TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

LED TV SONY KD-49XF7077S

Dostupnosť do 3dní
Výrobca: Sony
Kód: 299
Prepravná váha: 15.5kg
Vaša cena:
€789,00
€549,00
Zľava: 30% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


LCD TV, Uhlopriečka 49 "/123.0 cm, Rozlíšenie displeja QFHD 3840x2160, Vylepšenie zreteľnosti technológií 4K X-Reality PRO, Vylepšenie pohybu technológiou Motionflow XR 400Hz (Native 50Hz), Edge LED, Typ reproduktora Bass Reflex, Zvukový výstup: 10W + 10W, digitálny zosilňovač S-Master, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, Dolby AC-4, Operačný systém Linux, DVB-T / T2, DVB-C, DVB-S / S2, USB nahrávanie na HDD, USB port 3x, HDMI vstup 3x,

49 "SMART televízor s uhlopriečkou skvelých 123 cm s dokonalým zobrazením obrazu vďaka 4K UHD - aktuálna špička v rozlíšení televízorov. Tento 4K televízor vám ponúka rad výkonných technológií, ktoré sa starajú o hladký výkon, dokonale realistický obraz i zvuk, ale dokonca aj o vašu zábavu.

-Vysoký dynamický rozsah 4K
-Technológia 4K X-Reality PRO
-Režim ClearAudio+
-4K HDR
-Rychlý a jednoduchý prístup na YouTube

 

Objavte každý detail v rozlíšení 4K

Vďaka technológii 4K X-Reality PRO je každý zobrazený záber vylepšený tak, že sa blíži skutočnej kvalite 4K. Všetky snímky sa zaostrujú a vylepšujú ihneď, v reálnom čase takže sú odhalené všetky detaily, ktoré by vám inak mohli uniknúť.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

4K X-Reality Pro

Spracovanie obrazu technológiou 4K X-Reality Pro od Sony zvyšuje rozlíšenie každého pixelu pre dosiahnutie dokonale zreteľného a detailného obrazu. Pixely sú analyzované za účelom zaistenia ostrého obrazu v reálnom čase, takže môžete ihneď vnímať maximálne možné detaily.

4K HDR

Možno ste ešte nemali šancu zažiť naozajstné vzrušenie pri sledovaní filmov a nikdy ste sa nedokázali poriadne zabaviť u hraní hier - avšak s týmto televízorom Sony bude všetko inak. Televízor totiž podporuje funkciu HDR, tzn. vysoký dynamický rozsah. Táto funkcia zvyšuje kontrast medzi najjasnejšou bielou a najtmavšou čiernou, takže každý pixel je presnejší a zobrazené scény živšie a detailnejšie.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prístup na YouTube jednoduchým kliknutím

Ak ste fanúšikom vtipných videí, sledujete tvorbu YouTuber alebo si len radi púšťate videoklipy, potom iste oceníte rýchly prístup priamo na stránky YouTube prostredníctvom diaľkového ovládača, ktorý má za týmto účelom priamo vyhradené tlačidlo. Ak ste teda pripojení k internetu, stačí len stlačiť.

Stvorený k posluchu

Nielen čistý, kvalitný a detailný obraz, ale aj čistý a zreteľný zvuk, ktorý dotvorí atmosféru sledovania televízora. Za týmto čistým, prirodzeným a zreteľným zvukom hľadajte režim CLEARAUDIO +, ktorý vyladí zvuk televízora tak, aby bol pri sledovaní vytvorený emocionálne bohatý zážitok, ktorý vás doslova vtiahne do deja. To je zvuk televízora Sony.

Naj vlastnosti TV

49 "LCD televízor s uhlopriečkou 123 cm a s rozlíšením 4K UHD (3840 x 2160). Obraz: podpora HDR10, HLG. Vylepšenia zreteľnosti s technológiou X-Reality PRO. Vylepšenie farieb s technológiou Live Colour. Vylepšenia kontrastu s dynamickým vylepšením kontrastu. Vylepšenia pohybu Motionflow XR 400 Hz. Podpora HEVC. Zvuk: výkon 10 W + 10 W. Reproduktor Bass Reflex. Podpora Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, Dolby AC-4. DTS digitálny priestorový zvuk. Režim CLEARAUDIO +. Technológia S-Force Front Surround. OS Linux. EPG. Internetový prehliadač Aplikácia Vewd. Obchod s aplikáciami (VEWD). Teletext. Časovač vypnutia / zapnutia, teletext. Možnosti pripojenia: Wi-Fi, pripojenie k chytrému telefónu (funkcia Media Connect, Photo Sharing Plus, Miracast). Podpora záznamu na USB HDD. Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2. Energetická trieda A.

Technické údaje:

Uhlopriečka displeja [cm]: 123

Uhlopriečka displeja ["]: 49

Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)

Certifikovaný UHD panel: Áno

Technológia TV: HDR, LED, Smart (múdra)

Frekvencia (Hz): 50

Index kvality obrazu: 400

Odporúčaná vzdialenosť pre sledovanie (m): 1,8

Operačný systém: Linux

EPG: Ano

Miracast: Áno

Nahrávanie na USB - PVR: Áno

Webový prehliadač: Áno

yp tunera: DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2

Podpora H.265 (HEVC): Áno

WLAN (WiFi): Áno

LAN: Áno

USB: Áno

HDMI: Áno

Počet HDMI: 3

Jack (slúchadlá): Áno

CI: Áno

Energetická trieda: A

Spotreba [W]: 73

Farba: Strieborná

České a Slovenské menu: Áno

Montáž na stenu: Áno

Výkon reproduktorov [W]: 20

Šírka [mm]: 1101

Výška [mm]: 705

Hĺbka [mm]: 279

Hmotnosť [kg]: 12,6

Rozmer pre VESA držiak: 200 x 200