TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

LED TV Sony KD-55XF7596 BAEP

Dostupnosť do 3dní
Výrobca: Sony
Kód: 292
Prepravná váha: 21.5kg
Vaša cena:
€1.090,00
€698,00
Zľava: 36% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Televízia LED s rozlíšením 4K (3840 x 2160 px). Uhlopriečka 55 "/ 139 cm. SMART TV s OS Android. Technológia HDR, 4K X-Reality PRO. Index kvality obrazu 400. Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2.HEVC (H.265) 3D:nie Bezdrôtové pripojenie: WLAN • Operačný systém: Android TV • Špeciálne funkcie: webový prehliadač.. 

Objavte každý detail v rozlíšení 4K

Vďaka technológii 4K X-Reality PRO je každý zobrazený záber vylepšený tak, že sa blíži skutočnej kvalite 4K. Všetky snímky sa zaostrujú a vylepšujú ihneď, v reálnom čase takže sú odhalené všetky detaily, ktoré by vám inak mohli uniknúť.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

4K X-Reality Pro

Spracovanie obrazu technológiou 4K X-Reality Pro od Sony zvyšuje rozlíšenie každého pixelu pre dosiahnutie dokonale zreteľného a detailného obrazu. Pixely sú analyzované za účelom zaistenia ostrého obrazu v reálnom čase, takže môžete ihneď vnímať maximálne možné detaily.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

4K HDR

Možno ste ešte nemali šancu zažiť naozajstné vzrušenie pri sledovaní filmov a nikdy ste sa nedokázali poriadne zabaviť u hraní hier - avšak s týmto televízorom Sony bude všetko inak. Televízor totiž podporuje funkciu HDR, tzn. vysoký dynamický rozsah. Táto funkcia zvyšuje kontrast medzi najjasnejšou bielou a najtmavšou čiernou, takže každý pixel je presnejší a zobrazené scény živšie a detailnejšie.

Android TV a hlasové ovládanie

Otvorte dvere domácej zábave vďaka tejto Android TV. Vďaka tomuto operačnému systému vo vašej SMART televízii si môžete ľahko užívať všetko od filmov, hier, fotografií, hudby, internetu i aplikácií, a to všetko prehľadne na veľkej obrazovke.

Navyše vďaka vylepšenému hlasovému ovládaniu bude vyhľadávanie relácií a aplikácií ešte jednoduchšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Jednoducho - stačí si povedať!

Stvorený k počúvaniu

Nielen čistý, kvalitný a detailný obraz, ale aj čistý a zreteľný zvuk, ktorý dotvorí atmosféru sledovania televízora. Za týmto čistým, prirodzeným a zreteľným zvukom hľadajte režim CLEARAUDIO +, ktorý vyladí zvuk televízora tak, aby bol pri sledovaní vytvorený emocionálne bohatý zážitok, ktorý vás doslova vtiahne do deja. To je zvuk televízora Sony.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Chytrejší spôsob, ako si užiť svôj smartphone

Zoberte zábavu do svojich rúk! Aj to vám umožní tento televízor Sony. Stačí vybrať svoj smartphone z vrecka alebo ho zdvihnúť zo stola a potom už len zdieľať všetok obľúbený obsah v dokonalých detailoch i farbách na veľkej obrazovke tohto šikovného televízora. Navyše vďaka technológii Plug and Play môžete jednoducho zdieľať videá, fotografie a hudbu z viacerých zariadení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Mimoriadny dizajn

Spoločnosť Sony sa rozhodla nájsť kľúč k tomu, aby televízor pohodlne a prirodzene zapadol do obývacích priestorov vášho domova, kde svojím umiestnením získa svoje miesto vo vašom každodennom živote. Vznikol tak tento televízor Sony - s úzkym prvotriedne navrhnutým hliníkovým rámom a dobre skrytými káblami, takže sa môžete plne sústrediť len a len na dokonale nádherný a živý obraz.

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja [cm]: 139

Uhlopriečka displeja ["]: 55

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Technológia TV: HDR, LED, Smart (múdra)

Frekvencia (Hz): 50

Index kvality obrazu: 400

Odporúčaná vzdialenosť pre sledovanie (m): 2,3

Operačný systém: Google Android

DLNA: Áno

EPG: Ano

Miracast: Áno

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Webový prehliadač: Áno

Typ tunera: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2

WLAN (WiFi): Áno

LAN: Áno

Bluetooth: Áno

USB: Áno

HDMI: Áno

Počet HDMI: 2

HDMI 2.0: Áno

Počet HDMI 2.0: 2

Optický audio: Áno

Jack (slúchadlá): Áno

CI: Áno

Farba: Čierna, Strieborná

České a slovenské menu: Áno

Montáž na stenu: Áno

Výkon reproduktorov [W]: 20

Šírka [mm]: 1242

Výška [mm]: 721

Hĺbka [mm]: 80

Hmotnosť [kg]: 17.4