TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

LED TV Sony KD-65ZD9

Dostupnosť na objednávku
Výrobca: Sony
Kód: 215
Prepravná váha: 35.7kg
Vaša cena:
€4.989,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Objavte obraz, aký inde nestretnete, v rozlíšení 4K HDR s ultrakontrastom.

Televízor 4K Ultra HD TV s technológiami 4K HDR Processor X1™ Extreme a Backlight Master Drive™.

K dispozícii s veľkosťou obrazovky 164 cm (65")
Technológia 4K HDR Processor X1 Extreme™ prináša realitu do každej scény
Bezkonkurenčný kontrast s technológiou Backlight Master Drive™

4K HDR: nová generácia kvality obrazu

Televízor kompatibilný s vysokým dynamickým rozsahom (HDR) zmení spôsob, akým sledujete jeho obraz. Obrazový obsah vo formáte HDR kombinovaný s rozlíšením 4K Ultra HD vytvorí výnimočné detaily, farbu a kontrast s oveľa širším rozsahom jasu ako pri iných formátoch obrazu. Výsledkom je najrealistickejší obraz, aký kedy televízor dokázal vytvoriť, s jedinečnými svetlými farbami a jemnými detailmi.

4K HDR Processor X1™ Extreme

4K HDR Processor X1™ Extreme

Technológia 4K HDR Processor X1™ Extreme určená na vylepšovanie obrazu 4K HDR najnovšej generácie prináša realitu do každej scény. Vďaka až o 40 % rýchlejšiemu spracovaniu obrazu v reálnom čase v porovnaní s našou renomovanou technológiou 4K Processor X1™ poskytuje bezkonkurenčnú kvalitu obrazu bez ohľadu na sledovaný obraz, pričom konvertuje akýkoľvek zdroj na kvalitu blížiacu sa kvalite 4K HDR.

Object-based HDR remaster

Object-based HDR remaster

Individuálnym analyzovaním jednotlivých objektov v každej scéne funkcia Object-based HDR remaster technológie 4K HDR Processor X1™ Extreme optimalizuje a vylepšuje farby a kontrast. Vďaka nej sa kvalita sledovaného obsahu bude blížiť kvalite HDR. Tmavé prvky budú tmavšie, svetlé prvky budú svetlejšie a všetko medzi tým bude presnejšie osvetlené, vďaka čomu bude každá scéna realistickejšia ako kedykoľvek predtým.

Dual database processing

Dual database processing

Technológia 4K HDR Processor X1™ Extreme obsahuje dve zobrazovacie databázy, ktoré spoločne v reálnom čase zlepšujú obraz. Vyhľadávaním v tisíckach vzorov obrazu v exkluzívnych databázach spoločnosti Sony týkajúcich sa potlačenia šumu a veľmi vysokého rozlíšenia odstraňujú neželaný šum a konvertujú každý obraz na čistotu rozlíšenia 4K, aby ste si mohli užívať neuveriteľnú kvalitu obrazu bez ohľadu na zdroj.

Super Bit Mapping™ 4K HDR

Super Bit Mapping™ 4K HDR

Funkcia Super Bit Mapping™ 4K HDR technológie 4K HDR Processor X1™ Extreme vytvára plynulejší a prirodzenejší obraz minimalizovaním pruhovania farieb. Vďaka výkonnému 14-bitovému spracovaniu signálu rozkladá pruhy farieb 8-bitového alebo 10-bitového zdroja a konvertuje ich na ekvivalent 14-bitovej gradácie až so 64-násobným počtom úrovní farieb. Poskytuje elegantnú reprodukciu tvárí, západov slnka a ďalších oblastí s jemnou gradáciou farieb.

Backlight Master Drive™ – Calibrated beam LED design

Backlight Master Drive™ – Calibrated beam LED design

Technológia Backlight Master Drive™ obsahuje nový optický dizajn diód LED, ktorý ponecháva svetlo, len keď sa vyžaduje pre danú scénu. Efektívnejším využívaním svetla tento dizajn obmedzuje rozptyl svetla a efekt odlesku, ktorý možno pozorovať na iných televízoroch s celoplošným podsvietením, čím poskytuje väčší jas a presnejší kontrast než kedykoľvek predtým.

Technológia X-tended Dynamic Range™ PRO: jedinečné podsvietenie

Technológia X-tended Dynamic Range™ PRO: jedinečné podsvietenie

Tento jedinečný algoritmus podsvietenia verne reprodukuje oveľa širší rozsah jasu ako konvenčný televízor LED so svetlejšími jasnými a hlbšími tmavými odtieňmi s pôsobivejšími detailmi. V spojení so signálom HDR si vychutnáte ešte krajší obraz v každej scéne, pretože zvyšuje kvalitu signálu HDR a vytvára jemne odstupňované odtiene a žiarivejšie farby.

Displej TRILUMINOS™ 

Displej TRILUMINOS™ 

Displej TRILUMINOS™, jedinečný pre spoločnosť Sony, obohatí váš zážitok zo sledovania vďaka širokej palete farieb a prirodzeným odtieňom. Displej TRILUMINOS vynikajúco reprodukuje odtiene červenej, zelenej a modrej - farieb, ktorých presné zobrazenie je v prípade televízorov neustálym problémom. Vďaka svojej širokej palete farieb a jemnej gradácii nádherne zobrazuje aj odtiene pokožky.

4K X-Reality™ PRO: Zvýšte kvalitu každého obrazu až na formát 4K 

4K X-Reality™ PRO: Zvýšte kvalitu každého obrazu až na formát 4K 

Objavte vzrušujúci svet jedinečnej čistoty. Kvalita každého jednotlivého pixela sa jedinečne zvýši vďaka našej doteraz najvýkonnejšej technológii spracovania obrazu v rozlíšení 4K. Jednotlivé časti každej scény sa analyzujú a porovnávajú so špeciálnou obrazovou databázou, ktoré samostatne rieši kvalitu štruktúry, kontrastu, farby a okrajov. Rozdiel, ktorý vytvárajú realistické detaily, je zrejmý vo všetkom, čo pozeráte. 

Technológia Motionflow™ XR vytvára plynulú akciu  

Technológia Motionflow™ XR vytvára plynulú akciu  

Vychutnajte si plynulé a ostré detaily aj v sekvenciách s rýchlym pohybom vďaka technológii Motionflow™ XR. Táto novátorská technológia vytvára a vkladá ďalšie snímky medzi tie pôvodné. Porovnáva kľúčové vizuálne faktory po sebe nasledujúcich snímok a potom vypočíta chýbajúce časti akcie v sekvenciách. Na niektorých modeloch sa vkladajú aj čierne snímky, aby sa dosiahol skutočne filmový vzhľad bez rozmazania.

Ponorte sa do formátu 3D

Ponorte sa do formátu 3D

Vychutnajte si kompatibilné filmy na diskoch Blu-ray Disc™, televízne programy a videá na webe s detailným 3D obrazom. Sledujte obraz s realistickejšou hĺbkou poľa, pri ktorom vás športové podujatia, filmy a hry uchvátia ako nikdy predtým. Môžete pripojiť aj prehrávač diskov 3D Blu-ray Disc™ a vychutnajte si video vo formáte 2D vo vyššej kvalite napodobňujúcej formát 3D s väčšou hĺbkou a detailnejším obrazom.

Úhľadná zadná strana

Úhľadná zadná strana

Skryte káble z dohľadu vďaka konštrukcii panela s priestorom na ukrytie káblov. Všetky káble sú plne skryté za panelom a vychádzajú zo stredu stojana, takže nerušia elegantný vzhľad.

Predná časť bez káblov

Predná časť bez káblov

Všetky káble je možné jednoducho viesť po zadnej strane televízora a zasunúť do stojana, aby spredu nebolo vidno žiadne káble.

Jednoduché pripojenie a prehrávanie

Jednoduché pripojenie a prehrávanie

Jednoducho zapojte kábel USB alebo HDMI na bočnej strane televízora a spustite prehrávanie. Potom stačí zavrieť bočný kryt, aby bolo všetko úhľadne skryté, keď ho nepoužívate.

Bledozlatá povrchová úprava

Bledozlatá povrchová úprava

Dômyselný hliníkový rám s bledozlatým prúžkom na jedinečný vzhľad, ktorý každému priestoru dodá pocit výnimočnosti. Bledozlatá farba dokonale ladí s vaším nábytkom na dosiahnutie elegantného zážitku zo sledovania.

Do televízorov BRAVIA® prichádza systém Android TV

Do televízorov BRAVIA® prichádza systém Android TV

Televízor Smart TV je aj v menšom formáte. Všetko, čo máte radi v smartfónoch alebo tabletoch, môžete teraz preniesť na jedinečnú veľkú obrazovku televízora BRAVIA®. Úplne nové televízory so systémom Android TV od spoločnosti Sony umožňujú jednoducho prepojiť rôzne zariadenia so systémom Android a vychutnať si každý obsah, od aplikácií až po filmy. 

Využite hlasové vyhľadávanie a povedzte, čo chcete vidieť

Využite hlasové vyhľadávanie a povedzte, čo chcete vidieť

Venujte menej času vyhľadávaniu a viac pozeraniu. Hlasové vyhľadávanie v televízoroch Android TV™ umožňuje využiť vyhľadávanie Google na nájdenie obsahu rôznych služieb bez zdržujúceho zadávania textu. Môžete získať aj odporúčania - ak sa napríklad spýtate na romantické komédie, zobrazí sa zoznam vhodných možností.

Panel obsahu: nájdite všetko v okamihu

Panel obsahu: nájdite všetko v okamihu

Nenápadný panel obsahu umožňuje rýchle vyhľadanie filmu, televíznej relácie alebo videa, ktoré hľadáte. Vyvolajte panel obsahu a môžete ďalej pozerať a pritom prechádzať cez živé televízne vysielanie, videá na požiadanie, prevzaté televízne relácie a ďalší obsah. Môžete si dokonca prispôsobiť panel obsahu tak, aby sa najčastejšie vyhľadávaný obsah zobrazoval ako prvý. 

Google Play™: Svet obsahu a aplikácií

Google Play™: Svet obsahu a aplikácií

Objavte filmy a televízne relácie, hry a mnoho iného zo služby Google Play™. Vychutnajte si veľký a stále rastúci výber aplikácií na televízore úplne novým spôsobom.  

Stvorený na počúvanie: ClearAudio+   

Stvorený na počúvanie: ClearAudio+   

Vychutnajte si zvuk rovnako realistický ako obraz. Technológia ClearAudio+ doladí zvuk a vytvorí strhujúci zážitok, ktorý vás úplne pohltí. Počúvajte hudbu, dialógy a priestorové efekty vo všetkom, čo pozeráte, zreteľnejšie a vo vyššej kvalite.

Technológia DSEE obnovuje detaily digitálnej hudby   

Technológia DSEE obnovuje detaily digitálnej hudby   

Internetové video s nízkym rozlíšením, záznam televíznych programov a iné vysoko komprimované zvukové súbory neznejú vždy lákavo. Pri komprimácii digitálneho zvuku sa stráca veľké množstvo informácií. Technológia Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) obnovuje stratené zložky frekvencií (najmä vysoké frekvencie) a vytvára prirodzený zvuk s väčším priestorovým efektom.  

Filmový zvuk s technológiou S-Force Front Surround

Filmový zvuk s technológiou S-Force Front Surround

Vychutnajte si strhujúcu zvukovú scénu, ktorá vás vtiahne do centra akcie. Priestorový zvuk S-Force Front Surround napodobňuje spôsob, akým mozog spracováva zvukové zdroje, vytváraním správnej hlasitosti, oneskorenia a spektra zvukových vĺn – len pomocou ľavého a pravého kanála reproduktora. Vďaka prirodzenej simulácii trojrozmerného zvukového poľa si vychutnáte bohatý verný zvuk v širšej oblasti ozvučenia.

Funkcia Clear Phase na vytvorenie plynulých, vyvážených frekvencií  

Funkcia Clear Phase na vytvorenie plynulých, vyvážených frekvencií  

Televízor BRAVIA® používa výkonný počítačový model na analýzu a kompenzáciu nepresností v odozve reproduktora. Využíva na to vzorkovanie frekvencie reproduktora s vyššou presnosťou. Tieto informácie sa vedú späť, aby sa potlačili hraničné polohy v prirodzenej odozve reproduktora a výsledkom je čistý, prirodzený zvuk s plynulou a rovnomernou reprodukciou všetkých frekvencií. 

Buďte pánom každého momentu vďaka službe na zdieľanie fotografií

Buďte pánom každého momentu vďaka službe na zdieľanie fotografií

Zdieľajte fotografie cez televízor BRAVIA® a umožnite priateľom, aby si uložili obľúbený obsah. Bezdrôtové prenosy sú v našej sieti rýchle a stabilné. Fotografie môžete zdieľať v pôvodnej veľkosti pomocou smartfónov so systémami Android (Android 2.3 a novšie verzie) alebo iOS (iOS5 a novšie verzie). Nepotrebujete pripojenie k internetu ani žiadne aplikácie.

Zmeňte televízor na digitálny rekordér: ZÁZNAM NA PEVNÝ DISK CEZ USB

Zmeňte televízor na digitálny rekordér: ZÁZNAM NA PEVNÝ DISK CEZ USB

Uložte si obľúbené televízne programy na externý pevným disk USB a pozrite si ich, kedy budete chcieť. Funkcia USB HDD REC umožňuje nahrávanie jedným dotykom a časované nahrávanie digitálneho vysielania na ktorékoľvek zariadenie USB s pevným diskom s kapacitou až 2 TB. Počas pozerania programu jednoducho stlačte tlačidlo REC a spustite nahrávanie, ktoré sa na konci programu automaticky zastaví.

Zažite tú najlepšiu kvalitu obrazu v rozlíšení 4K UHD

Zažite tú najlepšiu kvalitu obrazu v rozlíšení 4K UHD

Rad televízorov s rozlíšením 4K UHD od spoločnosti Sony prináša úžasnú kvalitu obrazu a je kompatibilný s požiadavkami asociácie Digital Europe pre rozlíšenie UHD.

Obohaťte svoj zážitok zo sledovania vďaka aplikácii TV SideView.

Obohaťte svoj zážitok zo sledovania vďaka aplikácii TV SideView.

Vyhľadávajte, nahrávajte a hovorte o obľúbených televíznych programoch pomocou aplikácie TV SideView. Používajte tablet alebo smartfón (so systémom Android alebo iOS) na zobrazenie aktuálneho televízneho programu, ako aj najpopulárnejších televíznych relácií, ktoré sú práve v kurze. Keď nájdete, čo chcete pozerať, môžete si nastaviť upozornenie, a tak nikdy nezmeškáte obľúbený program. Tweetujte svoje reakcie naživo a pozrite sa, čo hovoria ostatní diváci..

 

Technické údaje:


Televízor bez podstavca na stôl (Š x V x H)

Približne 146,2 x 84,7 x 7,8 cm

TV s podstavcom na stôl (Š x V x H)

Približne 146,2 x 92,0 x 26,8 cm

Šírka stojana

Približne 43,7 cm

Rozmery balenia (Š x V x H)

Približne 170,0 x 97,0 x 23,7 cm

Televízor bez podstavca na stôl

Približne 32,0 kg

Televízor s podstavcom na stôl

Približne 35,7 kg

Veľkosť a hmotnosť

3D funkcie

Veľmi vysoké rozlíšenie 3D

Áno

3D

Active (Aktívne)

Zvláštne funkcie

Programový sprievodca (EPG)

Áno

Časovač zapnutia/vypnutia

Áno

Funkcia BRAVIA Sync

Áno

Rodičovská kontrola

Áno

Funkcia USB Play

Áno (podporovaný systém súborov: FAT16/FAT32/exFAT/NTFS)

Záznam na pevný disk cez USB

Áno

Zobrazenie viacerých jazykov

BUL/CAT/CZE/DAN/GER/GRE/ENG/SPA/EST/FIN/FRE/HEB/HRV/HUN/ITA/KAZ/LIT/LAV/DUT/NOR/POL/POR/RUM/RUS/SLO/SLV/SRP/SWE/TUR/UKR/BOS/MAC

Príručka i-Manual

Áno

Obrazové a zvukové funkcie

Zvuk - zhrnutie

Výstupný zvukový výkon 10 W + 10 W

Vlastnosti obrazu - zhrnutie

24p True Cinema™

Technológia 4K X-Reality™ PRO

Displej TRILUMINOS®

Technológia X-tended Dynamic Range™ PRO

technológia Advanced Contrast Enhancer (ACE)

HDR (vysoký dynamický rozsah)

Motionflow™ XR 1200 Hz (natívne 100 Hz)

HDR (vysoký dynamický rozsah)

Áno

Reproduktor Clear Phase

Áno

Výstupný zvukový výkon

10 W + 10 W

Nastavenia zvukového režimu

Štandardný/Kino/Živé vysielanie futbalu/Hudba

S-Force Front Surround 3D

Áno

S-Master

Áno

Dolby® Digital/Dolby® Digital Plus/Dolby® Pulse

Áno

Displej Triluminos™

Áno

4K X-Reality™ PRO

Áno

Detekcia oblasti tváre (len 2K)

Áno

Režim obrazu

Živý, Štandardný, Vlastný, Profesionálne kino, Domáce kino, Šport, Animácia, Foto-živé, Foto-štandardné, Foto-vlastné, Hry, Grafika

Širokouhlý režim

Áno

Širokouhlý režim pre počítač

Širokouhlé zväčšenie/Normálny/14:9/Plný/Zväčšenie

Automatický širokouhlý režim

Áno

Zdokonalenie pohybu

Motionflow™ XR 1200 Hz

technológia Advanced Contrast Enhancer (ACE)

Áno

Režim 24p True Cinema™

Áno

CineMotion/Film Mode/Cinema Drive

Áno

Displej

Technológia X-tended Dynamic Range

Áno (X-tended Dynamic Range™ PRO)

Vlastnosti displeja - zhrnutie

3D (aktívne)

Priame podsvietenie LED (Backlight Master Drive™)

Rozlíšenie

Rozlíšenie 4K Ultra HD (3 480 x 2 160)

LCD

Áno

Podsvietenie LED

Priame podsvietenie LED (Backlight Master Drive™)

4K

Áno

Veľkosť obrazovky

163,9 cm

Pomer strán

16:9

Pozorovací uhol (vpravo/vľavo)

178 (89/89) stupňov

Pozorovací uhol (nahor/nadol)

178 (89/89) stupňov

Sieťové pripojenie

Android TV

Android

Vlastnosti bezdrôtového pripojenia - zhrnutie

Zrkadlenie obrazovky

Wi-Fi® Direct

NFC

Verzia 4.1 HID/HOGP/3DSP/SPP

Zrkadlenie obrazovky

Áno

TV Side View

Áno

Funkcia domácej siete

Áno

Bezdrôtový štandard LAN

Zabudovaný

Aplikácie

Opera TV Store

Webový prehliadač

Opera

Wi-Fi® Direct

Áno

Funkcie

Stojanový dizajn

Čierna bridlica

Kompatibilita s normou VESA

Áno

Osvetľovacia dióda LED