TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

KENWOOD FPM 902

Dostupnosť na sklade
Výrobca: Kenwood
Kód: 60473
Prepravná váha: 18kg
Vaša cena:
€499,00
€367,00
Zľava: 26% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


1300 W, v.rychlost + pulz + autom. rýchlosť, 4l nádoba + 1,6l nádoba + nádoba s nožmi, 1,6l ThermoResist mixér, mini chopper, odšťavovač, lis na citrusy, nerez. sekacie nože, disk na jemné, extra jemné, hrubé strúhanie a tenké, hrubé plátky, na hranolky , miešaci.

Varte a pečte ako profesionál

Kenwood FPM 902 je multifunkčný robot, ktorý splní všetky požiadavky tých najnáročnejších. Vie sekať, krájať, strúhať aj drviť, a to vždy s tými najlepšími výsledkami. Vďaka tomu tak nemusíte vlastniť širokú škálu rôznych kuchynských prístrojov, ale stačí vám iba jeden, ktorý zvládne všetko. Výhodou je, že tak navyše ušetríte veľa miesta.
 
S týmto šikovným pomocníkom ľahko a rýchlo pripravíte skvelú večeru pre celú rodinu aj bohaté pohostenie na zábavný večierok.

 

Luxusná výbava

Vo výbave máte k dispozícii 4l misu spolu s 1,6l mixérom - obe nádoby sú vyrobené zo skla vysoko odolného voči teplotným šokom. Takto tu môžete mixovať teplé polievky alebo studené nápoje bez zbytočných obáv z poškodenia nádoby. Samozrejmosťou je aj šikovný mini sekáčik, v ktorým ľahko spracujete ovocie, zeleninu, bylinky i korenie. Sekacia aj šľahacia misa sú opatrené veľkým otvorom, kam môžete pohodlne vložiť celé plody, ako napríklad cibuľu, mrkvu alebo zemiaky.

 

Čo ešte nesmie chýbať

Aby toho nebolo málo, ponúka tento model celý rad zaujímavých špecialít, medzi ktorými nájdete lis na citrusy, vďaka ktorému si môžete každé ráno vychutnať čerstvú ovocnú šťavu. Ďalej je tu krájací disk na prípravu hranolčekov a tiež kuchynská váha, pre presné navážania všetkých potrebných surovín. Šikovné gazdinky iste radi uvítajú hnetací hák, ktorý im pomôže uľahčiť prípravu tuhých ciest napríklad na chleba, koláče alebo pizzu. Neoddeliteľnou súčasťou príslušenstva je aj šľahacia metla, ktorá skvele poslúži pri príprave tortového cesta alebo nadýchaného snehu z bielkov. V balení tohto robota tiež nájdete úložný box, kam je možné všetky tieto nástroje bezpečne umiestniť.

 

Vysoko komfortná obsluha

Celkom môžete vyberať z 8 rýchlostných stupňov. A ak by ste si predsa len neboli istí, akú rýchlosť zvoliť, automatická funkcia ju zvolí za vás. Nemenej dôležitú úlohu tu zohráva šikovný pomocník v podobe pulznéj funkcie, ktorá počas krátkeho okamihu zaistí tie najvyššie otáčky. Pulzná funkcia je ideálna najmä pre drvenie ľadu.
 
Stolný mixér Kenwood FPM 902 okrem iného disponuje eco režimom pre úsporu energie - ten sa automaticky spustí po 30 minútach nečinnosti.

 

Technické údaje:

Vlastnosti
Obsah nádoby 4 l
Farba Strieborná
Pulzný spínač Ano
Typ ovládania Otočné
Lis na citrusové plody Áno
Mlynček Áno
Odšťavovač Áno
Skladovací box Áno
Nastaviteľný krájací kotúč Áno
Protišmykové nôžky Áno
Veľkosť skartácie Pokuta
Materiál
Základný materiál Hliník
Materiál nádoby Tritan
Materiál pohárov (e) Sklo
Príkon
Príkon 1300 W
Automatické vypnutie Áno
Hmotnosť a rozmery
Hĺbka 260 mm
Šírka 260 mm
Výška 439 mm
Hmotnosť 18 kg
Obsah balenia
Jemný kovový mlecí kotúč (4 mm) Áno
Krájač zeleniny Áno
Metla na cesto Áno
Nástavec na strúhanie Áno
Sekáčik Áno
Šľahacie metličky Áno
Šľahač Áno
Špachtľa Áno