TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

Jamo S 807 White

Dostupnosť nie je skladom
Výrobca: JAMO
Kód: 23503W
Prepravná váha: 22.8kg
Vaša cena:
€499,00
€455,00
Zľava: 9% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Stĺpové reproduktory JAMO, 2 pásmový, 100 W, 42 Hz - 26 kHz, 8 ohm, 90 dB, biela

 

Stĺpová reprosústava; dva 5-palcové basové meniče, moderný dizajn, magnetická mriežka, perfektné pre hudbu a filmy

 

 

Pár stĺpových reproduktorov Jamo S 807 v čiernom prevedení s prípravou pre Dolby Atmos prináša stereofónny zvuk s patentovanými bodmi pripojenia na vrchnej časti skrinky. Umožňujú zapojenie reproduktorov Jamo S 8 ATM Dolby Atmos tak, aby poskytli priestorový efekt Dolby Atmos. Skrinka je vyrobená z MDF dosky a osadená kalotovým výškovým reproduktorom a 2 stredobasovými meničmi s priemerom 5". Akustický basreflex v prednej časti zvyšuje zvukový výkon v oblasti najnižších tónov a zároveň umožňuje umiestnenie reproduktorov až ku stene.

Nový, moderný dizajn

Séria reproduktorov Jamo Studio S 807 bola úplne prepracovaná tak, aby mohla bez problémov zapadnúť v modernom prostredí. Výber materiálov zdokonaľuje čisté, minimalistické detaily tohto zaujímavého európskeho dizajnu, zatiaľ čo kompaktné návrhy skriniek sú ideálnym riešením pre podmienky bývania v mestách po celom svete. Odnímateľná mriežka s magnetickým upevnením pre prvotriedny vzhľad a ochranu reproduktorov je potiahnutá priezvučným plátnom. Spolu so skrinkami z pevnej MDF dosky vytvárajú prémiový vzhľad.

Prémiový výkon

Vysokotónový 1" (25 mm) kalotový reproduktor s technológiou WaveGuide poskytuje čisté zvukové frekvencie a spolu s dvojicou 5" (127 mm) basových reproduktorov vytvárajú vyvážený a dynamický zvuk. Integrovaný basreflex v prednej časti posilňuje pásmo najnižších tónov a zároveň umožňuje umiestnenie reproduktorov až ku stene.

Integrácia a príprava pre Dolby Atmos

Elegantné kovové spojovacie prvky na hornej časti skrinky Jamo S 807 poskytujú elegantný, moderný priemyselný vzhľad, ale tiež slúžia ako spojovací bod pre doplnkový efektový reproduktor Jamo S 8 ATM Dolby Atmos. Táto patentovaná konštrukcia umožňuje integrovať všetky káblové pripojenia na zadnej spodnej časti reproduktora, čím sa vyhnete nevzhľadnému reproduktorovému káblu, ktorý by ináč prechádzal až k modulu Atmos - pre kinematografický a úplne ponorujúci 3D zvuk Dolby Atmos pri zachovaní krásnej estetiky série reproduktorov Jamo Studio 8.

Technické údaje:

Frekvenčný rozsah: 42 Hz - 26 kHz (+/- 3dB)
Citlivosť: 90 dB
Výkon menovitý / špičkový 100 W / 200 W
Menovitá impedancia: 8 ohmov
Vysokotónový reproduktor: priemer 25 mm (1") Soft Dome Tweeter
Stredobasový reproduktor: 3 x 127 mm (5") basový Polyfiber s hliníkom pokovenou membránou
Materiál skrinky: MDF doska
Rozmery: 915 mm x 191 mm x 252 mm
Pripravené na pripojenie priestorových reproduktorov Jamo S 8 ATM Dolby Atmos