TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Kenwood MPX 760 GD

Dostupnosť na sklade
Výrobca: Kenwood
Kód: 60495
Vaša cena:
€999,00
€731,90
Zľava: 27% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


kMix LIMITED EDITION - set 3 produktov v špeciálnej edícii. Kuchynský robot kMix, 100W, 3 kovové metly, nerezová misa s objemom 5 l. Kanvica kMix s objemom 1,7 l, príkon 2,2 kW. Hriankovač kMix, 2 sloty, funkcia bagel, ohrievanie, zrušenie programu a rozmrazovanie, funkcia Preview.

Tri skvosty v jednej sade

Limitovaná edícia dizajnových kúskov značky Kenwood by nemala utiecť pozornosti žiadneho estéta. Skutočne krásne kovové prevedenie kuchynského robota, hriankovače a varné kanvice bude luxusným a funkčným doplnkom predovšetkým pre všetkých vyznávačov vysoko populárneho industriálneho štýlu.

 KENWOOD MPX 760 GD Třídílná sada
 

Hnetie, mieša aj šľahá

 

Najrobustnejším zástupcom limitovanej sady Kenwood je praktický kuchynský robot kMix s 5l pracovnou nádobou. S použitím jeho príslušenstva, čítajúci hnetací hák, miešacie K-metla a metlu na šľahanie, ľahko pripravíte hutné kysnuté cestá, nadýchané piškóty alebo zamatovo jemné krémy.

 

KENWOOD MPX 760 GD Kuchyňský robot

 

Horúca voda expresne

Ďalším členom dizajnové rodiny Kenwood MPX 760 GD je elegantná rýchlovarná kanvica so špeciálnou protišmykovou rukoväťou. Pojme až 1,7 l vody, ktorú bezpečne zahrieva vykurovacím telesom, umiestneným pod dnom nádoby. Súčasťou je tiež umývateľný filter, zabraňujúci tvorbe vodného kameňa.

 KENWOOD MPX 760 GD Varná konvice

 

Chrumkavý toast každé ráno

Posledný, ale nemenej dôležitý prvok v sade Kenwood predstavuje pevný hriankovač, ktorý zvláda rovnomerné opekanie chleba, tak rozpekanie a rozmrazovanie pečiva na špeciálnom nadstavci. Môžete si vďaka nemu každé ráno užívať chrumkavého pečiva, bez toho aby ste museli vytiahnuť päty z domu.

 

KENWOOD MPX 760 GD Topinkovač
 

Luxusné opláštenie

Špeciálna úprava povrchu všetkých komponentov sady Kenwood MPX 760 GD nevyžaduje veľké úsilie pri údržbe.

Odolný, ružovo zlatý povrch je veľmi príjemný na pohľad i na dotyk a vďaka použitiu kvalitnej nehrdzavejúcej ocele takisto dlhodobo udržateľný v pôvodnom stave.