TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Lamax Drive C3

Dostupnosť na sklade
Recyklačný poplatok bez DPH 0,09EUR
Výrobca: Lamax
Kód: 604
Prepravná váha: 0.06kg
Vaša cena:
€45,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Záznamová kamera do auta rozlíšenie 1920 x 1080p, 12 Mpx fotografie, 2.4" LCD displej, CZ menu, uhol záberu 140°, G-senzor, nočný režim, LED prisvietenie, detekcia pohybu, cyklické nakrúcanie, funkcia časovej slučky, dva druhy držiakov na sklo, parkovací režim, USB,hmotnosť 0.06kg

Každý vodič chce nehode predísť. Ich počet pritom každoročne narastá. Takisto aj tých, u ktorých nie je známy vinník. Chcete mať vždy dôkaz pre poisťovňu, že vy ste nehodu nezavinili? Kamera do auta LAmax DRIVE C3 ukladá záznamy vo vysokom rozlíšení. Nechýba ani kvalitné nočné nakrúcanie, videotimelapse ani parkovací mód. Samozrejmosťou je jednoduché ovládanie, vďaka praktickému držiaku aj inštalácii, G-Senzor či detekcia pohybu. Nehoda vás už neprekvapí nepripravených.

 

Parkovací režim až deň bez nabíjania

Už nemusíte mať strach nechať Vaše vozidlo zaparkované vonku. Parkovací režim stráži Vaše auto za Vás. Pomocou spojenia s G-senzorom je schopný zaznamenať akýkoľvek náraz a okamžite začne nahrávať. Vďaka úspornému módu je autokamera LAMAX DRIVE C3 schopná vydržať v parkovacom režime až 24 hodín bez nabíjania. Väčšinu kamier je pritom nutné mať neustále pripojené k napájaniu. Vďaka tomu, že sa počas nahrávania nerozsvieti displej, nie je páchateľ varovaný a znižuje sa tak riziko odcudzenia.

Jednoduchá inštalácia a ovládanie

Iste to poznáte. Kúpili ste si užitočného pomocníka, ale každodenná inštalácie či nastavovanie je nepraktické a nepohodlné. Po niekoľkých dňoch používania ho uložíte do šuplíka a už ho nikdy nevytiahnete. DRIVE C3 disponuje dvomi praktickými držiakmi. Klasickým s prísavkou a nalepovacím s 3M samolepkou. Kameru do nich nacvaknete iba dvomi prstami. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne.