TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

LED TV Sony KD-65XF8596B

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Sony
Kód: 290/A
Prepravná váha: 32kg
Vaša cena:
€2.329,00
€1.489,00
Zľava: 36% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Televízia LED s rozlíšením 4K (3840 x 2160 px). Uhlopriečka 65 "/ 164 cm. SMART TV s OS Android. Technológia HDR, Triluminos, 4K X-Reality PRO. Index kvality obrazu 1000. Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2. Wi-Fi. Energetická trieda A..

Neuveriteľná realita s jedným čípom

4K HDR Processor X1 reprodukuje obraz, u ktorého vás doslova pohltí hĺbka, textúry a prirodzenosť farieb. Zobrazené farby sú čisté, s vysokým jasom bez akýchkoľvek nedokonalostí. Takto zobrazený reálny obraz však nie je obyčajnou zásluhou tohto výkonného čipu, ale je tvorený dokonalou súhrou špičkových technológií vylepšenia objektov pomocou HDR a Super Bit Mapping 4K HDR.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vylepšenie objektu pomocou HDR

S touto technológiou dochádza k analyzovaniu farby jednotlivých objektov na obrazovke a na úpravu kontrastu, na rozdiel od bežných televízorov, kde sa kontrast nastavuje iba na jednej kontrastnej krivke od čiernej po bielu. Vďaka technológii vylepšenia objektov dosahuje zobrazený obraz väčšej hĺbky, obsahuje viac detailných textúr a je dokonale reálny.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Technológia Super Bit Mapping 4K HDR

Keď zapadá slnko nebo sa rozsvieti nekonečnou paletou odtieňov sýtych farieb, to je to, čo vidíte, a to je to, čo uvidíte aj na obrazovke televízora Sony. Už žiadne "pruhovanie", ktoré sa môže objaviť u bežného televízora, ale prirodzený obraz zobrazujúci tisíce tónov, odtieňov a farebných gradácií - proste dokonale prirodzený obraz v kvalite rozlíšenia 4K.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Objavte každý detail v rozlíšení 4K

Vďaka technológii 4K X-Reality PRO je každý zobrazený záber vylepšený tak, že sa blíži skutočnej kvalite 4K. Všetky snímky sa zaostrujú a vylepšujú ihneď, v reálnom čase takže sú odhalené všetky detaily, ktoré by vám inak mohli uniknúť.

Omlouváme se, popis obrázku chybí. 

4K X-Reality Pro

Spracovanie obrazu technológiou 4K X-Reality Pro od Sony zvyšuje rozlíšenie každého pixelu pre dosiahnutie dokonale zreteľného a detailného obrazu. Pixely sú analyzované za účelom zaistenia ostrého obrazu v reálnom čase, takže môžete ihneď vnímať maximálne možné detaily.

Triluminos displej

Zažite rozdiel s obrazom, ktorý doslova predstihne realitu a umocní váš zážitok zo sledovania. Displej Triluminos dokáže skvele reprodukovať červené, zelené a modré odtiene do najjemnejších tónov, vďaka ktorým všetko pôsobí skutočným a mimoriadne verným dojmom.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

4K HDR

Možno ste ešte nemali šancu zažiť naozajstné vzrušenie pri sledovaní filmov a nikdy ste sa nedokázali poriadne zabaviť u hraní hier - avšak s týmto televízorom Sony bude všetko inak. Televízor totiž podporuje funkciu HDR, tzn. vysoký dynamický rozsah. Táto funkcia zvyšuje kontrast medzi najjasnejšou bielou a najtmavšou čiernou, takže každý pixel je presnejší a zobrazené scény živšie a detailnejšie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Android TV a hlasové ovládanie

Otvorte dvere domácej zábave vďaka tejto Android TV. Vďaka tomuto operačnému systému vo vašej SMART televízii si môžete ľahko užívať všetko od filmov, hier, fotografií, hudby, internetu i aplikácií, a to všetko prehľadne na veľkej obrazovke.

Navyše vďaka vylepšenému hlasovému ovládaniu bude vyhľadávanie relácií a aplikácií ešte jednoduchšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Jednoducho - stačí si povedať!

Mimoriadny dizajn

Spoločnosť Sony sa rozhodla nájsť kľúč k tomu, aby televízor pohodlne a prirodzene zapadol do obývacích priestorov vášho domova, kde svojím umiestnením získa svoje miesto vo vašom každodennom živote. Táto vízia nesie názov "Jemný minimalizmus", jedná sa o víziu prepojujúcu a kombinujúcu príjemné tvary, jemné detaily, textúry, materiály a teplé odtiene s vaším domovom. Výsledkom je televízor, ktorý ladí so svojím okolím a vytvorí s ním dokonalú súhru a harmóniu.

Naj vlastnosti TV

65 "LCD televízor s uhlopriečkou 164 cm a s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160). Obraz: podpora HDR10, HLG. Obrazový procesor 4K HDR Processor X1. Vylepšenia zreteľnosti s technológiou 4K X-Reality PRO. Vylepšenie farieb s Displej Triluminos, Super Bit Mapping 4K HDR, technológia Live Colour. Vylepšenie kontrastu s dynamickým vylepšením kontrastu a s vylepšením objektov pomocou HDR. Vylepšenia pohybu Motionflow XR 1000 Hz (natívne 100 Hz). Podpora HEVC. Zvuk: výkon 10 W + 10 W. Reproduktor Bass Reflex. Podpora Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse. DTS digitálny priestorový zvuk. Režim CLEARAUDIO +. Technológia S-Force Front Surround. OS Android. Úložisko 16 GB. Obsahová lišta. Hlasové vyhľadávanie. EPG. Internetový prehliadač Aplikácia Vewd. Obchod Google Play. Teletext. Časovač vypnutia. Možnosti pripojenia: Wi-Fi, podpora Bluetooth v4.1, pripojenie k chytrému telefónu (aplikácie video a TV SideView, chromecast built-in, Miracast). Podpora záznamu na USB HDD. Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2. Energetická trieda A.

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja [cm]: 164

Uhlopriečka displeja ["]: 65

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Technológia TV: HDR, LED, Smart (múdra), Triluminos

Frekvencia (Hz): 100

Index kvality obrazu: 1 000

Odporúčaná vzdialenosť pre sledovanie (m): 2,5

Operačný systém: Google Android

EPG: Áno

Miracast: Áno

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Ovládanie hlasom: Áno

Webový prehliadač: Áno

Typ tunera: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2

Podpora H.265 (HEVC): Áno

WLAN (WiFi): Áno

LAN: Áno

Bluetooth: Áno

USB: Áno

HDMI: Áno

Počet HDMI: 4

HDMI 2.0: Áno

Počet HDMI 2.0: 2

RCA (Komponentný): Áno

Optický audio: Áno

Jack (slúchadlá): Áno

CI: Áno

Energetická trieda: A

Spotreba [W]: 120

Farba: Čierna, Strieborná

České a Slovenské menu: Áno

Montáž na stenu: Áno

Výkon reproduktorov [W]: 20

Šírka [mm]: 1450

Výška [mm]: 900

Hĺbka [mm]: 315

Hmotnosť [kg]: 26,5

Rozmer pre VESA držiak: 300 x 300