TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
Palackého 7
911 01 Trenčín

tel.: 032 7435403
hladkyjan@hhelektro.sk

KENWOOD FDM 791

Dostupnosť do 14 dní
Výrobca: Kenwood
Kód: 60499
Prepravná váha: 6.2kg
Vaša cena:
€249,00
€189,90
Zľava: 24% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


S váhou, 1000 W, variabilná rýchlosť + pulz, nádoba 3 l, 1,6 l ThermoResist mixér, lis na citrusy, sekacie nože, disk na extra jemné, jemné, hrubé strúhanie a tenké, hrubé plátky, na hranolky, na rezance julienne, nádoba sa sekacími nožmi, miešiaci nádstavec, šľahacie metly.

Moderný dizajn, jednoduché ovládanie
 

Kenwood FDM 791 je multifunkčný kuchynský robot s bohatým príslušenstvom, ktorý vás na prvý pohľad určite zaujme svojím nápaditým dizajnom - základňa mixéra je vyrobená z brúseného kovu, ktorý bude skvele vyzerať v každej modernej kuchyni. Navyše sa toto zariadenie veľmi ľahko ovláda - nastavovania jednotlivých rýchlostí vykonávate pomocou otočného kolieska.

Okrem toho sa tento model tiež môže pýšiť širokou škálou užitočných funkcií, vďaka ktorým sa každodenná príprava pokrmov stane radosťou.

Šetrí čas i námahu


Tento úžasný pomocník vie hravo zastať celý rad kuchynských činností, vďaka čomu vám v kuchyni ušetrí nemalé množstvo času. Medzi ne patrí napríklad miesenie, šľahanie či sekanie.
Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, máte možnosť vyberať z 8 rýchlostných stupňov. Samozrejme je tu aj užitočná funkcia pulzného mixovania pre maximálny výkon.

 

 

Bohaté príslušenstvo

Neoddeliteľnou súčasťou výbavy je veľká 3l nádoba. Ďalej máte k dispozícii ešte jednu sklenenú nádobu ThermoResist s objemom 1,6 l, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči teplotným šokom.

Aby bolo všetko kompletné, je tu tiež niekoľko nástavcov - jedným z nich je disk na jemné strúhanie a rezanie tenkých plátkov. Nechýba ani miešiaci hák a šľahacie metly.

Technické údaje:

Vlastnosti
Obsah nádoby 3 l
Farba Strieborná
Pulzný spínač Ano
Typ ovládania Otočné
Nastaviteľná rýchlosť Áno
Lis na citrusové plody Áno
Úložný priestor pre kábel Áno
Protišmykové nôžky Áno
Materiál
Materiál Hliník
Materiál nádoby Plast
Príkon
Príkon 1000 W
Hmotnosť a rozmery
Hĺbka 219 mm
Šírka 213 mm
Výška 387 mm
Hmotnosť 5,4 kg
Obsah balenia
Metla na cesto Áno
Šľahač Áno
Špachtľa Áno