TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

LED TV Panasonic TX-65EX703E

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: Panasonic
Kód: 5138
Prepravná váha: 48kg
Vaša cena:
€1.959,00
€1.299,00
Zľava: 34% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Televízia LED s rozlíšením 4K UHD (3 840 x 2 160 px). Uhlopriečka 65 "/ 165 cm. SMART TV. Technológia HDR, Advanced Colour Processing, Wide Colour Phosphor. Frekvencia 1600 Hz. Typ tunera DVB-C / T / T2 / S / S2. Wi-Fi...

 

Televízor Panasonic radu EX703 prináša priamo k vám domov obraz v kvalite 4K HDR, s ktorým každý zobrazený obraz aj detaily doslova ožívajú priamo pred vašimi očami. Dokonalý obraz ide u tohto televízora ruka v ruke so skvelo znejúcim zvukom, ktorý vás pohltí. Všetko potom dopĺňa rad inteligentných funkcií a jednoduché zdieľanie. To všetko zakomponované v Switch dizajne, ktorý dobre zapadne do akéhokoľvek prostredia.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

4K Ultra HD rozlíšenie

4K Ultra HD má štyrikrát vyššie rozlíšenie ako bežný televízor s Full HD doplnené o presné a verné farby. Televízor s týmto rozlíšením má tak detailný a bezchybný obraz, že si pripadáte ako by ste sa pozerali von z okna namiesto sledovania televízora.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

4K HDR

Vylepšené spracovanie obrazu, presné realistické farby, viac detailov, lepší kontrast - to všetko ponúka technológia 4K HDR, ktorá pre dokonalé zobrazenie obrazu využíva všetky know-how spoločnosti Panasonic.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora násobného HDR

Televízor Panasonic teraz podporuje oveľa viac formátov HDR pre špičkové zobrazenie. Využiť tak môžete napríklad HDR10, štandardný HDR formát pre filmy a disky UHD Blu-ray a teraz tiež Hybrid Log Gamma, HDR formát pre vysielanie vyvinutý spoločnosťou BBC a japonskou spoločnosťou NHX.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Široké farebné spektrum

Televízor Panasonic vám prináša farby s absolútnou presnosťou v rámci širokého farebného spektra, ktoré pokrýva viac ako 90% štandardov DCI. Vďaka špeciálnej technológii Wide Colour Phosphor, ponúka televízor rozsiahlejšiu paletu prirodzených odtieňov, ktoré si zachovajú realistický vzhľad a to v akejkoľvek zobrazenej scéne.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Technológia Advanced Colour Processing

Táto technológia k vám domov prináša presné farby a hlbokú čiernu, ktorá uchová detaily aj v temných scénach. Užite si nebývalú kvalitu tmavých a temných detailov v každom vašom obľúbenom filme.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalý Switch Dizajn

Zmeňte dizajn televízora s každou zmenou štýlu vášho domova alebo jednoducho len keď sa vám bude chcieť. Televízor Panasonic je na tento účel vybavený nastaviteľným podstavcom Flexible Pedestal, s ktorým si môžete zvoliť, či chcete stojan široký, úzky, decentný alebo výrazný. Ľahko si tak vyberiete štýl, ktorý sa dokonale hodí k vášmu životnému štýlu.

 

 

My Home Screen 2.0

Televízor Panasonic ponúka rýchly, jednoduchý a intuitívny prístup k vami zvolenému obsahu a to hneď na úvodnej obrazovke. Jednoducho sa tak dostane k obsahu, ktorý vás zaujíma.

Naj vlastnosti TV

65" Led televízor s uhlopriečkou 165 cm a so špičkovým rozlíšením 4K UHD 3 840 x 2 160 px. Frekvencia 1 600 Hz. Obrazové režimy dynamický, normálny, kino, true cinema, užívateľské nastavenia. Podpora násobného HDR, zvýšenie jasu HDR, brilantný kontrast, široké farebné spektrum, local dimming a technológia 4K Pure direct. Zvuk VR-Audio True Surround. 2 reproduktory s výkonom 2x 10 W. Chytré funkcie televízora: moja úvodná stránka, informačná lišta, hlasový sprievodca. EPG. Quad Core Pro procesor, zabudované Wi-Fi, HD Triple tuner. Aplikácia Panasonic Media Center, Panasonic TV Remote, Swipe and Share, internetové aplikácie a webový prehliadač. Funkcia jednoduchého zrkadlenia. DLNA, IP Home Control, podpora HbbTV, príjem teletextu, záznam na USB / HDD. Hotelový režim a režim pre hry. Digitálny tuner DVB-C / T / T2 / S / S2. Rozhranie: 3x HDMI, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, LAN, CI Plus, RCA phono, digitálny audio výstup, výstup pre slúchadlá. Podpora VESA štandardu. 

Technické údaje:

Rozmery (Š x V x H) (bez podstavca) 1 457 × 841 × 52 mm
Hmotnosť (bez podstavca) 39,0 kg
Rozmery (š × v × h) (s podstavcom) 1 457 × 896 × 448 mm
Hmotnosť s podstavcom 40.0 kg
VESA štandard Áno
Rozmery podľa štandardu VESA 400 × 200 mm
Vonkajšie rozmery balenia (š × v × h) 1 901 × 940 × 220 mm
Celková hmotnosť balenia 48kg

Uhlopriečka displeja [cm]: 165
Uhlopriečka displeja ["]: 65
Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD)
Technológia TV: HDR, LED, Smart (múdra)
Frekvencia (Hz): výrobca neuvádza
Frekvenčný index: 1 600
Odporúčaná vzdialenosť sledovania (m): 2,5

DLNA: Áno
EPG: Ano
HbbTV: Áno
Nahrávanie na USB - PVR: Áno
Webový prehliadač: Áno

Typ tunera: DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Podpora H.265 (HEVC): Áno
WLAN (WiFi): Áno
LAN: Áno
Bluetooth: Áno
USB: Áno
USB 3.0: Áno
HDMI: Áno
Počet HDMI: 3
RCA (Komponentný): Áno
Optický audio: Áno
Jack (slúchadlá): Áno
CI: Áno

Energetická trieda: A
Spotreba [W]: 121
Farba: strieborná
Montáž na stenu: Áno
Výkon reproduktorov [W]: 20