TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

KENWOOD KM 286

Dostupnosť do 14 dní
Výrobca: Kenwood
Kód: 60489
Prepravná váha: 5kg
Vaša cena:
€319,00
€219,00
Zľava: 31% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Kuchynský robot príkon 900 W 4,3 l pracovná misa 6 stupňov rýchlosti vhodný pre šľahanie, miešanie, miesenie, mixovanie, mletie, sekanie, strúhanie, lisovanie citrusov, odšťavovanie planetárne miešanie bohaté príslušentvo kompaktné rozmery príslušenstvo - šľahacia metla, miešač hnetací hák, 1,2l mixér, food processor, mlynček na mäso, lis na citrusy, odšťavovač, 3 strúhacie disky, nalievací štít na misu hmotnosť 4,5 kg

Výkonný a kompaktný

S prípravou vláčneho cesta na domáce žemličky vám pomôže kuchynský robot Kenwood KM 286 v striebornom prevedení, ktorý vás ohromí nielen svojím vysokým výkonom, ale aj multifunkčnosťou. Na prvý pohľad je jasné, že pred sebou máte kompaktný spotrebič z kvalitného materiálu, ktorý sa razom stane nepostrádateľným pomocníkom každej domácnosti.

Množstvo doplnkov

Z praktických dôvodov iste oceníte jednoduché ovládanie v podobe otočného gombíka. Vo výbave potom nájdete širokú škálu príslušenstva - sklenený mixér (1,2 l), lis na citrus, food processor s tromi krúhacími diskami, praktický mlynček na mäso a odstredivý odšťavovač. Pre väčšiu stabilitu je robot Kenwood vybavený protišmykovými nožičkami.

 

So všetkým vám pomôže

Široký záber vlastností umožní robotu Kenwood pomôcť vám nielen s miešaním cesta. Mixér môžete využiť  k mixovaniu koktejlov či polievok, tak aj na drveniu ľadu. Nič nie je problém. Veľká nerezová misa s objemom 4,3 l pojme veľké množstvo surovín. Na spracovanie surovín možno podľa potreby nastaviť až 6 rôznych rýchlostí.

 

Technické údaje:

Vlastnosti
Obsah nádoby 4,3 l
Farba Strieborná
Typ ovládania Otočné
Nastaviteľná rýchlosť Áno
Materiál
Materiál Nerezová oceľ, Plast
Materiál nádoby Nerezová oceľ
Príkon
Príkon 900 W
Hmotnosť a rozmery
Hĺbka 313 mm
Šírka 243 mm
Výška 292 mm
Hmotnosť 4,5 kg
Obsah balenia
Hnetací nástroj Áno
Miešací nástroj Áno
Šľahač Áno