TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

Kenwood KM 289

Dostupnosť do 30 dní
Výrobca: Kenwood
Kód: 60511
Prepravná váha: 4.5kg
Vaša cena:
€249,00
€202,00
Zľava: 19% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Prospero, výkon 900 W, planetárny systém miešania, 3 metly, misa s objemom 4,3 l, 3 výstupy pre pripojenie príslušenstva: vo výbave sklenený mixér s objemom 1,2 l, food processor s tromi krúhacími diskami, lis na citrusy, mlynček na mäso, odšťavovač, farba čierna.

 Stvorený pre každodenné varenie

Šľahajte, mixujte a miešajte - Kenwood KM 289 má všetko, čo by ste od kuchynských robotov v 21. storočia len mohli očakávať. Tento kompaktný spotrebič vás zaujme už svojím minimalistickým vzhľadom v čiernej farbe, doslova vás ale ohromí svojou multifunkčnosťou. Bez problému tak zastane všetky obvyklé úlohy v kuchyni.

Spotrebič je vyrobený z prémiových materiálov. Patrí k nemu robustná nerezová misa a príslušenstvo z odolného skla a tvrdeného plastu. Bezpečnú stabilitu zaisťujú protisklzové gumové nožičky. Medzi ďalšie praktické prvky patrí priestor pre uloženie kábla, uzatvárateľný systém Interlock aj ochranný kryt proti rozstreku.

Všestranný pomocník

Kuchynský robot Kenwood KM 289 mixuje, hnetie, šľahá a spracováva suroviny, ktoré potrebujete k vytvoreniu obľúbených pochúťok. Vo veľkom sklenenom mixéri nadrvíte ľad alebo zmixujeme koktaily a polievky. Stačí vymeniť nástavec a z robota razom máte mlynček na mäso, odstredivý odšťavovač alebo lis na citrusy. Všetko potrebné vám nakrája food processor s nerezovými nožmi a tromi krúhacím diskami.

Kenwood KM 289 lis na citrusy

 

Malý vzhľadom, veľký výkonom

 

Kenwood KM 289 má kompaktný dizajn, zapadne preto aj do malých kuchýň. Vo výsledkoch práce si pritom nič nezadá s veľkými kuchynskými robotmi. S rozmermi 29,2 × 24,3 × 31,3 cm pri skladovaní zaberie len minimum priestoru, v skrinke či na poličke pre neho teda nebude ťažké nájsť miesto.

Objemná misa

 

K dispozícii vám bude pracovná misa, ktorá sa pýši objemom 4,3 l. S kuchynským robotom tak pohodlne spracujete aj väčšie množstvo cesta. Pre výrobu misy bola použitá prvotriedne nerezová oceľ, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

 

Nastaviteľná rýchlosť

 

Pre každý úkon a spracovávanú surovinu sa hodí iná rýchlosť. Pri modeli Kenwood KM 289 môžete využiť variabilné nastavenie rýchlosti. Na ovládanie slúži otočný volič umiestnený na boku spotrebiča. Všestrannému využitie robota tak nič nestojí v ceste.

Kenwood KM 289 variabilní rychlost

 

Technické údaje:

Vlastnosti
Obsah nádoby 4,3 l
Farba Čierná
Nerezová oceľ
Planetárne miešanie áno
Pulzný spínač áno
Typ ovládania Otočné
Nastaviteľná rýchlosť áno
Počet rýchlostí 5
Odšťavovač áno
Mlynček na mäso áno
Vhodný do umývačky áno
Jednoduché čistenie áno
Protišmykové nôžky áno

Materiál
Základný materiál Plast
Materiál nádoby Nerezová ocel

Príkon
Príkon 900 W

Hmotnost a rozmery
Výška 292 mm
Šírka 243 mm
Hĺbka 313 mm
Hmotnosť 4,5 kg

Obsah balenia
Metla na cesto áno
Šľahač áno
Miešací nástroj áno
Šľahacie metličky áno
Špachtľa áno
Strojček na cestoviny nie
Šľahacia metla áno