell displej. Lokálne stmievanie. Typ tunera: DVB-C / T / T2 / S / S2. Podpora HDR 10, Dolby Vision, HLG, HEVC H.265 kodek, VP9, Wide Color Gamut, 4K Upscaler, Magic Zoom. 2.0 systém reproduktorov, 20 W výkon. DTS Dekodér, bezdrôtová zvuková synchronizácia a Magic Sound Tuning. Smart funkcie a zdieľanie: Internetový prehliadač. Operačný systém webOS Smart TV. Podpora nahrávania TV vysielania. Pripojenie klávesnice a myši. Magic Mobile Connection a Bluetooth. Podpora Wi-Di, DLNA, Miracast a Wi-Fi. Magický ovládač. Podpora VESA 300 x 300. Energetická trieda A+.

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja [cm]: 164

Uhlopriečka displeja ["]: 65

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Technológia TV: HDR, LED, Smart (múdra)

Frekvencia (Hz): 50

Index kvality obrazu: 100

Operačný systém: WebOS

DLNA: Áno

EPG: Ano

HbbTV: Áno

Miracast: Áno

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Ovládanie gestami: Áno

Ovládanie hlasom: Áno

Webový prehliadač: Áno

Typ tunera: DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2

Podpora H.265 (HEVC): Áno

WLAN (WiFi): Áno

LAN: Áno

Bluetooth: Áno

USB: Áno

HDMI: Áno

Počet HDMI: 4

HDMI 2.0: Áno

Počet HDMI 2.0: 4

RCA (Komponentný): Áno

Optický audio: Áno

Jack (slúchadlá): Áno

CI: Áno

Balenie obsahuje: Pohybový ovládač

Energetická trieda: A+

Spotreba [W]: 104

Farba: Strieborná

Montáž na stenu: Áno

Výkon reproduktorov [W]: 20

Šírka [mm]: 1 455

Výška [mm]: 909

Hĺbka [mm]: 271,3

Hmotnosť [kg]: 24,4

Rozmer pre VESA držiak: 300 x 300

Stručné technické údaje:

Uhlopriečka: 65 "/ 165cm • Rozlíšenie: 3840x2160 • Panel: LCD, LED (priame osvetlenie, lokálne stmievanie)HDR: áno, Dolby Vision, HDR10, HLG • 3D: nie • Tuner: 1x DVB-T / -T2 / -C / -S / -S2 HEVC (H.265) , Komponenty (YPbPr) • Audio pripojenia: digitálny audio výstup (1x optický), 1x slúchadlá (3,5 mm) • Ďalšie pripojenia: 2x USB 2.0, LAN, 1x CI 1.3 • Bezdrôtové pripojenie: WLAN, Bluetooth • Operačný systém: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS • Celkový audio výstup: 20W (2x 10W) • Špeciálne funkcie: Webový prehliadač, webové služby, HbbTV, DLNA, USB rekordér, hlasové ovládanie • Trieda energetickej účinnosti: A + • Ročná spotreba: 144kWh • Spotreba energie : 104W (typická) • Rozmery so stojanom: 145,5x89,8x31,2cm • Rozmery bez stojana: 145,5x84,1x6,4cm • Hmotnosť so stojanom: 25,50kg • Hmotnosť bez stojana: 24,00kg • VESA: 300x300 • Farba: šedá • Záruka výrobcu: dva roky