TV - Video - HiFi
HH ELEKTROLUX
911 01 Trenčín

tel.: 0944 314 090
hladkyjan@hhelektro.sk

HP LaserJet Pro M477fdw CF379A

Dostupnosť už nedostupný
Výrobca: HP
Kód: 32315
Prepravná váha: 26.8kg
Vaša cena:
€499,00
€489,00
Zľava: 2% z ceny


 Ks

Opýtať sa na tovar


Farebná multifunkčná laserová tlačiareň, kopírka, fax a skener typu 4 v 1, formátu A4 vhodná pre použitie v kanceláriách a menších spoločnostiach, ktoré chcú tlačiť ekonomicky a v dobrej kvalite. Technológia JetIntelligence pre rýchlejšie a úspornejšie spôsoby tlače. Tlačiareň tlačí v rozlíšení až 600 x 600 a jej rýchlosť dosahuje 27 strán A4 za minútu čiernobielo aj farebne. Výtlačok prvej stránky už do 9 sekúnd a odporúčané mesačné zaťaženie je 750 - 4000 stránok (max. 50 000 stránok), plochý skener s automatickým duplexný ADF podávačom (max. Optické rozlíšenie 1200 x 1200 pixelov), procesor s frekvenciou 1200MHz, 256MB tlačovej pamäti , vstupné zásobníky 250 + 50 listov + 150 listov výstupný, automatická obojstranná tlač, podpora AirPrint a HP ePrint, USB 2.0 + USB host + LAN + WiFi rozhranie.

Pre domácnosti alebo menšie kancelárie vyrobila táto spoločnosť farebnú laserovú tlačiareň HP LaserJet Pro M477fdw s kvalitnou a ekonomickou tlačou vďaka technológií JetIntelligencia.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Praktické 4 v 1

V kompaktnom tele tlačiarne sa snúbia hneď štyri praktické nástroje. Okrem rýchlej tlače poteší aj prítomnosť skenera, faxu a kopírky. S touto multifunkčnou tlačiarňou zastanete bez problému všetky potrebné činnosti v kancelárskom aj firemnom prostredí. Druhou veľkou výhodou je, že budete mať všetky obsiahnuté prístroje pohromade na jednom mieste a vďaka tomu zvládnete pomocou jediného prístroja ďaleko viac úloh.

 

Automatická potlač oboch strán papiera

 

Veľkým pomocníkom pri potrebe potlačiť obe strany papiera je automatická obojstranná tlač, ktorá sa sám bez veľkej námahy postará o potlačenie oboch stránok papiera. Značne Vám tým tlačiareň ušetrí čas strávený tlačou a  ušetrí sa na spotrebovanom papieri.

 

Možnosti pripojenia

Tlačiareň je možné pripojiť k počítačovej stanici alebo notebooku pomocou klasického USB 2.0 konektora. Pripojenie do domácej alebo firemnej siete vykonáte cez káblové LAN rozhranie. Pripojiť externú pamäť napríklad flash disk je možné pripojiť do USB 2.0 host rozhranie. Tento model je tiež vybavený bezdrôtovým WiFi rozhraním.

Rýchlosť tlače

Tlačiareň je vybavená výkonným procesorom pracujúcim na frekvencii 1200MHz a 256MB tlačovej pamäti. Vďaka tomu je rýchlosť tlače 27 strán A4 za minútu čiernobielo aj farebne. Vytlačenie prvej stránky z pripraveného stavu je do 9 sekúnd.

Tlačte aj z mobilných prístrojov pomocou technológie ePrint

Tlačiť možno aj priamo z mobilných prístrojov ako smartphony, tablety prakticky z akéhokoľvek miesta prostredníctvom ePrint rozhrania.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Technológia JetIntelligencia

Hlavnou myšlienkou tejto technológie je ponúknuť užívateľom menšie a múdrejšie tlačiarne, ktoré zaistia rýchlejšie a úspornejšie spôsoby tlače. Pri tlači s touto technológiou spotrebujete oveľa menej energie a vytlačíte oveľa viac výtlačkov z každej tlačovej kazety. Vďaka týmto vlastnostiam, tak ľahko ušetríte nielen čas, ale aj náklady na prevádzku.

Naj vlastnosti výrobku

Kvalitná tlačiareň malých rozmerov, ktorá prekvapí kvalitnou tlačou a značne dobrou ekonomickou prevádzkou. Tlačiareň je určená pre použitie v kanceláriách a menších spoločnostiach. Rozlíšenie tlače je 600 x 600 dpi čiernobielo aj farebne s rýchlosťou až 27 strán A4 za minútu a odporúčaná mesačná záťaž je 750 - 4000 strán alebo maximálne až 50 000 strán. Skenovať možno v rozlíšení až 1200 x 1200 pixelov a to prostredníctvom plochého skenera. Prítomný je aj automatický duplexný ADF podávač so zásobníkom na 50 listov pre rýchle jednostranové skenovanie. Vstupný zásobník pojme až 250 listov papiera a je doplnený o 50 listový viacúčelový zásobník. Na výstupe je priestor pre až 150 potlačených listov. Tlačiarni nechýba ani automatická obojstranná tlač, 4.3 "dotykový farebný LCD displej a rad funkcií pre zabezpečenie. Pripojiť ju možno k počítaču alebo notebooku pomocou USB 2.0 rozhranie. Pripojenie do domácej alebo firemnej siete vykonáte cez káblové LAN alebo bezdrôtové WiFi rozhranie. Technológia JetIntelligencia pre rýchlejšie a úspornejšie spôsoby tlače.

Technické údaje:

Základné informácie
Technológia tlače Laserová
Základné funkcie zariadenia  •  tlačiareň
   •  Kopírka
   •  Skener
   •  Fax
Max. rýchlosť tlače (mono) 28 str./min.
Farebná tlač Áno
Priemerná účinnosť 750-4000 str./mes.
Max. zaťaženie 50000 str./mes.
LCD displej Áno
Rozhranie / Komunikácia
Rozhranie  •  Apple AirPrint™
   •  HP ePrint
   •  1 x USB 2.0
Sieťová karta (LAN) Áno
Sieťová karta (LAN/GBLAN) 10/100/1000
Bezdrôtová sieťová karta (Wi-Fi) Áno
Obsluha papiera / médií
Max. rozmer papieru výrobca neudáva
Podporované formáty papiera výrobca neudáva
Kapacita podávača papiera 50 ks
Maximálna vstupná kapacita 250 ks
Kapacita výstupného zásobníka 150 ks
Automatický podávač dokumentov Áno ADF
Kapacita vstupného zásobníka 50 ks
Duplexná tlač Áno
Pamäť
Veľkosť operačnej pamäte 256 MB
Vstavaná čítačka pamäťových kariet Nie
Špecifikácie tlačiarne
Rozlíšenie horizontálne (mono) 600 dpi
Rozlíšenie vertikálne (mono) 600 dpi
Rozlíšenie horizontálne (farebne) 600 dpi
Rozlíšenie vertikálne (farebne) 600 dpi
Frekvencia procesora 1,2 GHz
Podporované tlačové jazyky  •  HP PCL 6
   •  HP PCL 5c
   •  HP postscript level 3 emulation
   •  PCLm
   •  PDF
   •  URF
   •  Native Office
Špecifikácie skeneru
Typ skenera výrobca neudáva
Ostatné informácie
Podporované OS  •  Windows XP or later
   •  Mac OS X 10.7 alebo novší
   •  iOS
   •  Linux
   •  Android
Spotreba energie (prevádzka / šetriaci režim) 570/0,6 Watt
Šírka 416mm
Hĺbka 472mm
Výška 400mm
Čistá hmotnosť 23,22 kg