TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

KENWOOD KVL 4220 S

Dostupnosť do 7 dní
Výrobca: Kenwood
Kód: 60481
Prepravná váha: 20.29kg
Vaša cena:
€499,00
€407,90
Zľava: 18% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Chef XL; výkon 1200 W; rýchlosť s 6 stupňami; pulzná rýchlosť; nerezová misa 6,7 l; 3 kovové metly: balónová šľahacia metla, hnetací hák, K-metla; Sklenený ThermoResist mixér 1,6 l; kovové bubienkové strúhadlá s 5 nástavcami; kovový mlynček na mäso, nadstavcami na údeniny; strieborná ..

Pomocník pre náročných

Kuchynský robot Kenwood KVL 4220 S je unikátnou kombináciou nadštandardného výkonu, dômyselného spracovania aj elegantného dizajnu, a to všetko je zavŕšené bohatou modernou výbavou, ktorou nepohrdnú ani tie najnáročnejšie gazdinky. Základným kameňom tohto robota je silný 1200W motor s plynulou reguláciou rýchlosti. Na rýchle dosiahnutie čo najvyššieho výkonu môžete využiť špeciálnu pulznú funkciu.

Maximálne pohodlie pri obsluhe

Každá potravina má iné požiadavky na spracovanie, preto mixér disponuje 6 rýchlostnými stupňami. Aby nedošlo k rozstreku obsahu misy, je tu prítomná funkcia pozvoľného štartu. Nechýba ani praktický kryt, ktorý je však vybavený dostatočne veľkým otvorom pre komfortné vkladanie surovín.

Vo výbave nájdete celkom rad šikovných nerezových nástavcov, medzi ktoré patrí klasická balónová metla na šľahanie a ďalej potom inovatívne K-metla vhodná na prípravu krémov a kaší. Samozrejmosťou je hnetací hák, ktorý si hravo poradí s pevnými cestom. Skvelým bonusom navyše je kovový mlynček na mletie mäsa, nástavec na údeniny a 5 diskov na strúhanie.


Čo ešte nesmie chýbať

Na všetky ingrediencie je tu k dispozícii objemná nerezová misa s kapacitou 6,7 l. Sklenený mixér ThermoResist s vysokou odolnosťou voči teplotným šokom potom výborne poslúži pri príprave horúcich polievok i ľadových triešti a ďalších vynikajúcich dobrôt.

Kenwood KVL 4220 S je model dodávaný v atraktívnom striebornom prevedení.

Technické špecifikácie:

- Výkonný 1200W motor
- celokovové telo vrátane prevodov
- totálny planetárny systém miešania pre perfektné výsledky
- variabilná rýchlosť s pozvoľným štartom so 6 stupňami + pulznou rýchlosťou
- extra veľká pracovná misa s objemom 6.7l
- 3 antikorové metly: balónová šľahacia metla, špirálový hnetací hák, K-metla
- kryt proti rozstreku z materiálu Tritan so širokým plniacim otvorom
- 3 výstupy rýchlosti na pripojenie 20+ nadstavcov
- široká základná výbava
- farba strieborná
- rozmery prístroja: 34.5 x 38.5 x 28 cm
- hmotnosť prístroja: 13,5kg
- hmotnosť balenia: 20,29kg
- V balení ešte nájdete: 1.5l sklenený mixér KAH357 a mlynček na mäso KAX950A, strúhadlo KAX643 s piatimi bubienkovými strúhadlami