TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Kenwood KVL 6330 S

Dostupnosť do 14 dní
Výrobca: Kenwood
Kód: 60475
Prepravná váha: 17kg
Vaša cena:
€699,00


 Ks

Opýtať sa na tovar


Výkon 1400 W, ovládač rýchlosti s LED indikátorom, variabilná rýchlosť s pozvoľným štartom s 6 stupňami, objem pracovnej misy 6,7 l, sklenený ThermoResist mixér s objemom 1,6 l, VÝROBNÍK Lassagne, farba strieborná 

Pravá ruka najnáročnejších kuchárov

Multifunkčný kuchynský robot Kenwood KVL 6330 S je ideálny pre tých najnáročnejších kuchárov, ktorí potrebujú spoľahlivého a flexibilného pomocníka, ktorý sa ničoho nezľakne - perfektne zvláda hnetenie, sekanie, mixovanie i šľahanie a ani kvalitné rozdrvenie ľadu pre neho nie je žiadnou prekážkou.

Robustné telo mixéra zaisťuje dokonalú stabilitu pri prevádzke a navyše je vyrobené z vysoko odolných materiálov, ktoré sú zárukou dlhej životnosti.

Nadštandardné vybavenie

Jednou z nevyhnutných súčastí výbavy tohto zariadenia je silný motor s nadpriemerným 1400W výkonom disponujúci 6 rýchlostnými stupňami.

Na všetky suroviny tu máte k dispozícii veľkú nádobu s úžasným objemom o 6,7 l - ľahko a rýchlo tak pripravíte dostatok jedla pre celú rodinu i prípadných hostí. Aby bola výbava mixéra úplne kompletná, máte tiež možnosť využitia menšej sklenenej nádoby s objemom 1,6 l, ktorá sa môže pýšiť veľmi vysokou odolnosťou voči teplotným šokom - príprava horúcich polievok a ľadových nápojov v krátkom slede po sebe nie je žiadny problém.

Vždy kvalitné výsledky

Jednou zo špecialít je tu aj špeciálna šľahacia metla v tvare písmena "K", ktorá okrem efektívneho premiešania surovín tiež sľubuje aj jednoduchú údržbu - vďaka tomuto tvaru sa pohodlne dostanete do všetkých rohov. Samozrejme tu nechýbajú ani háky na prípravu ciest ani balónová šľahacia metla. Viacúrovňové extra ostré nerezové nože si hravo poradia s precíznym nasekaním ovocia, zeleniny a orechov.

Bonusom navyše je nástavec na mletie mäsa a tiež miešacia tyčinka, s ktorou ľahko premiešate aj tie najhustejšie smoothie nápoje.

Mixér Kenwood KVL 6330 S sa navyše môže pochváliť svojím moderným dizajnom v striebornom prevedení, vďaka ktorému dostal ocenenie v prestížnej medzinárodnej súťaži.

S týmto skvelým pomocníkom budú vaše domáce jedlá vždy na profesionálnej úrovni.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

Výkon 1400 W
ovládač rýchlosti s LED indikátorom
variabilná rychlosť s pomalým štartom so 6 stupňami
objem pracovnej misy 6,7 l
sklenený ThermoResist mixér
objem 1,6 l
kovový mlynček na mäso s 3 mlecími diskami a nástavcami,
farba strieborná

Oceňovaný dizajn

Hoci dizajn asi nie je tým hlavným kritériom, podľa ktorého si vyberáme kuchynské spotrebiče, je nepochybne veľmi dôležitým parametrom. Obzvlášť v prípade kuchynského robota ktorý bude neustále na očiach chceme, aby bol jeho vzhľad reprezentatívny a skvele zapadol do našej kuchyne. Preto iste poteší najvyššia cena z prestížnej medzinárodnej súťaže iF product design awards.